Opravdu lze toto ještě chápat?
RSS

Opravdu lze toto ještě chápat?

JINDŘICH KULHAVÝ
Ukrajinská krize se dostala do další fáze. Zelenskyj vítá v Kyjevě jednu zahraniční návštěvu za druhou a z evropských lídrů za ním nebyl zatím snad jen papež. Chodí neustále v hadrech, které mají světu připomínat jeho hrdinný boj proti okupantům, ve skutečnosti jde jen o další součást hry na ublíženého. Neustálý jekot z Kyjeva, kterým dává najevo, že potřebuje další peníze a zbraně, logicky uvažující lidi varuje a ideologicky pomatené politiky naopak ,,rajcuje“.
Rusové postupují v bojích na Ukrajině systematicky a postupně od nacisticky laděných ukrajinských válečníků osvobozují východ země. Většinou jsou vítáni a zapojují se do zprovoznění infrastruktury, kterou ve většině případů záměrně zničily ukrajinské rakety. Zelenskyj vydává jeho lidmi poničená města za práci Rusů, často a bezostyšně používá fotografie z doby před současnou vojenskou akcí, kdy především Azovský prapor terorizoval Luhanskou a Doněckou oblast, ve které žijí převážně ruštinu používající obyvatelé. Jestliže oddělením Krymu v roce 2014 byl tento poloostrov od podobného přístupu díky referendu a následnému zpětpřipojení k Rusku ochráněn, výše uvedené republiky bohužel zůstaly součástí Ukrajiny a následky toho negativně pro Kyjev vnímala i média po celých 8 let. Bohužel na vše zapomněla ve chvíli, kdy ruská armáda vstoupila na ukrajinské území. K tomu došlo i přes dlouho trvající snahu Kremlu řešit porušování všech dohod ze strany Ukrajiny, USA a NATO diplomaticky. Bohužel Západ to ignoroval a nyní pociťuje dopady své arogance.
Pokus zatáhnout do konfliktu co nejvíce zemí vede k zásobování Zelenského zbraněmi i penězi. Zbrojní průmysl jásá, státy se zbavují starší techniky a bude moct začít další kolo zbrojení. Rusům to nepatrně komplikuje dokončení akce, ale zatím používají též starší osvědčenou techniku. Zlom by mohl znamenat vstup jiných států přímo do konfliktu, což by znamenalo fyzický kontakt s NATO. Vedení tohoto agresivního vojenského paktu směřuje k legalizaci vstupu např. polských vojáků na ukrajinskou půdu, což by rozpoutalo minimálně celoevropský konflikt podporovaný vládou Petra Fialy. Zde je třeba předeslat, že za Fialovy ideály a touhy Adamové Pekarové by umírat asi moc lidí nechtělo a případná mobilizace by skončila podobným fiaskem, jako na Ukrajině. Rozhodně by většina z nás své syny do války proti Rusům neposlala a mezi prvními oběťmi by byli politici, kteří to svým chováním celé spustili. Být Fialou, radši bych na to ani nemyslel. On je jedním z velkých válečných štváčů.
Zdá se, že každý z členů naší vlády má za úkol škodit České republice v určité sféře, aby poté dohromady nadělali co nejvyšší a nevratné škody. Premiér Fiala funguje jako prodloužená ruka Evropské komise a jeho bláboly o jednotnosti EU jsou ignorací jejích občanů. Ta pospolitost existuje pouze v nadpoloviční části Evropského parlamentu složeného z liberálů, z nichž vzešla i naše vláda. Plácají se tam po zádech a bez uzardění likvidují evropskou ekonomiku a svobodu. Naprosto ničím nepodložené závadné ideologie vedou k postupné devastaci kontinentu. Připomeňme migraci, gender, covid, Green Deal, Great Reset, elektrifikaci dopravy při rušení elektráren, nyní nezávislost na ruských nerostných zdrojích při absenci jakékoliv jejich náhrady. Jeden nesmysl za druhým, vše prosazováno silou a mocí. Kam zmizela moudrost diplomatů, inteligence vládnoucí třídy, zodpovědnost vůči občanům? Vše je zahrnuto hromadou peněz, za které ti vyvolení v Bruselu schválí cokoliv jen proto, aby jim výplata na účet přicházela co nejdéle. Nad nimi stojí ještě loutkovodiči a tvůrci NWO, ti však žádné peníze vynakládat nemusí, eurohujeři se financují sami díky nekontrolovaném u plundrování národních rozpočtů, půjčkám a korupci. Neuvěřitelný střet zájmů v rodině Leyenové je jen trapnou ukázkou dvojího metru, a i expremiér Babiš se musí stydět, jak malým hráčem byl, když byl premiérem a zároveň největším příjemcem dotací. Leyenová je proti němu gigantem schopným vydělávat mnohonásobně více.
Ostatní členové vlády jsou poté těmi, kdo škodí lokálně ve svých resortech. Kam to dovede školství, zdravotnictví či skomírající průmysl, to si dokážeme představit. Bez plynu a ropy končíme, vracíme se do středověku. K tomu sem ministryně obrany zve americkou armádu, což je další sůl do rány, která vznikla díky našemu přístupu k Rusům. Vše přikryje sněmovna vedená nyní již nevolitelnou Pekarovou Adamovou. Stále dokola bychom mohli opakovat jména těch, kteří škodí dlouhodobě, někteří se stále vracejí, jiní se snaží dostat ke korytu až nyní, takže přikývnou na cokoliv. Jsme v patové situaci, kterou vyřeší pouze mnoho lidí v ulicích a svržení této vlády. Bez vás všech sešlých se v jednolitém davu a připravených jít si tvrdě za svým se situace nezmění. Otázkou tedy je, kdy to pochopí dostatečný počet z vás. Chcete čekat na podzim, až budete mrznout, svítit svíčkou a hladovět? Nebo až přijde povolávací rozkaz? Kolik odměn si rozdělí v ČEZu a dalších institucích, než si uvědomíte, jaké blbce z vás všech dělají? Fakt je vám to vše jedno?
Jindřich Kulhavý
The post Opravdu lze toto ještě chápat? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden