Bývalý člen NK Stanko: Huliak je zradca, pokrytec a kolaborant
RSS

Bývalý člen NK Stanko: Huliak je zradca, pokrytec a kolaborantJeden z názorov z diskusie na telegrame na zradcu, pokrytca a kolaboranta Huliaka z Národnej koalície, ktorý pol roka s vedením strany tvrdil, že s SNS na čele s Dankom spojenie vo voľbách nehrozí. Strana sa mu rozpadá , ľudia zdola čo pre stranu makali, venovali jej čas a peniaze, podporovali ho a pomohli mu zviditelniť sa, húfne odchádzaju a zostávajú iba tí, čo opäť chcú na politike iba zarobiť a pochlebovači. Normálni už jeho klamstiev majú plné zuby.


„Keď sa prehodí hnoj z jedného kúta stajne do druhého, neprestane smrdieť, kým sa nevyhodí von.“ Výrok Huliaka, na ktorý nalákal ľudí do NK a teraz sa práve nachádza s tým hnojom v druhom kúte. Blahoželám k „Rudkovi“ a prajem veselé chvíle v parlamente v spoločnosti Danka a Radačovského. Neviem, čo presvedčí spravodlivého človeka, aby sa pridal k zradcom, falošným ľuďom. Danko ako jediný zarval rozumu a urobil krok, vďaka ktorému sa vráti do parlamentu, k bačovaniu spolu s Ficom. Blahoželám k návratu politiky pred Matovičovcami. Takéto spájanie národných strán som si nepredstavoval. Je to v podstate podvod na voličov, keď sa len vedenie z niektorých strán dostane do parlamentu na kandidátke inej strany. Čo ostatní členovia tých strán, ktorí stoja za úspechom lídra?

Príde mi to ako vytváranie strán o jednom človeku: Taraba, Radačovský, Huliak k SAS sa pridáva Hlina. Čo to je, aké strany? Stále sa prezentuje len líder, prípadne ešte jedna ďalšia osoba za danú stranu. Podieľate sa na tomto podvode na voličoch. Za heslom, „aby sa neprišlo o národné hlasy“ sa zasa tlačia k moci podnikatelia, ktorí podvodným spôsobom prišli k majetkom. Čo si myslieť o tých ďalších, ktorí sa k nim pridávajú a pritom sú si vedomí ich minulosti?Idú tam zištne, alebo si nasadili ružové okuliare a budú sa tváriť, že o tom nič nevedia? Tí, čo dnes veria Dankovým rečiam, sú na tom rovnako, ako boli tí, čo verili Matovičovým rečiam. Vedeli sme aký bol Matovič v opozícii a vieme, aký bol Danko v koalícii! Mne sa teraz vybavila paralela s Kiskom. Aj ten založil nadáciu Anjel niekoľko rokov v predstihu, aby sa dostal do priazne občanov ako dobrosrdečný človek. Následne bolo ľahké ísť do prezidentských volieb. To isté ma napadlo v súvislosti s TV Slovan, či tam tiež nebol úmysel vytvoriť si vhodné prostredie k budúcim voľbám. Teraz ma ukameňujte, kto dá ruku do ohňa za druhého človeka? Ako Huliak za pár mesiacov obrátil rétoriku – kto za neho dá tu ruku do ohňa? Som asi naivná a to mi prináša sklamania. Už nebudem voliť tak, ako doteraz, menšie zlo. Nikdy to nič pozitívne neprinieslo. Danko a spol. sú pre mňa nevoliteľní. Tí, čo ich chcete voliť už môžete rovno voliť Fica s Kaliňákom, títo budú dirigovať koalíciu.

zdroj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0jXLZZHraaFzgy7fLBjadWuzcV6pNjb71K7WwLhXPFNgUzWLozarASoCqvhpxVpnfl&id=100063608805119&comment_id=943777790273868

Nejčtenější za týden