Rakousko povstane megademonstrací proti „zdravotní diktatuře“. Přidat se má údajně policie i armáda
RSS

Rakousko povstane megademonstrací proti „zdravotní diktatuře“. Přidat se má údajně policie i armáda

Policie a údajně i armáda odmítají ve jménu “svobody a lidské důstojnosti” kontrolovat zdravotní průkazy. Připojí se k velké demonstraci proti povinnému věznění, která se uskuteční 20. listopadu 2021 ve Vídni. (Foto: Youtube)
Jen několik dní poté, co rakouský kancléř Alexander Schallenberg rozhodl o zavírání neočkovaných lidí, vyzývají politici a odbory k masovému povstání proti tomuto drakonickému opatření.
„Ty hajz*e!“ kričeli na reportéra České televize na dnešní demonstraci
Předseda Svobodných (FPÖ) Herbert Kickl vyzval k “megademonstraci” 20. listopadu ve Vídni.Krátce poté následoval příklad prezidenta rakouského svazu ozbrojených sil (FGÖ) Manfreda Haidingera, který se k tomuto kroku připojil v dopise zveřejněném 14. listopadu. Jejím záměrem je “hájit základní práva a svobody”. FGÖ zdůrazňuje, že “každý” může demonstrovat, i když je omezen!
Více než deset tisíc lidí protestovalo proti covid opatřením v Praze
Povinnost kontroly, kterou uložil ministr vnitra Karl Nehammer, již odmítly policejní odbory. Rakouský svaz ozbrojených sil navíc oznámil, že se zúčastní velkého shromáždění ve Vídni.„Vláda v panice“Pro vládu, která podle rakouských médií propadá stále větší panice, je to jasná facka.
První protest českých lékařů před Ministerstvem zdravotnictví nejen proti covid opatřením
Předseda sociálnědemokratických odborů (FSG) a policejních odborů Hermann Greylinger podle týdeníku Wochenblick v rozhovoru nenechal nikoho na pochybách, že policie se necítí být schopna tyto kontroly provádět.

Manfred Haidinger (FGÖ) ve svém dopise dodal: “Upozorňujeme tímto, že účast na shromážděních je zvláště chráněným právem a že je to zohledněno i v návrhu nařízení, který je v současné době k dispozici. Účast a cestování po celém Rakousku jsou povoleny.”
Vídeňský očkovací bizár: 30 minut v nevěstinci zdarma, pokud si dáte tečku
I když se neočkovaným osobám doporučuje cestovat soukromou dopravou.Závěrem dopis připomíná, že “zákaz shromáždění plánovaného občany, jakož i zákaz shromáždění politické strany byly uznány vídeňským správním soudem za nezákonné”.

Zdroj: infodujour.fr
Článek Rakousko povstane megademonstrací proti „zdravotní diktatuře“. Přidat se má údajně policie i armáda se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden