Ve věku 43 let náhle zemřel slavný šéfkuchař
RSS

Ve věku 43 let náhle zemřel slavný šéfkuchař

Slavný šéfkuchař, jehož kuchařské knihy založené na využívání síly superpotravin mu přinesly mnoho slavných fanoušků, zemřel na infarkt. (Foto: SWNS)
Rodák z Enfieldu Gurpareet byl minulý čtvrtek hospitalizován po infarktu. Když se o den později probral z bezvědomí, selhaly mu ledviny a začátkem tohoto týdne zemřel.Jeho manažerská agentura Palamedes PR oznámila smutnou zprávu na Twitteru.Na svůj účet napsala:“Jsme naprosto zdrceni tragickým odchodem Gurpareeta Bainse. Autor mezinárodních bestsellerů, průkopník indických superpotravin a tvůrce nejzdravějšího jídla na světě byl náš blízký přítel a dlouholetý klient. Upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům.”
Za posledních pět měsíců „náhle“ zemřelo více než 75 sportovců
Kuchař se poprvé dostal do mezinárodního povědomí v roce 2009, kdy tvrdil, že vytvořil nejzdravější jídlo na světě.Jednalo se o jednoduché kuřecí kari s borůvkami, které obsahovaly antioxidanty odpovídající 23 hroznům.V roce 2011 byl na prvním ročníku soutěže English Curry Awards vyhlášen kuchařem roku.Gurpareetovo používal koření v léčivém množství do receptů, o nichž se věří, že pomáhají zmírnit každodenní neduhy, vedlo k tomu, že se stal oblíbeným mezi velkými osobnostmi, které rády pečují o své zdraví.Zdroj: mirror.co.uk
Článek Ve věku 43 let náhle zemřel slavný šéfkuchař se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden