VIDEO: Naryškinova zahraniční rozvědka SVR uveřejnila rekrutační video k náboru Američanů pro špionáž proti Bidenovu režimu! Video je reakcí na náborové video americké CIA, ve kterém verbuje Rusy pro špionáž proti Putinovu režimu! Obě videa shodně míří na
RSS

VIDEO: Naryškinova zahraniční rozvědka SVR uveřejnila rekrutační video k náboru Američanů pro špionáž proti Bidenovu režimu! Video je reakcí na náborové video americké CIA, ve kterém verbuje Rusy pro špionáž proti Putinovu režimu! Obě videa shodně míří na


VIDEO: Naryškinova zahraniční rozvědka SVR uveřejnila rekrutační video k náboru Američanů pro špionáž proti Bidenovu režimu! Video je reakcí na náborové video americké CIA, ve kterém verbuje Rusy pro špionáž proti Putinovu režimu! Obě videa shodně míří na lidi, kteří už nevěří v možnost nějaké změny ve společnosti u voleb, v demokratickou cestu, ani v revoluci! Podle všeho to vypadá, že Washington už nad Kyjevem zlomil hůl a NATO už dokonce nesmí ani cvičit ukrajinské piloty na F-16!
Ruská zahraniční rozvědka (SVR) pod vedením Sergeje Naryškina publikovala v odvetě a v reakci na neuvěřitelné rekrutační video CIA mířící na Rusy vlastní verzi náborového videa, které je určeno a zjevně cíleno na Američany. Náborové video míří na ty Američany, kteří jsou zděšeni z toho, co se stalo za posledních několik let z Ameriky. Ta se doslova změnila k nepoznání a od okamžiku zfalšování výsledků prezidentských voleb v roce 2020 se země de facto rozpadá v procesech řízení.
Zdegenerovaná země, která ohrožuje vlastní děti, přešívá jim pohlaví, v ulicích řádí barevné gangy, objevuje se introverzní apartheid a introverzní rasismus ( tzn. rasismus a apartheid namířený proti většinové bílé populaci ), společnost je ovládána devianty, transvestity, degeneráty a sodomity, kteří transformují Ameriku do totalitní neoliberální společnosti vzývající zvrácenosti, od LGBT až po satanismus. Nikdo nesmí říct ani slovo, jinak je “ zrušen ” v rámci tzv. Cancel Culture .
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v2lxvu4","div":"rumble_v2lxvu4"});
Video je doslova v odvetě okopírováno od amerického videa CIA, text náborového videa je prakticky totožný, až na mírné odchylky, ovšem obrazový obsah videa je totálně odlišný. Video SVR vykresluje Američany jako hrdé vlastence, kteří ale trpí pod Bidenovým zdegenerovaným režimem. To potvrzuje i závěr videa, kde je zachycený Joe Biden skrze dalekohled sniperské pušky během přednášky na Howardově univerzitě, která proběhla před 5 dny, takže vzkaz ruské SVR americkým rekrutům je možné vnímat dokonce jako varování Bidenovi, že v USA je mnoho lidí se zbraněmi a někteří z nich mohou začít pracovat pro SVR s cílem zastavení procesu rozpadu USA. Vyznění videa SVR je tak možné zařadit do skupiny náborových videí tajných služeb mířících na vlastence nespokojené s procesem hroucení národa a tradičních hodnot pod vedením současného režimu u moci.
VIDEO: Rekrutační video americké CIA verbující Rusy ke špionáži
Naproti tomu americké video CIA určené na nábor Rusů míří na úplně jinou skupinu lidí. A to na Rusy, kteří jsou zlomeni a chtějí v Rusku pro své rodiny západní styl života, tedy revival počátku 90. let minulého století, kdy část Rusů neuvěřitelným způsobem zbohatla , především ti, kteří uměli jazyky a začali pracovat pro západní společnosti a korporace, které přicházely do Ruska a otevíraly továrny a pobočky. Tyto firmy potřebovaly desítky tisíc manažerů místního původu, kteří uměli anglicky či jiný západní jazyk. Z této skupiny lidí se v 90. letech v Rusku ustanovila tzv. Západní fronta , mezi ruskými vlastenci označovaná jako “ podpindos “.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v2lxw2q","div":"rumble_v2lxw2q"});
A do této skupiny spadají nejen mladí Rusové, nebo relativně mladí, ale dokonce i vojáci a důstojníci, včetně členů generálního štábu. Ti mají své děti na západních školách, mají děti na západě provdané a oženěné, děti mají na západě vlastní podnikání atd. Oni sami přitom na západě nežijí, nemají jazyk, ale celá jejich rodina skrze děti je součástí Západní fronty. A tito otcové a matky pro své děti udělají cokoliv. Včetně spolupráce se CIA. A ta potřebuje znovu v Rusku vybudovat informační síť, protože ta byla za Putina rozbita a rozebrána na prvočinitele. CIA tak musí nabrat v Rusku nové lidi. A je tu ještě jeden důvod. Možná ještě větší důvod, proč CIA toto rekrutační video natočila.
Washington již nevěří, že Kyjev dokáže na válečném poli zařídit zhroucení Putinova režimu v Moskvě
Americká vláda totiž podle všeho definitivně zlomila hůl nad Ukrajinou! Naprosto jednoznačně to potvrzují poslední dva neuvěřitelné kroky americké vlády a její tajné služby, které jdou proti dosavadnímu kurzu vedení války proti Rusku. Americká Ústřední zpravodajská služba (CIA) totiž v úterý publikovala neuvěřitelné rekrutační video cílené na ruské občany, aby začali spolupracovat se CIA. Video je cíleno na ty Rusy, kteří už nevěří v revoluci v Rusku, tedy ve změnu politického režimu vzedmutím demokratických sil z ulice. Prostě na lidi, kteří pochází ze Západní fronty, ale nevěří už v proces příklonu Ruska k západu, který provedl Boris Jelcin.
Ve videu, které je nahráno v ruštině, se přitom narovinu o tomto hovoří. Muž říká, že nevěří v revoluci, ale věří ve změnu, která nastává v lidské duši a pro společnost je tato změna nepostřehnutelná. Svými činy však zajistí, že jeho rodina bude žít důstojný život a Rusko vždycky bude jeho. CIA na konci videa poskytuje zabezpečený kontakt na CIA skrze Darknet a technologii TOR a síť Onion. Ale proč to video vyšlo až teď po více jak roce války na Ukrajině? Protože ve Washingtonu došlo k prozření!
Joe Biden na Howardově univerzitě Washington totiž definitivně zlámal hůl nad Kyjevem, který už nedokáže Rusko ve válce více destabilizovat, protože to bylo a je cílem Američanů. Cílem podpory Ukrajině koncem roku 2021 bylo vyprovokovat Moskvu k invazi na Ukrajinu a tím označit Rusko za agresora a uvalit na něj úplně všechny možné a nemožné sankce, což mělo vést ke zhroucení ekonomiky a k propuknutí protestů v ruských ulicích a ke svržení nebo odstoupení Vladimira Putina od moci. Takový byl plán.
Ukrajinci neměli nikdy porazit Rusko, nikdy ani nebylo cílem, aby nějak dlouho bojovali proti Rusům, celé to prostě bylo založeno na předpokladu, že když bude Rusko vyprovokováno k invazi na Ukrajinu, Putinův režim se pod následně uvalenými sankcemi sám zhroutí. Takový byl původní plán. Proto západ a USA nechtěly Ukrajině od počátku posílat nic, žádné těžké zbraně, žádné raketomety, žádné tanky. Jenže uběhl 1 rok a všechno se změnilo.
Takhle to být nemělo a západ teď neví, jak z války na Ukrajině vycouvat
Západ postupně za ten rok odevzdal Ukrajině pomalu veškerou munici a veškeré tanky a zbraně, západní vojenské sklady jsou vyprázdněny a Kyjev se pořád nikam nepohnul. Jediné pohnutí bylo tam, odkud Rusové odešli a stáhli se bez boje, jako byla Charkovská oblast nebo Cherson vloni na podzim. Nasunování zbraní Ukrajině prostě negeneruje výsledky na frontě. A co je ještě důležitější, to je fakt, že takhle to podle plánů NATO a USA být nikdy nemělo. Ukrajina neměla vést monstrózní válku všemi zbraněmi západu proti Rusku, protože Rusko se mělo zhroutit pár týdnů nebo pár měsíců po uvalení sankcí. Jenže to se nestalo a západ najednou nevěděl, jak dál.
Volodymyr Zelenský a Joe Biden A tak musel Ukrajině, kterou použil na vylákání ruského medvěda z brlohu, začít dodávat zbraně, aby to před světovou veřejností nevypadalo blbě, že nejprve Ukrajinu pošťuchuje k vyprovokování Ruska a potom Ukrajině vůbec nepomůže, když je Ruskem napadena. Jenže západ to dělá jen kvůli úlitbě veřejného mínění. NATO i USA musí být jasné, že Ukrajina nemůže na bojišti zařídit pád Putina v Kremlu, což bylo cílem a plánem celé operace na vyprovokování Ruska k invazi na Ukrajinu. Takže USA to utrpení a fiasko potřebují zkrátit. Dají prostě Ukrajině nějaké datum, ukažte nám, že Rusy umíte porazit a vyhnat z Ukrajiny, a pokud nám to neukážete, tak sorry, končíme s vašim vyzbrojováním. A přesně s tím Pentagon už počítá. Ukrajinci jsou hozeni přes palubu. A potvrzení přišlo ve čtvrtek.
Pentagon zakázal spojencům v NATO výcvik ukrajinských pilotů na amerických strojích F-16! V Kyjevě je z toho poprask a mluví se o zradě
Americký list The New York Times oznámil [ 1 ], že USA a Pentagon zakázaly evropským spojencům cvičit a trénovat ukrajinské piloty na stíhačkách F-16 a odteď platí generální zákaz! Naprostý šok a podraz přišel od USA, píší dnes ukrajinská média a je to další signál, že Američané zlomili nad Ukrajinci hůl, protože nejsou schopni zařídit pád Vladimira Putina v Kremlu. Toho by byli schopni jen tehdy, pokud by se jim podařilo uštědřit Ruské armádě nějakou opravdu zdrcující porážku, kterou by Putin nemohl politicky ustát a rozdýchat v Kremlu, což by ho donutilo k odchodu a k rezignaci. A toho ukrajinská armáda schopna není. Pentagon už o tom nepochybuje, protože viděl už dost!
F-16 v barvách polské armády Proto Pentagon ve čtvrtek zakázal spojencům v NATO výcvik ukrajinských pilotů na F-16 a tím je řečeno vše. Ukrajinci prostě F-16 potřebovat už nebudou. Namísto toho se Washington rozhodl změnit taktiku a nově se bude soustředit na Rusy u nich doma, na Západní frontu v Moskvě, pokusí se destabilizovat Kreml zevnitř, skrze Rusy, od kterých si CIA slibuje lepší výsledky na destabilizaci Putinova režimu, než jaké předvádí AFU ve válce proti Ruské armádě na Ukrajině. Takový je vzkaz z Washingtonu do Kyjeva. A věřte tomu, že Zelenský se dnes sjede na koksu jako nikdy předtím, protože tenhle signál o zákazu výcviku ukrajinských pilotů na F-16 je tak jasným vzkazem Alzákovi, že jasnější už být nemůže.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden