42-letý raper se posmíval protestujícím, 28 dní po 2. dávce Pfizer vakcíny zemřel při cvičení. Podobně další posměvači

42-letý raper se posmíval protestujícím, 28 dní po 2. dávce Pfizer vakcíny zemřel při cvičení. Podobně další posměvači

Rapper sa vyjadroval na sociálnej sieti vulgárne o protestujúcich v Austrálii. Posmieval sa z nich, že sú hlupáci, ktorí uverili, že Bill Gates ich chce čipovať.  The Covid Blog  zverejnil prehľad viacerých jeho statusov, v ktorých opakovane nakladal odporcom lockdownov, dokonca vyjadril úmysel fyzického napadnutia.
Ešte 1. augusta sa uisťoval, že je ok, no 13. augusta sa zobudil a ako dennodenne nastúpil na bežecký pás, len žiaľ tentokrát svoje cvičenie nedokončil. Dostal infarkt, čo znamená, že jeho cievy boli upchaté krvnými zrazeninami. Zakrátko bol prehlásený za mŕtveho. Jeho osud nie je jedinečný. Podobne dopadli aj ďalší posmievači z neočkovaných alebo tých, čo očkovanie odmietajú.
33-ročný  Jordan Hayes  z New Yorku ich nazval idiotmi a morónmi predtým, ako dostal infarkt na 14. deň po 2. dávke vakcíny proti Covid-19.  Ronald Babb  (57) mal podobný komentár ako Knuxx, že spolu s manželkou teraz po očkovaní čakajú už len, kedy sa zmenia na robotov… Babb zomrel 7 dní po podaní vakcíny Johnson & Johnson 19. apríla.
Barman z amerického Ohia,  Jason Maurer  (45) zas odkázal svetu, aby sklapol a dal si vakcínu. 5 týždňov po zaočkovaní Moderna vakcínou bol mŕtvy. Rovnakú vakcínu v 2 dávkach dostal lekár  Thomas Flanigan  z Ohia, ktorý zomrel 11 týždeň po zaočkovaní. Žiadne média, ktoré o jeho úmrtí písali, nespomenuli vakcínu. Len New York Post priznal Modernu, no prehlásil, že tá nesúvisí s jeho úmrtím.

Status Dr. Thomasa Flanigana: „Necítil som, žeby mi pichli mikročip, ale teraz počujem miestne rádio. Dal som si to pichnúť len pre pomarančový džús za odmenu…“
V Poľsku sa zas lekár  Dr. Witold Rogiewicz  aktivisticky nafilmoval počas zaočkovania a neváhal pridať niekoľko urážok a výsmeškov na adresu antivaxerov. Sám bol cukrovkár. Jeho video síce už YouTube zmazal, stále je však dostupné na Rumble. VIP klinika, pre ktorú pracoval ako gynekológ a pôrodník, zverejnila informáciu o jeho úmrtí. Len dva týždne po zaočkovaní už nebol medzi živými. Tieto úmrtia sa samozrejme s očkovaním oficiálne vôbec nespájajú.
Nebohý zaočkovaný poľský lekár Dr. Witold Rogiewicz
Spevák Knuxx, ktorým sa zoznam už nebohých posmievačov začína, sa zaradil aj do skupiny mnohých, ktorí po očkovaní zomreli počas fyzickej námahy, vrátane tínedžerov. Takých prípadov bolo už niekoľko aj na Slovensku, ktoré sa medializovali. Britská vláda dokonca neodporúča  športovanie 48 hodín  po podaní vakcíny. 28 dní po očkovaní však už zrejme nikto nečaká, že ho môžu nežiaduce účinky vakcíny smrteľne dobehnúť. Niektorých zubatá s infarktom počkala aj niekoľko mesiacov po zaočkovaní .
Příspěvek 42-letý raper se posmíval protestujícím, 28 dní po 2. dávce Pfizer vakcíny zemřel při cvičení. Podobně další posměvači pochází z ČeskoBezCenzury.czJak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější