Texas vyšetřuje výrobce Covid „vakcín“
RSS

Texas vyšetřuje výrobce Covid „vakcín“

Zatímco z celého světa přichází informace, které potvrzují, že v silně proočkovaných zemích dochází k rekordní nadúmrtnosti a poklesu porodnosti, ve většin zemí se nikdo nesnaží hledat docela jasné příčiny stavu, který se datuje od roku 2021.
Většina lidí – včetně těch, kdo byli za svoje postoje proti genovým injekcím perzekuováni – se navíc snaží na vše zapomenout a zdá se, že zločinci z vlád i řad tzv. „odborníků“ zůstanou nepotrestáni.
Tomuto stavu navíc mnohde přispívá zkorumpovaná justice, která se odmítá zločiny z dob covidismu vůbec zabývat. Přesto se stále najdou místa, kde se snaží dojít spravedlnosti.
Již před časem se rozběhlo vyšetřování výrobců Covid „vakcín“ na Floridě, která se od samého začátku stavěla proti covidovým restrikcím a nařizování aplikace těchto injekcí. .
Zatímco na Floridě je vyšetřování v plném běhu, v Texasu je na samém začátku.
„Texaský generální prokurátor Ken Paxton bude vyšetřovat, zda společnosti nezákonně zkreslily účinnost svých vakcín proti Covid-19 a pravděpodobnost přenosu Covid-19 po podání vakcín,“ uvádí oficiální webová stránka .
Vyšetřování se bude také zabývat možnou manipulací s daty ze studií vakcín a bude se podrobně zabývat kontroverzní praxí ospravedlňování účinnosti vakcín.
Bude to také o výzkumu zisku funkce, ve kterém jsou viry v laboratorních podmínkách nebezpečnější, a o možných podvodech vůči veřejnosti. Věnujte pozornost také tónu této oficiální informace:
„V posledních letech dosáhly některé farmaceutické společnosti rekordních zisků, částečně díky prodeji produktů souvisejících s pandemií Covid-19. Tento vnitřní zájem o úspěch těchto produktů Covid-19 v kombinaci se zprávami o alarmujících vedlejších účincích vakcín vyžaduje důsledné vyšetřování.“
Společnosti mají být nuceny předávat dokumenty, které nebyly určeny veřejnosti. Vzhledem k bezprecedentní politické moci a vlivu na politiku veřejného zdraví, kterou dnes farmaceutické společnosti mají, je důležitější než kdy jindy, aby byly hnány ke zodpovědnosti, když podniknou nebezpečné, nezákonné kroky ke zvýšení svých příjmů. Internetové stránky státního zástupce pokračují:
„Vývoj vakcíny proti Covid-19  a znalosti informací o společností Pfizer, Moderna a Johnson & Johnson jsou nanejvýš zajímavé pro zdraví a blaho veřejnosti. Toto vyšetřování je zaměřeno na zjištění pravdy,“ řekl Paxton. „Každý náznak pochybení bude vyšetřen se všemi důsledky.“
Kromě toho texaský senát nedávno schválil několik zákonů zaměřených na odstranění očkování proti COVID-19 a povinnosti nošení roušky v celém státě, podle místního média  Brownwood News.
Tímto se místním vládám, státním agenturám, veřejným univerzitám, veřejným školám a všem příjemcům veřejných prostředků zakazuje provádět očkování proti COVID-19 a nařizovat povinnost nosit roušky.
Diskriminace na pracovišti na základě očkovacího statusu byla rovněž zakázána. Mimochodem: Mnohem dříve, v létě 2021, byly takzvané vakcíny v Texasu již předmětem slyšení v Senátu .
Jsou to republikány ovládané americké státy, které prosazují přehodnocení očkování proti covidu. V únoru letošního roku vydal generální chirurg na Floridě zdravotní varování . Údaje vykazované v systému VAERS jsou nyní meziročně výrazně vyšší, než by se očekávalo – a to i s přihlédnutím k vyšší celkové proočkovanosti.
Na webových stránkách vlády je uvedeno:
„Jen na Floridě se počet hlášení VAERS zvýšil o 1700 procent po vydání vakcíny proti COVID-19 ve srovnání se 400% nárůstem celkového podání vakcíny ve stejném období.“
Kromě toho generální chirurg uvádí:
„Zprávy o život ohrožujících stavech se zvýšily o více než 4 400 procent. Jedná se o nový nárůst, který nebyl zaznamenán ani během očkovací kampaně proti H1N1 v roce 2009. Abychom lépe porozuměli krátkodobým a dlouhodobým účinkům vakcín proti COVID-19, je zapotřebí více nestranných studií.“
Stejný hlavní chirurg doporučil mladým mužům mladším 40 let, aby se nenechávali očkovat vakcínami mRNA, protože relativní výskyt úmrtí souvisejících se srdcem u mužů ve věku 18 až 39 let se během 28 dnů po očkování mRNA zvýší o 84 procent.
Je příznačné, že velká porota na Floridě se v současné době  zabývá  machinacemi farmaceutických společností.
Tolik zprávy z USA, které ukazují, že ne všude se zločiny z dob nedávno minulých zametají pod koberec.
Pokud by byli na Floridě a Texasu úspěšní, pak by to byl slušný precedens i pro Evropu a přinejmenším by to ukončilo pokračující propagandu prolhaných mainstreamových médií…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Texas vyšetřuje výrobce Covid „vakcín“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden