Za odznáček a nášivku “Z” dostal český aktivista u soudu v Praze půlroční podmínku na základě obvinění z popírání genocidy, která ale do dnešního dne nebyla na Ukrajině prokázána, jak právě uveřejnila vyšetřovací komise OSN! Jakuba přitom udali na policii
RSS

Za odznáček a nášivku “Z” dostal český aktivista u soudu v Praze půlroční podmínku na základě obvinění z popírání genocidy, která ale do dnešního dne nebyla na Ukrajině prokázána, jak právě uveřejnila vyšetřovací komise OSN! Jakuba přitom udali na policii


Za odznáček a nášivku “Z” dostal český aktivista u soudu v Praze půlroční podmínku na základě obvinění z popírání genocidy, která ale do dnešního dne nebyla na Ukrajině prokázána, jak právě uveřejnila vyšetřovací komise OSN! Jakuba přitom udali na policii přímo svolavatelé demonstrace Jindřicha Rajchla, což je potvrzením nehorázné infiltrace české vlastenecké scény pro-aliančními a pro-unijními kádry! Jak je možné odsuzovat v ČR lidi za něco, k čemu prokazatelně do této chvíle na Ukrajině zatím nedošlo? Komise OSN nedokázala na Ukrajině najít důkazy o genocidě!
Český vlastenec a aktivista Láďa Vrabel publikoval ve čtvrtek na YouTube velice emocionální video [ 1 ] ( už bylo cenzory smazáno, takže ho přinášíme u nás na AE News, viz. níže ), ve kterém kritizoval chování českých vlastenců, kteří v případě Jakuba Jaška říkají, že si za obvinění a čtvrteční odsouzení u Obvodního soudu pro Prahu 1 může sám. A proč? Protože na nedávnou demonstraci na Václavském náměstí, kterou svolali lidé okolo strany PRO Jindřicha Rajchla, přišel s batohem, na kterém měl nášivku s písmenem “Z” a s odznáčkem PMC Wagner , přičemž měl na batohu i svatojiřskou stužku.
To všechno jsou samozřejmě symboly ruské Speciální vojenské operace na Ukrajině, jsou to jasné pro-ruské atributy, které vyjadřují Jakubův postoj. Sami pořadatelé demonstrace ho prý udali policii. A jak se ukázalo ve čtvrtek, za tyto symboly můžete jít klidně do vězení. Pokud je to pravda, tak se ptám, jak je možné, že Rajchlovci udávají své vlastní účastníky demonstrací? Co je to za klauni? To je Fialova týmová záloha v řadách alternativní opozice? Fialovo béčko tzv. Rusobijců? Přesně toto bychom čekali od eurohujerů a chciválků podporujících NATO, ale ne od strany, která se zaštiťuje alternativou!

document.createElement('video');
https://aeronet.news/wp-content/uploads/LadaVrabelBlivno.mp4

Jakub Jašek (31) byl pražským soudem odsouzen [ 2 ] k trestu odnětí svobody na 6 měsíců s odkladem na 2 roky, tedy s podmínkou na 2 roky. Dále dostal pokutu 12 000 Kč a aktivistický soudce mu dokonce jako ve středověku zakázal na 1 rok vstup do města Prahy! To nevymyslíš! Podle prokurátora se dopustil trestného činu popírání genocidy. Problém je v tom, že toto odsouzení proběhlo na základě neexistujícího důkazu v předmětném uplatnění samotného paragrafu, jak ve věci konstatuje náš redakční právník.
Na Ukrajině totiž do dnešního dne nebyla nezávislým mezinárodním orgánem zjištěna a prokázána genocida, takže není právně ani možné v České republice nikoho obviňovat za popírání genocidy na Ukrajině! Takové odsouzení je v rozporu s Listinou základních práv a svobod, neboť se jedná o nespravedlivý soud, který neposkytl obviněnému spravedlivý proces zaručovaný Listinou.
Vyšetřovací komise OSN v závěru vyšetřování uvedla, že na Ukrajině nenalezla důkazy o genocidě
Dne 16. března tohoto roku informoval hlavní ukrajinský list Pravda [ 3 ], že speciální vyšetřovací orgán OSN nezjistil na Ukrajině žádné důkazy o genocidě. Našel určité důkazy o kriminálních činech, o násilí, mučení a znásilňování, ale nikoliv o genocidě. Vyšetřování bude pokračovat v dalších etapách, ale kauza jako Buča a další místa, která byla Kyjevem a západními médii minulý rok přirovnávána ke genocidě, nebyla shledána místa aktů genocidy a systematického likvidování ukrajinského obyvatelstva, uvádí závěry vyšetřovací komise OSN.
Vyšetřovatel OSN Kdokoliv tedy v této chvíli, tedy k dnešnímu dni tvrdí, že na Ukrajině proběhla nebo probíhá genocida, tak je dezinformátor, protože pro takové tvrzení nemá důkaz podpořený mezinárodní nezávislou vyšetřovací komisí. Ta je nezbytnou podmínkou k potvrzení či vyvrácení tvrzení o genocidě na Ukrajině.
Je možné, že v budoucnu se ukáže, že např. ukrajinská armáda začišťovala části Charkovské oblasti od Rusů po vytlačení Ruské armády vloni koncem léta, odkud přicházely informace o střílení místních obyvatel ruského etnického původu , Ukrajinci podle zpráv vyvražďovali celé ruské rodiny v Izjumu, ale dokud toto nepotvrdí mezinárodní vyšetřovací komise, není možné tvrdit, že na Ukrajině došlo ke genocidě.
Jakub Jašek byl odsouzen za popírání něčeho, co na Ukrajině dosud nebylo mezinárodními orgány prokázáno
Nicméně se zdá, že český režim a s režimem kolaborující česká justice na nějaké důkazy a stanovisko mezinárodních vyšetřovacích orgánů nečeká a již rovnou odsuzuje české občany za podporu genocidy na Ukrajině, která tam ještě ani nebyla potvrzena. Nelze se proto divit, že se Láďa Vrábel ve videu tak rozčílil, a to nejen na podivné české vlastence, kteří jsou vygumovaní a tolerují Fialově hrůzovládě a českým prokurátorům jako vystřiženým z 50. let minulého století, že zavírají lidi za nášivku a odznáček, aniž by dosud jakýkoliv mezinárodní orgán nezvratně a průkazně dokázal, že na Ukrajině opravdu došlo ke genocidě, aby ji vůbec nějak šlo schvalovat.
Pan Jakub Jašek u soudu v Praze. FOTO: Český rozhlas Tyto manýry českých soudů vychází z bolševické praxe 50. let, která dnešním neoliberálním soudcům, kteří jdou na ruku režimu, opět přichází vhod a vytahují proti lidem paragrafy, které nemají faktologickou a faktografickou podporu ve své skutkové podstatě. Genocidu lze popírat jen tehdy, pokud existuje, pokud se stala, a hlavně, pokud byla nezávisle a mezinárodními orgány potvrzena, že opravdu proběhla.
Nic takového dosud k dnešnímu dni (19. května 2023) podle našich dostupných informací na Ukrajině neproběhlo a tudíž za popírání genocidy na Ukrajině nemůže být nikdo v ČR odsuzován. Pokud je odsouzen, je to v rozporu s Listinou základních práv a svobod, protože obviněnému a odsouzenému byl odepřen spravedlivý proces. Pojďme si ocitovat, co o závěrech vyšetřovací komise uvedl [ 4 ] bruselský server Euronews:
Zpráva OSN konstatuje, že Rusko se na Ukrajině dopouští vražd, znásilňování a mučení, ale neklasifikuje jeho činy jako genocidu
Zpráva OSN zjistila, že Rusko se na Ukrajině dopustilo válečných zločinů, ale zastavila se u toho, aby své činy klasifikovala jako “genocidu”.
Nezávislá mezinárodní vyšetřovací komise OSN pro Ukrajinu při Radě pro lidská práva zveřejnila svou obsáhlou zprávu ve čtvrtek 16. března.
Zpráva sice uvádí případy vražd, mučení a znásilňování civilistů, ale podle autorů neexistuje přímý důkaz, že by byly motivovány genocidním záměrem, nicméně uvádí, že tato záležitost si zaslouží další vyšetřování.
“ Nezjistili jsme, že by na území Ukrajiny došlo ke genocidě ,” uvedl vedoucí vyšetřovacího týmu OSN Erik Møse. “ To znamená, že samozřejmě sledujeme všechny druhy důkazů v této oblasti a zaznamenali jsme, že existují některé aspekty, které mohou vyvolat otázky ohledně tohoto zločinu (genocidy). Například určité výroky v ruských médiích, které jsou zaměřeny na skupiny osob. “
Skupina rovněž uvedla, že nezákonný transfer dětí z Ukrajiny ruskými orgány představuje “válečný zločin”.
“ Komise prošetřila situaci nucených transferů a deportací dětí v rámci Ukrajiny a do Ruské federace, ” vysvětlila Jasminka Džumhurová, vyšetřovací komisařka OSN pro Ukrajinu. “ Údaje, které strany poskytly, se značně liší. Zjistila několik situací, kdy k takovým přemístěním a deportacím došlo v rámci incidentů, které komise zkoumala .”
Komise rovněž zjistila, že vlny útoků na energetickou a vodohospodářskou infrastrukturu Ukrajiny ze strany Ruska mohou rovněž představovat zločiny proti lidskosti.
Zpráva je dosud nejvyšším stupněm mezinárodního vyšetřování války.
Tři členové komise jsou nezávislí odborníci na lidská práva a její pracovníci dostávají podporu a finanční prostředky od Rady a úřadu OSN pro lidská práva.
Rusko na výzvy vyšetřovatelů k poskytnutí informací nereagovalo.
Aeronet měl pravdu, ani v Buči a ani v Izjumu nebyla žádná genocida, teď to potvrdila vyšetřovací komise OSN
Jak tedy vidíte, nejvyšší světový vyšetřovací orgán prošetřil důkazy poskytnuté Ukrajinou, tedy důkazy z Buči, z Izjumu a dalších údajných lokací, ale ani v jedné nezjistil, že by došlo ke genocidě a systematickému vyhlazování obyvatelstva podle etnického, národnostního, či rasového klíče. Došlo tak na potvrzení informací Aeronetu z loňského roku, kde jsme dopředu upozorňovali na ukrajinskou dezinformační kampaň, která se snaží vykreslit zabité ukrajinské domobrance a bojovníky, kteří padli v boji s Ruskou armádou, a ta je potom pohřbila logicky za místní nemocnicí do hromadného hrobu,  za genocidu a etnické vyhlazování. Máme teď neprůstřelný důkaz přímo v závěru vyšetřovací komise OSN, že k žádné genocidě tam na tom místě nedošlo.
Petr Pavel podepíše české zbraně pro Ukrajinu a Ukrajinci jako staří ukronáckové na ně domalují Balkenkreuz trámové kříže. Výsledek potom vysílá tento vzkaz na vtipném obrázku. Jedná se o koláž, aby bylo jasno. Ale přesně takto to působí Jiná věc je samozřejmě násilí a hrůzy války, to je ale jiná kapitola, která děsivě provází každý ozbrojený konflikt, a proto všichni lidé dobré vůle musí usilovat o ukončení tohoto konfliktu a o zasednutí k jednacímu stolu. Ten konflikt ne Ukrajině se nedá vyřešit zbraněmi, ale na straně druhé, nelze umlčet ty lidi, kteří se postavili za obyvatele Donbasu, kteří 8 let trpěli a umírali při obléhání ukrajinskou armádou v neuvěřitelné a největší občanské válce v historii Evropy od dob válek na Balkánu po rozpadu Jugoslávie. Těm lidem tam na pomoc přišla Ruská armáda s namalovanými symboly “Z” (Защита – Ochrana). Je to symbol ochrany slabých před ukronacisty, kteří si malují na korby své bojové techniky nacistické symboly, třeba právě trámové kříže Wehrmachtu.
Česká televize odvysílala záběry, jak si Ukrajinci na českou houfnici namalovali trámový kříž Wehrmachtu
Jako si namalovali teď nedávno na českou houfnici Dana a redaktoři České televize se nestyděli o tom ještě natočit reportáž, jak na svém profilu na FB upozornil český žoldák Matouš Bulíř [ 5 ] . Když se na sociálních sítích rozhořel skandál a do toho se připletl i Jan Cemper, který začal trámové kříže Wehrmachtu vydávat [ 6 ] za úplně odlišné ukrajinské kříže, čímž se opět dokonale ztrapnil, tak se do toho vložilo ministerstvo obrany a chtělo [ 7 ] po ukrajinském velvyslanectví vysvětlení. Ukrajinci to omluvili slovy o “osobním selhání jednotlivce”. ČT prostě odvysílá všechno, klidně i trámové kříže na české houfnici. Dnes je pod Fialovou pro-ukrajinskou vládou dovoleno vše.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v2m4qx0","div":"rumble_v2m4qx0"});
Dvořákovi jako řediteli ČT je to zjevně úplně jedno, kontrola v té dezinformační televizi je nulová, protože je to televize plně spolupracující s vládou Petra Fialy. V podstatě toto propojení politiků, policie, soudů, prokurátorů, médií a televizí má charakter a struktury fungování, jaké má mafie. Ta funguje stejně, když chce ovládnout město, tak získá pod kontrolu městské politiky, policii, soudce, média, tiskoviny a televizi. A celé to potom funguje dohromady jako dokonale namazaný stroj. Člověk něco řekne a soudce ho odsoudí za něco, co ani nespáchal. Dostane flastr za podporu genocidy na Ukrajině, která tam dosud nebyla objevena a prokázána! Proto jde o další důkaz, že ČR začíná připomínat mafiánskou organizaci s pravidly Bratrstva Fialové pracky. Celý systém pracuje jako namazaný stroj na potlačení občanských práv a svobod lidí s jinými názory, než mají mafiáni u moci. Taková je realita!
Nejen o této kauze budeme hovořit dnes v pátek po 19:30 na Svobodném vysílači CS . Probereme i další témata za uplynulý týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden