Selhala vakcína? Proč je tolik očkovaných lidí v nemocnicích, ptá se imunolog

Selhala vakcína? Proč je tolik očkovaných lidí v nemocnicích, ptá se imunolog

„Spíš je zarážející, že do špitálů se dostává jen 75 % neočkovaných. Co tam dělá tolik očkovaných?“ ptá se ve svém příspěvku český imunolog Šinkora. (Foto: Flickr)
PLOŠNÉ OČKOVÁNÍ MÁ JEDINÝ CÍL A JEDINÝ VÝZNAM – VYMÝCENÍ NEMOCI. DNES JE JIŽ JISTÉ, ŽE TOTO VNITROSVALOVÉ VAKCÍNY PROTI VÝBĚŽKU SLIZNIČNÍHO VIRU NEDOKÁŽÍ. Já to tedy věděl od začátku, slizniční imunologie byla jedna z mých specializaci, ale přes mou celkem velkou snahu mě nikdo neposlouchal. Holt jsme museli věci již dokázané ověřit vakcinačním experimentem na lidech…. A ještě tohle, protože už i nezávislé servery Seznam.cz a Aktualne.cz melou úplné nesmysly včetně toho o strmém nárůstu infekcí (Aktuálně): To, že většina nakažených jsou neočkovaní je jasné – očkované nikdo netestuje. To je asi jako informace, že většina obratlovců v akváriu jsou ryby. To už musí být, aby někdo testoval očkovaného – musí být nemocný, což znamená buď jinou nemoc nebo selhání vakcíny. Spíš je zarážející, že do špitálů se dostává jen 75 % neočkovaných. Co tam dělá tolik očkovaných? Nesliboval jim někdo ochranu před středním a těžkým průběhem? V absolutních počtech je to třeba 6 neočkovaných a 2 očkováni. Díky, skvělý toť výsledek farma-průmyslu. Vakcíny jsou prostě OK pro ohrožené – tedy seniory, lidi obézní a několik diagnóz včetně diabetu, jinak jsou v naprosté většině případů k ničemu. Šíření nemoci nebrání a v několika případech přinášejí zdravotní komplikace. Ve světle zde uvedeného jsou úvahy o plošném očkování dětí na hranici idiocie a jeho podporovatelé jsou fanatici, kteří ignorují fakta a věří na nesmysly. Jiří Šinkora
Článek Selhala vakcína? Proč je tolik očkovaných lidí v nemocnicích, ptá se imunolog se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější