„Mocní si to přáli.“ Ve Francii zastavili pořad možného kandidáta na prezidenta a kritika migrace

„Mocní si to přáli.“ Ve Francii zastavili pořad možného kandidáta na prezidenta a kritika migrace

Francouzská televizní stanice CNEWS včera ze svého programu odstranila pravidelné komentáře novináře a spisovatele Érika Zemmoura, který dříve nevyloučil, že bude kandidovat v příštích prezidentských volbách. (Foto: Twitter/Eric Zemmour)
Toto rozhodnutí bylo přijato na základě doporučení ze strany Francouzské rady pro audiovizuální vysílání (CSA).Nehledě na to, že politický komentátor a novinář Érik Zemmour zatím oficiálně nepotvrdil svůj záměr kandidovat v prezidentských volbách, které mají proběhnout ve Francii až příští rok, minulý týden Francouzská rada pro audiovizuální vysílání uvedla, že všechny televizní stanice musí omezit čas pro vystoupení Zemmoura s tím, aby nedostával větší mediální prostor ve srovnání s dalšími kandidáty.V souvislosti s tímto nařízením se televizní stanice CNEWS rozhodla zrušit výstupy Zemmoura, který je proslulý svými konzervativními názory a kritikou migrační politiky francouzské vlády. Zemmour totiž dlouhodobě kritizuje imigraci z islámských zemí, což podle něj ohrožuje francouzskou národní a kulturní identitu a zvyšuje teroristickou hrozbu.Samotný spisovatel a možný prezidentský kandidát v budoucích volbách Érik Zemmour označil tento krok za smrt veřejné diskuze a poznamenal, že je v zájmech členů současné francouzské elity.„Mocní si to přáli, CSA tohle udělala. CSA nás přinutila zastavit náš pořad. Tady odpočívá veřejná diskuze,“ okomentoval vývoj událostí francouzský spisovatel.Je nutno poznamenat, že svou nespokojenost vyjádřila i samotná televizní stanice CNEWS, která netajila své politování nad nařízením ze strany CSA, které přinutilo stanici zrušit pravidelné výstupy Zemmoura.Le pouvoir en a rêvé, le CSA l'a fait. Le CSA nous contraint à arrêter l'émission. Ci-gît le débat public. pic.twitter.com/xug9XNSExG — Eric Zemmour (@ZemmourEric) September 13, 2021
Článek „Mocní si to přáli.“ Ve Francii zastavili pořad možného kandidáta na prezidenta a kritika migrace se nejdříve objevil na AC24.cz .Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Dnes nejprohlíženější