Božie Mlyny. NEMEZIS. Časť IV. – Odpoveď AKK. Koniec slovenského Majdanu.
RSS

Božie Mlyny. NEMEZIS. Časť IV. – Odpoveď AKK. Koniec slovenského Majdanu.
„Otázka – kto z koho? – dnes stojí veľmi ostro. Buď sa vakcinátorom a liberál-fašistom podarí ZLOMIŤ NÁROD a budeme tu mať fašistický koncentrák (v prípade SR – občiansku vojnu; pozn.), alebo sa to celé (čoskoro) zosype...“
V. Pjakin  
„ Kvalita nášho života nezávisí ani tak od toho, ako pracujeme, než skôr od toho, ako sme riadení “
KSB

Не бойся сплетен! Хуже тишина...                     Neboj sa rečí! Horšie je TICHO...
Когда, внезапно пробираясь с улиц,                   Keď, náhle zakrádajúc z ulíc,
Она страшит, как близкая война,                          Ťa straší, ako blízka vojna,
Как верность для Тебя сужденной пули.         Sťa guľka, ktorá Ti je súdená.
Gabriele d ’Annunzio
 
 
Smrť sa volá Annegret-chen...

Dúfam, že moja trúfalosť s názvom prológu nebude vnímaná ako zneuctenie slávneho diela L. Mňačka „ Smrť sa volá Engelchen “. Skôr je to vhodná významová hyperbola na dnešok, kedy sa svet, zdá sa, definitívne zbláznil. Haló, Eurokomisia! Haló NATO! Vám už kvapká na karbid kapitálne? Alebo mne? Rušíte mi môj navyknutý životný obraz, ako sa mám teraz sústrediť, keď šaliete? Nemalo to náhodou byť tak, že sme nepriatelia, že som dezinformátor a mali by ste ma nenávidieť? Ja som svoj posledný článok nemyslel ako návod či inštrukciu pre Vás, ako máte postupovať, keď som písal, že veď „... tí idioti sú schopní už aj vojnu vyhlásiť čoskoro ...“ Asi vážne platí, že včerajšia konšpirácia je zajtrajšou realitou, veď ako inak interpretovať šialené vyhlásenia nemeckej ministerky obrany (uprostred povolebných koaličných rokovaní – pozn.) Annegret Kramp-Karrenbauerovej (AKK) z 21. októbra, vraj „ musíme ukázať, že NA KONCI budeme pripravení použiť jadrové zbrane a vojensky zasiahnuť v čiernomorskom a baltskom regióne, aby Rusko ani len nepomýšľalo na vojenské prepadnutie tamojších členov a partnerov Aliancie. To je hlavná idea NATO a je prispôsobovaná aktuálnemu správaniu Ruska ...“.
Nemecké ministerstvo obrany zároveň na svojej webstránke vyhlásilo, že „... ministerska vyslovila svoje jasné stanovisko, vyplývajúce zo stretnutia jadrovej plánovacej skupiny NATO...Kramp-Karrenbauerová mala zdôrazniť, že Nemecko je a zostáva pevne zakotvené v nukleárnom plánovaní Aliancie, a stojí si v rámci Spojenectva za svojimi záväzkami... “. Samotné nemecké médiá z toho dedukujú, že plánovanie jadrovej vojny a psychologická pripravenosť ho použiť NA KONCI (zrejme AKK myslela – „keď budeme my močiarnici v koncoch“; pozn.) je normálnou súčasťou a bežnou pracovnou agendou NATO.
Keď predseda víťaznej SPD R. Muetzenich AKK bojazlivo napomenul, že jej vyjadrenia sú „nezodpovedné“, tak mu úrad spolkovej vlády ústami svojho hovorcu S. Seiberta rázne odkázal, že tematika jadrového odstrašovania bola predmetom ešte posledných koaličných rokovaní medzi CDU a SPD v r.2018, a vôbec, že čo si otvára hubu; že to AKK síce prestrelila, ale veď aj Rusi to vraj robia a hovoria podobné veci. Nuž... Celé to vypovedá o žalostnom stave nemeckých a západných elít, ktoré tu vytvárajú na „východnom krídle“ NATO bezpečnostnú eskaláciu, plánujú jadrové útoky a majú pritom plnú hubu „agresívneho“ Ruska. Hitler svoju inváziu tiež svojho času obhajoval tým, že len preventívne zabránil sovietskemu útoku, ba aj v nedávnej minulosti túto bájku z prihrávky MI5 roztočil ten špinavý zradca V. Rezun-Suvorov. Ale toto nehovorí nejaký pisálek, toto hovorí súčasná ministerka obrany Nemecka, porazenej a nesuverénnej krajiny, ktorá existuje len vďaka ústretovosti ZSSR, ktorá nemá vlastné jadrové zbrane, ale aktívne sa zapája do cvičení NATO s nácvikom nukleárneho útoku na Rusko bombami, rozmiestnenými na nemeckom území (čo protirečí statusu nejadrovej krajiny a Zmluve o nešírení jadrových zbraní – pozn.). Princíp opice a zrkadla aj tu ako vyšitý. Týmto vyjadrením len potvrdila pripravenosť močiarnych štruktúr vyvolať – NA KONCI - veľkú vojnu, o ktorej hovorila Alžbeta II s patriarchom Cyrilom ako o „... grand war, that shall be unleashed in the East, and one cannot presume who will live and die these final days “. V reakcii na túto udalosť bol do moskovského MZV na Smolenskom námestí vyzvaný nemecký vojenský attašé, ktorému bola tlmočená kategorická neprijateľnosť podobnej rétoriky. Sergej Šojgu súbežne s tým 26. okóbra vyhlásil, že „... na pozadí výziev k vojenskému odstrašeniu Ruska presúva NATO vytrvalo vojská k našim hraniciam. Ako to pre Nemecko a Európu už raz skončilo, by mala ministerka obrany SRN vedieť. Spoločná bezpečnosť v Európe môže existovať len vtedy, keď nebudú porušené a ohrozené záujmy Ruska. Ale na rovnoprávny dialóg o tejto téme nie je dnes NATO pripravené .“
Na Západe, ktorého politický establišment v súčasnosti tvorí banda nevzdelaných sebastredných nafúkancov, si to zrejme vysvetlili po svojom, a už pár dní po výstrele AKK (btw, budúcej potenciálnej šéfky NATO – pozn.), v prvý deň summitu G20 v Ríme, Financial Times priniesla správu, že spojenci USA v Európe a Tichom oceáne vyvíjajú na Biely Dom tlak za účelom zamedziť prechodu USA k princípu nepoužitia jadrových zbraní prvými . pozri tiež - T.j., v podstate, k defenzívnej jadrovej doktríne tzv. „sole purpose“ a zrieknutiu sa idey preventívneho globálneho úderu na Rusko, za účelom ktorého aj bola stavaná protiraketová obrana vo Východnej Európe. V duchu tejto logiky prebiehal aj obrovský NATO build-up v tom istom regióne v posledných rokoch. Vyzerá to však, že ruské vojenské možnosti garantujú, že v prípade, ak si NATO čo i len prdne ruským smerom, schytajú to všetci a natvrdo. No a teraz takáto zrada, Joe! Vojna s Ruskom nebude! Ako píše FT, jadrová politika USA od čias Studenej vojny zostáva „...zámerne neurčitá. Teoreticky môžu USA uskutočniť preventívny jadrový útok, a preto sa ich spojenci cítili chránení pod ich nukleárnym dáždnikom“. Britské periodikum zároveň dodáva, že zámery Bidenovej administratívy, ktorá podľa ruských zdrojov viedla celé mesiace po Ženeve utajené rokovania o kontrole zbrojenia, sú v oblasti jadrových zbraní a v kontexte prehodnotenia jadrovej doktríny vážne a že medzi jeho európskymi spojencami spôsobujú paniku . Všetko sa vracia na kruhy svoje, Božie Mlyny úradujú, periféria močiara prichádza o americký dáždnik.
[ See image gallery at www.nwoo.org ]
Na Slovensku to najlepšie ilustruje prepustenie z väzby generála T. Gašpara, ktorého týmto vítam späť medzi živými. Ex-prezident Policajného zboru, požívajúci obrovskú autoritu a disponujúci informáciami o tom, ako to bolo naozaj s Kuciakom a Majdanom, statočný a čestný muž, už samotnou svojou prítomnosťou ohlasuje, sťaby ohlušujúcim beethovenovským akordom, začiatok konca slovenského Majdanu . Btw, generála Gašpara si osobne vážim nemenej ako Fica a prajem mu veľa zdravia a sily, ktorú bude ešte potrebovať on aj Slovensko pri čistení močiarnej hávede. Radových policajtov a vojakov týmto vyzývam, aby pri plnení povinností pristupovali k rozkazom pilota Mikulca, miništranta Hegera a fašistu Naďa (len burcuj, burcuj nenávisť skrz tie „opice“, ty chudák!) v duchu ghándiovského „pasívneho odporu“. Slovensku ani Vám sa nič sa nestane, keď zostanete pár mesiacov bez príplatku za dolapenie ďalších antivaxerov či pacifikovanie bezrúškových invalidov. Príslušníci PZ SR, uvedomte si prosím, že „ Matovičovia prichádzajú a odchádzajú“ , ale Vy a slovenský národ tu zostanete, Vy budete naďalej pracovať a žiť v komunitách, ktoré si neradno poštvať proti sebe. Málokto si bude môcť dovoliť utiecť na austrálsky ranč. A tomu najväčšiemu slovenskému liberálnemu krokodílovi Dundee-Sulíkovi odkazujem, že Ty veru nebudeš s Matovičom sedieť v ďalšej vláde! Ty s ním budeš sedieť niekde úplne inde, kamoš!
Ako vidíme na horeuvedených príkladoch, naše ani európske „jelity“ typu Annegret Kramp-Karrenbauerovej či Flinten-Uschi stále nechápu kardinálne zmeny v globálnej politike, tak ako nechápu ani dejiny a morálny odkaz Druhej svetovej pre ich národ a rodnú krajinu. Inak by si nikdy nedovolili hroziť Rusku jadrovým útokom, nech aj z poverenia vyšších štruktúr. Nemecký politológ Alexander Rahr charakterizoval túto vedomostnú a ideologickú nepríčetnosť západných elít ako dôsledok tzv. „ triumfalizmu “, t.j. zbláznenia sa elít kolektívneho Západu, beztak značne nahlodaných rozkladným vplyvom 1968, po rozpade ZSSR, keď sa zrazu pocítili pánmi sveta, Fukuyama písal o „konci dejín“ a zdalo sa, že teraz bude kapitalistické šťastie naveky. To práve toto kolektívne bláznovstvo spôsobilo, že západné elity odhodili akékoľvek normy slušnosti a rozpútali vojny v Juhoslávii, Iraku a Afganistane, Lýbii a Sýrii, začali héroizovať nacistov, prepisovať dejiny Druhej svetovej a vymývať ľuďom mozgy nevídanou propagandou liberálno-fašistickej totality. Zavádzať digitálny koncentrák. Robiť genocídy a globálne medicínske experimenty s ľuďmi. Vyvolávať, živiť a viesť vojny v Európe a na Blízkom Východe. Teraz už aj v Afrike. Šéf OSN, hovoriac o tom, že svet je k jadrovej vojne bližšie, než kedykoľvek predtým, zrejme mal na mysli nevypočítateľnosť podobných šialencov, ako je T. Blair či AKK, ktorí sa celým svojim konaním akoby snažia potvrdiť platnosť Pjakinovej vety, že vojny sa začínajú kvôli hlúposti , v duchu Bismarckovho epigrafu k predchádzajúcej časti štúdie.
No a po všetkom horemenovanom, vrátane vyprovokovania nevídaných migračných tokov, sa elity kolektívneho Západu snažia zachraňovať svoju upadajúcu MOC tým, že ženú svet v zmysle eko-agendy, COVID-u a „Veľkého Resetu“ do postapokalyptickej futuro-archaiky a jadrovej vojny. Mimochodom, to nie ja, ale bývalý predseda Eurokomisie, srandovný deduško J.C. Juncker varoval, že táto EK „...sera la Comission de la derniere chance“ (bude Komisiou poslednej šance – fr.). Jeho pokračovatelia tú šancu na plnej čiare premárňujú v priamom prenose.

 
Umberto, prečo nie si ECO-logický a píšeš také dlhé romány? Nie je ti ľúto lesy?
Dovoľte mi v danej súvislosti krátko sa pozastaviť pri eko-agende u nás a vo svete. Samotné ekologické hnutie sa zrodilo taktiež v sedemdesiatych rokoch, zlomových pre Západ a v jeho podstate leží svojim spôsobom zvrátená, protiľudská ideológia. Podľa nej je človek v rámci prírody rovnako hodnotným organizmom, ako každý iný. Tým pádom zabiť človeka nie je väčším hriechom, než rozdupať chrobáka. Naviac ekologizmus nazerá na človeka a priori ako na škodcu, ktorý svojou bezuzdnou činnosťou humpľuje planétu, vraj beztak preľudnenú. A aby sme zachránili planétu, treba v rámci tejto logiky znížiť počet svetovej populácie. No a keďže sa to pri súčasnej úrovni zbraňových systémov nedá cez svetovú vojnu, budú vojny lokálne, spojené s epidémiami, krachom socio-ekonomických systémov v dôsledku prechodu na „zelenú energetiku“, s ovládnutím korporatokraciou potravinárstva a výroby liekov, konfliktami za vodu, potraviny a zdroje. Pripravme sa na klimatickú migráciu, na fenomény ako dvojaká či trojaká kvalita potravín, zrejme podľa sociálneho statusu, ako v Indii. Budúcnosť sociálnej štruktúry spoločnosti je v týchto projektoch maľovaná diametrálne odlišne od najšialenejších predstáv o totalite. Sociálne rozdiely v hierarchickej pyramíde „nového sveta“ budú kastového, priam biologicko-technologického charakteru, ako to maľuje Hollywood napríklad vo filme Cloud Atlas . Nezabúdajme, že jedná z najaktívnejších nadnárodných štruktúr v rámci eko-agendy, ktorá sa navyše nedávno podieľala aj na vymedzení karpatských pralesov, sa volá World Wildlife Fund a dlhé roky bol jej predsedom manžel britskej kráľovnej princ Philip. Ten sa raz údajne nechal počuť, že ak by mal možnosť prežiť druhý život, prial by si ho vo forme smrtonosného vírusu, ktorý raz a navždy skoncuje s problémom preľudnenia planéty . Ako hovorí A.I. Fursov, toto už nie je nejaká alarmujúca mizantropia „spoločnosťou unaveného aristokrata a la Eugen Onegin“, toto je vážna psychická deviácia, je to aktívna nenávisť voči ľudskému rodu, voči človeku ako bytosti. Tá vlna dehumanizácie, sodomizácie a genderovej politiky tiež útočí na základy sebauvedomenia a sebahodnotenia človeka, na jeho ľudskú podstatu, nanucujúc mu zvieraciu psychiku. V kontexte nedávno prehrmevšej klimatickej konferencie v Glasgowe zároveň poviem, že tá Gréta má tiež v niečom pravdu, keď hovorí, že sa tieto akcie menia na pozérstvo. Veď ten istý Johnson, ktorý tu volá po globálnom zrušení spaľovania uhlia, krátko predtým spustil projekty nových uhoľných baní a elektrární u seba doma, ako tvrdí I. Panarin... O  Greenpeace ako korporátno-vydieračskej skupine, využívanej v logike Antifa , ani nehovorím.
Skrátka a dobre, nebudú nám tu elity a korporácie, ktoré predovšetkým a najviac prispievajú k znečisťovaniu planéty, vyvážajúc priemysel do tretieho sveta s jeho drastickými výrobnými podmienkami (pozri napr. garbiarstvo a textilnú výrobu v Bangladéši – pozn.), alebo Británia, ktorej British Petroleum má na svedomí Deep Water Horizon a značne prispel k znefunkčneniu Golf Streamu ** (1), rozprávať, ako sme všetci na vine tomu, že planetárna klíma degraduje, ako veľmi kravské prdy prispievajú k ohrievaniu zemegule, ako musíme jesť chrobákov a „nebáť sa umierať“ v prospech matičky Prírody.

Všimnite si KORUNU v logu Zomri.sk, jasné čo znamená?
Pravda-pravdúca je taká, že ľudstvo má všetky možnosti aj prostriedky k tomu, aby nakŕmilo, vzdelalo aj ohrialo celú svetovú populáciu, aby raz a navždy prestali vojny a ľudstvo sa usilovalo o splnenie svojho Bohom daného účelu na Zemi. Teória termonukleárnej fúzie vodíka je tu už od čias Andreja Sacharova, ide len o spomalenie reakcie, ktorá leží v podstate vodíkovej bomby, tak ako sa spomaľuje štiepenie jadier uránu v jadrových elektrárňach chrómovými tyčami. Toť vše. Prakticky nevyčerpateľný zdroj energie pre všetkých (pozri, napr., film „ Reťazová reakcia “ s K. Reevesom – pozn.). Na to ale treba predovšetkým dobrú vôľu a koordináciu svetového úsilia, ktoré by inšpirovali reálne vedecké autority a nie pavedci a zapredanci typu Fauciho či Jarčušku. To by sa museli ropné a iné korporácie rozlúčiť so svojimi ziskami a biznisom ako takým. Ako vždy, keď sociálne procesy a ich adaptabilita k novým technológiám zaostávajú za rozvojom technológií, je tu problém. Problém nie je v nedostatku technológií či intelektuálnych kapacít, ale v  sociálnej organizácii globálnej spoločnosti . Zopakujeme KSB tézu zo začiatku článku – „ Kvalita nášho života nezávisí ani tak od toho, ako pracujeme, než skôr od toho, ako sme riadení “.
Jack London by týmto Johnsonom, Bidenom, Schwabom a WHO s ich „Infernom“ a „Veľkým Resetom, zhromaždeným v Glasgowe povedal – „ Preukázali ste, že neviete racionálne hospodáriť “, Putin im to tiež dôchodčivo objasnil na poslednom Valdaji ( vďaka za preklad Taurus!). To nie ľudia, ale elity, korporácie a kapitalizmus môžu za to, v akom je dnes planéta Zem stave. A prečo by sme mali predpokladať, že práve kurátori Západného projektu, z veľkej časti zodpovední za tento stav, prídu so spásonosnou medicínou ako z toho von? Teda, pokiaľ prídu s niečím iným, ako depopuláciou a tými postapokalyptickými srandičkami, spojenými s trovami Veľkého Resetu? Ako vážne, keď počúvam K. Schwaba s jeho pochmúrnymi víziami, je mi ako z nášho profesora Krčméryho, ktorý sa raz do rozhlasu vyjadril, že sa už nevie dočkať, ako si ho Pánboh k sebe povolá... Ten sa veruže nebojí umierať! Dokonalý psychotyp pre svetové ekologické hnutie a čaputovské Slovensko. V tomto kontexte Putin naznačil úplne inú, než korporatokraciou určovanú cestu budúceho vývoja.. ktorá sa opiera o suverenitu štátov a rozumný konzervativizmus. Pozri, napríklad, článok Prof. P. Staněka – „Vládcovia planéty vedú ľudstvo na smrť“ v poslednom vydaní „Zem a Vek“ a porovnaj s Taurusovým prekladom Putina vyššie. Tento jeho „druhý Mníchov“ zaznel, mimochodom, deň po vyhlásení AKK, ktorá by rada problémy riešila jadrovou apokalypsou. Ale k veľkému sklamaniu nemeckej madam, k tomu nedôjde. Fico tuším nedávno v TV Slovan povedal, že čoskoro tí, ktorí tak usilovne opľúvali Rusko posledné roky, si budú musieť vytiahnuť handričku a tých Rusov poutierať. Ja chápem, prečo FT píše, že európski spojenci USA panikária. Toľko LŽÍ popísali za tie roky, toľko sankcií, rezolúcií, deklarácií a deklamácií podpísali, úplne sa odovzdajúc svätej veci európskej rusofóbie, podporujúc zločinecké režimy a teroristov, neonacistov a banderovcov na Ukrajine ( , a teraz prídu o patronát tých, kto ich za to platil a ochraňoval pred tými mongoloidnými Skýtmi. Nuž čo, nikomu ich nebude ľúto. Jediné, čo trápi Putina v súvislosti so spenglerovským „Untergang des Abendlandes“, je to, aby Rusko neprechladlo na jeho pohrebe...
Najskompromitovanejšie a najzrelejšie na odpis sú elity Ukrajiny. Tam už reálne ide do tuhého, krajina nijako nevydrží do roku 2024, známy odborník na túto krajinu Rostislav Iščenko tvrdí, že Západ a niektoré východoeurópske krajiny (POL, HUN, ROM) už vedia, že dôjde k plošnej občianskej vojne a dezintegrácii krajiny, Európa sa chystá svojím zriadením vojenskej misie osedlať nezvládnuteľný proces, zatiaľ čo Poliaci a Maďari zhromažďujú vojská pozdĺž ukrajinskej hranice na znak toho, že Galícia a Zakarpatie sú bezprostredným objektom ich záujmu. Vojna na Donbase sa bude naďalej vyostrovať a priamo úmerne vojenským porážkam na Východe sa začne pumpovať konflikt vnútorný, pričom nikto nevie garantovať, že keď sa raz jednotky LNR a DNR pustia do protiútoku, tak sa nezastavia pri Ľvove, Mukačeve, Vinnici či Ivano-Frankovsku ( Krajina je v katastrofickom politickom a ekonomickom stave, podelená na sféry vplyvu oligarchátu, bojujúceho navzájom a disponujúceho vlastnými, „súkromnými“ armádami žoldnierov, pričom v krajine koluje na 5 mln strelných zbraní, zatiaľ čo armáda disponuje ani nie polovicou z tohto množstva. 2/3 obyvateľstva žije za hranicou chudoby, ľudí zabíjajú na uliciach a mnohé Ukrajinky si zarábajú ako brušné mamičky či predajom vlastných detí.

Aspoň vidíme, kam krajinu doviedol Západom podporovaný štátny prevrat z roku 2014 a následné bábkové vlády nacistov s liberálmi. Presne tou istou cestou sa matovičovci snažia v urýchlenom režime usmerniť aj slovenskú štátnosť ( čo už otvorene vykričal nedávno Fico na tlačovke, tvrdiac, že ak sa nič nezmení, budúci rok bude rokom sociálneho výbuchu a rozpadom štátu. Ale ono sa to zmení...
 
Schoene Nazi
Keď už hovoríme o tých včerajších konšpiráciách, ktoré sa stávajú zajtrajšou pravdou, spomeniem, že po mojich slovách o neodmysliteľných prvkoch nacizmu v jednaní euroštruktúr som veru nečakal, že to posledné tak okato budú demonštrovať v deň, kedy Európska Rada rokovala v rozšírenej zostave s novozvoleným premiérom Moldavska o možnej asociácii (26-28.10). Konkrétne, 26. októbra moldavskí náckovia ustanovili v Kišiňove pamätník rumunským vojskám z obdobia Druhej svetovej, pričom ich nazvali „osloboditeľmi“. ( Výstižnejšie to ani nešlo. 28. októbra zase Borrel prehlásil niečo v tom zmysle, že plynová kríza v Moldavsku, ktoré nezaplatilo za doterajšie a sotva zaplatí za budúce dodávky, je vraj výsledkom „agresívnej ruskej energetickej politiky“ ( Tento výstrelok si všimlo aj MZV RF a okomentovala Zacharovová, a jediný dôvod, prečo neskôr Gazprom dohodol ústretovú zmluvu s moldavskými vyslancami, je pokračujúce úsilie o vyvolanie štátneho prevratu proti Putinovi, paralelne so snahou maximálne natiahnuť čas, kedy sa začne „ vojna o sovietske dedičstvo “. Rusko sa nechystá na vojnu s Ukrajinou, chystá sa na veľmi pravdepodobnú širokospektrálnu vojnu NA Ukrajine. Pritom Gazprom je všeobecne zaujímavá štruktúra, ktorá dlhé roky sponzoruje najodióznejšie ruské opozičné periodiká, TV „Dožď“, rádio „Echo Moskvy“ a pod. Zatiaľ čo moldavskí náckovia môžu kedykoľvek v Podnestersku vyvolať nový Donbas. No šípim, že toto je posledná urážka, ktorú Rusko strpelo od akýchsi drzých východoeurópskych trpaslíkov-limitrofov. Nech už by bolo akokoľvek, je jasné, že časy, kedy na Rusko štekali všetci, komu sa nelenilo (pričom platilo – čím bezvýznamnejší, tým uvrešťanejší, všakže, pražská a bratislavská mediálna kloaka?), spejú ku koncu, alebo presnejšie – odchádza ten, z poverenia a spod ochrany ktorého sa štekalo. A beda tým, ktorí neustále brnkajú Rusku na nervy, beda tým, ktorí si z Ruska spravia nepriateľa, kto oslavuje nacistov. Poviem Vám, Rusi veľa strpia, ale sú maximálne vytočení a majú krvavé oči, keď v Európe okato oblizujú náckov a ničia sovietske vojenské cintoríny. Konkrétne pani AKK a nemeckej BND by som chcel odkázať, že provokovanie vojny s Ruskom a zahrávanie sa s nacizmom sa v nových geopolitických podmienkach nevypláca. A ešte im odporúčam, nech si zájdu do mestečka Halbe ** (2), 60 km na juhovýchod od Berlína. Je tam najväčší vojnový cintorín v Nemecku, kde je pochovaných vyše 20 tisíc vojakov, padlých v tzv. „Halbskom kotli“ v apríli a máji 1945.


Jednalo sa o najgrandióznejšie a najmasovejšie ničenie nemeckej vojenskej sily v dejinách, ktoré akoby zostalo stranou všeobecnej pozornosti vojenských historikov na pozadí vtedy prebiehajúcich bojov o Berlín. Obkľúčenie 9. armády (cca 200 tis ľudí) bolo významným míľnikom v Berlínskej operácii, keďže sa podarilo izolovať a vyradiť tzv. „frankfurtsko-gubenské“ zoskupenie (v sovietskej terminológii – pozn.) nemeckej armády na Oderskom fronte, nepripustiť jeho stiahnutie na Západ či zapojenie do pouličných bojov o Berlín. Ako hovorieval Žukov, nepriateľa je lepšie ničiť v otvorenom poli, než v pouličnej bitke. V danom prípade o život prišlo na sto tisíc ľudí v dôsledku obkľúčenia 9. armády spolu s dvomi divíziami SS (Panzer-Grenadiere a „Polizei“) pravým krídlom 1. Ukrajinského frontu I.S. Koneva a ľavým krídlom 1. Bieloruského frontu G.K. Žukova. Vonkajší okruh obkľúčenia pritom zaisťovali predovšetkým vševojskové jednotky, tanky Ukrajinského frontu odišli severnejšie na Berlín. Keď sa Nemci pokúsili o prielom, prešli len silne obrnené zväzky, nejakých 15 tisíc ľudí. Ostatných rozstrieľali ruskí delostrelci kartáčmi priamym navedením, vybombardovali Kaťuše a šturmoviki Il-2, preživších zajali. Je všeobecne známe, že v 1945 Nemci svojich mŕtvych nepočítali. Tam, v Halbe, uprostred borovicových lesov a jazier, kde je pochovaných 20 tisíc častokrát neidentifikovaných mužov z poslednej Hitlerovej mobilizácie, kde aj pri zbere húb doteraz často narazíte na machom zarastenú či do zeme vrastenú prilbu, nôž či bodák, je veľmi príhodné miesto na rozjímanie o tom, aká je reálna cena za nacizmus a vojnu. A prečo je pre Nemecko životne dôležité stať sa konečne suverénnym, reálne zjednoteným národom, ktorý by sa vedel adekvátne poučiť z histórie, aby viac nebol nástrojom na presadzovanie cudzích, globálno-politických záujmov. Lebo cena ideologickej a konceptuálnej NE-sebestačnosti národa je vrytá do piesčitej zeme Halbenser Soldatenfriedhof. Tak ako sú Matovič a obete jeho vlády cenou za politickú nezrelosť Slovákov. Francúzi sa z Napoleona a de Gaulla nepoučili a prichádzajú o svoju krajinu, otázka teda znie – poučia sa konečne Nemci z Hitlera? Poučia sa Slováci z Matoviča? To je otvorená otázka, zatiaľ čo skutočnosť, že AKK zrejme nechápe, že ak vyprovokujú novú vojnu s Ruskom, nebude v jej krajine koho ani kam pochovávať, je neoddiskutovateľná a zrelá na posúdenie psychiatrom.


 


Tak ako v Halbe, aj v Berlíne mnohé miesta aj atmosféra navádzajú na myšlienky o vojne a nevyhnutnosti systematicky, a nie konjunktúrne skúmať fašizmus. Spomedzi množstva pamätníkov na mňa najsilnejšie zapôsobil jeden viac-menej moderného razenia, umiestnený na námestí s výrečným názvom Bebel splatz, medzi Staatsoper a kostolom sv. Hedvigy, ponášajúcim sa na rímsky Panteón. Fridrich II, slobodomurár vysokého stupňa zasvätenia, inicioval svojho času stavbu tohto chrámu z rovnakých iluminátskych pohnútok, ako francúzski jezuiti stavbu Panteónu parížskeho (pozri, napr., „Maďari či Mongoli? Tatársky vpád z pohľadu Novej Chronológie, č.II“ ). Na tomto mieste v roku 1933 prebehol nacistický rituál pálenia kníh, medzi inými Tolstého a Remarqua, ktorý pripomína sklenená tabuľa uprostred dlažby, cez ktorú vidíte do vnútra podzemnej štvorhrannej šachty, vymaľovanej nabielo a obstavanej prázdnymi knižnými regálmi. Veľmi silné, veľmi originálne! Prečo to uvádzam? Pretože potrebujem nejako premostiť Berlín a udalosti na Slovensku, z ktorých mi nedávno najviac zarezonovala jedna vo večerných novinách RTVS: vraj po Bratislave ( akoby mestu nestačilo, že v MHD sa Vám prihovára Čaputová, už čo je veľa to je moc...!) jazdí „KONTAJNER NA KNIHY“. Môžete doň hodiť „ nepotrebné knihy – napr. staré učebnice “. Je možné, že si niečo nahováram a robím z muchy slona, ale z akéhosi dôvodu z celého toho večerného nálevu správ práve táto na mňa zanechala najväčší dojem. Nevylučujem však, že sa jedná o omyl starého snajpera, ktorému sa „zamydlili oči“, keď vidí aj to, čo nie je, a to čo je, nevidí.
Organizátori tejto akcie to síce maľujú do ľúbivých fráz, vraj sa chystajú odovzdané knihy posunúť školám a adresne ich distribuovať antikvariátom a knižniciam ( ale faktom zostáva, že spôsob, akým to RTVS podala, slovné spojenie „KONTAJNER na KNIHY“ a tvrdenie , že staré učebnice nik nepotrebuje, sa mi vidí zvrátené a zničujúce. Zrejme sme v danom prípade svedkami klasickej situácie, kedy v princípe dobromyseľná iniciatíva aktivistov je podaná tak, že to spĺňa istú funkciu neštruktúrneho riadenia v duchu – každý mierou svojho chápania pracuje pre seba, a v duchu svojho ne-chápania v prospech toho, kto chápe viac . Vysvetlím... Kontajnery sú predsa na odpad, a čo sú pre Groehlingov, Instagramových filozofov a plagiátorov, ktorí bez mihnutia oka prinútia decká rok sa učiť cez počítač, staré učebnice, ak nie odpad? Ak sa niečo v súčasnej dobe plošného ničenia vzdelania dá nazvať viac-menej osvedčenou učebnou pomôckou, sú to práve staré a socialistické učebnice. Matovič, Cigániková či Sulík určite v mladosti nepresedávali diery na nohaviciach, neponocovali za stolom nad starými socialistickými učebnicami, do úmoru počítajúc kvadratické rovnice, zlomky, trigonometriu, integrály, matice a derivácie, a keďže neznášajú vzdelaných ľudí (bežný komplex štvorkárov a lajdákov – pozn.), chcú z ostatných urobiť ešte väčšie teľce, než sú oni sami. To preto Groehling ruší povinnú maturitu z matiky, zavádza –píp- inklúziu a „tvorivú školu hrou“. Čoskoro budú možno chcieť dať deťom akademické práva, aby sami rozhodovali, čo sa chcú a budú učiť, a čo nie. A keď nebude učiteľ súhlasiť, tak ho trieda „veľmi demokraticky“ prehlasuje. Ešte aby nezabudli do každej školy strčiť psychológa a zaviesť juvenálnu justíciu, posielajúc na rodičov sociálku, keď decko v škole povie, že mu mama vylepila zaucho. Deti a mladá generácia je vždy hlavným adresátom a mediátorom nových ideológií, ktoré nám elity nanucujú, a to veľmi rafinovane. V ten istý deň, keď správy informovali o „kontajneri na učebnice“, som videl detskú reklamu na LEGO s titulkom „ Let ’ s rebuild the world together “. Mimoriadne podlá a rafinovaná propaganda „po-umolčaniu“. Na pohľad nič také, len tancujúce kaktusy vo farbách buzerantskej dúhy a ešte nejaké taľafatky, ktoré by nemuseli nič hrozné znamenať. Ale je tam krátky šot spred kina, ktorého neónový vývesný štít hlási predstavenie „ROMEO and JULIO“. Ok, všetko jasné. A ešte by som rád poukázal na TV JOJ, ktorá v ten istý deň počas predpovede počasia ukázala mapu Európy, na ktorej boli jasne viditeľné hranice Kosova. Slovensko Kosovo neuznáva, ale čože to znamená pre TV JOJ, všakže? Čo vôbec znamenajú slovenské zákony pre médiá, ktoré všetky ako jeden šírili konšpirácie o protizákonne získaných a uniknutých odposluchoch z jelenej chaty? Netvrdím, že TV JOJ už predtým neukazovala túto mapu, správy pozerám len epizodicky, ale radšej neskoro, ako nikdy. O všadeprítomnej reklame na PENTU, že vraj ako ona zlepšuje slovenské zdravotníctvo, ani nehovorím... Fakt už žijeme v kráľovstve krivých zrkadiel.
Юрист всегда в грязи, того не скроем.
Как нравственности жалкий трубочист.
Покрыт он сажи толстым слоем:
Сменив белье, не станет чист.
 
THE MADHOUSE DIARY... alebo ako chce SFZ zo Slovenska spraviť „oázu SLUŠNOSTI“...

A čo my, čo Slovensko?... V akom stave vstupuje naša štátnosť do tohto „súmraku dejín“ a aké sú naše šance na prežitie? Veď horeuvedený prípad TV JOJ je len doplnkom, ilustráciou toho, že prešľap Hegera s „ruskou“ trikolórou na moste Márie Valérie vonkoncom nebol omyl, ale súčasť sprisahania vládnej garnitúry (resp. ich patrónov) na zničenie slovenskej štátnosti v jej terajšej podobe prostredníctvom secesie južných oblastí Maďarom a vyvolania občianskej vojny. Slovensko neuznalo Kosovo z dvoch dôvodov: po prvé, lebo je to kriminálny pseudoštát, fungujúci ako drogová liaheň a prekladisko teroristov, a po druhé preto, lebo by to ohrozovalo celistvosť SR, veď pre našich Maďarov by uznanie Kosova bolo automaticky carte-blanche pre stupňovanie politických požiadaviek smerom k autonómii a odtrhnutiu sa od Slovenska. Slovensko sa už teraz rozpredáva v priamom prenose, TV JOJ spochybňuje slovenskú zahraničnú politiku a buduje infopole pre teritoriálne okýptenie krajiny. A netreba sa upínať len na Maďarov, prihláste sa trebárs na „Celosvetový zväz pokarpatských Rusínov“ ( a pozrite si mapy ich vysnenej domoviny. Nedávno tiež zverejnili mapu pomníchovskej ČSR, aká náhoda. Takže nielen TV JOJ, celá légia médií mainstreamu od rána do večera usilovne ničí štátnosť a zvyšky triezveho rozumu svojich zombifikovaných čitateľov a divákov, pumpujúc egregor fašizmu, občianskej vojny a vzájomnej nenávisti. Už aj Fico o tom hovorí otvorene, že ak nebudú predčasné voľby, na jar, kedy tretia vlna odnesie dvakrát toľko ľudí, čo druhá, krajina vybuchne a 2022 bude rokom rozpadu a definitívneho krachu slovenskej štátnosti. Ilustratívny príklad toho, kam celé vnútroslovenské a predovšetkým ELITÁRSKE pnutie speje, nám ukazuje dianie v slovenskom futbale. Myslím, predovšetkým, zápas Spartak Trnava (periféria kontinentálov) VS Slovan Bratislava (periféria stranovikov), ale je toho za tým viac... **(3).   Len k tomu treba dodať, že naši potentáti nevedú krajinu ku katastrofe „omylom“, ale vcelku úmyselne. Zopakujem, že až takí sprostí nie sú, aby si neuvedomovali nemožnosť svojho prežitia v normálnom režime a v súlade s demokratickými normami, a preto je občianska vojna pre nich želateľným riadiacim výsledkom. Ale ešte uvidíme, kto sa bude smiať naposledy, médiá ani stranoviki to určite nebudú, veď „slovanisti“ predsa tiež dostali trest, a to napriek tomu, že bez pochybení trnavských hostiteľov sa to nezaobišlo.. Každopádne, Čaputová má na výber: alebo nebude robiť problémy a umožní referendum, alebo ho zareže, a potom GP zariadi, aby sa doterajšie informačné leaky na vládu zdali byť chutnými jahôdkami v porovnaní s tým, čo príde. Len ako chuťovkú odporúčam zaspomínať si na Gorilí leak od Anonymous na jeseň 2019, kedy nahrávka z Vazovovej bola zaslaná do všetkých slovenských médií.
Že to bude presne tak, a nijak inak, vysvetlíme nižšie, nateraz povieme len, že hneď po arogantnej odpovedi Čaputovej, že aj tieto otázky referendové jej nevoňajú a sú vzájomne podmienené, prišla správa o smrti Mekyho Žbirku. Posledný, zopakujeme to znovu, chtiac-nechtiac, nezávisle od kvality a rozmeru svojej tvorby, nezávisle od jeho vlastných a vcelku normálnych životných postojov, je IKONOU bratislavského a slovenského močiara, symbolizuje Londýn. Ale tej hlupani to aj tak nedošlo, ako jej to nedošlo ani po smrti vlastného otca, že sa zahráva s ohňom, keď obhajuje čurillovcov. Ešte aj teraz šteká na Fica a burcuje močiar do sprísňovania opatrení, do vojny s národom. Tak to globalisti jej a vláde osladili otvorením kauzy Lučanský v Reportéroch RTVS. Ale možno sme na prostoduchú pezinskú madam príliš nároční, veď ona len hrá zverenú úlohu, tliachajúc a vzdychajúc a la Kiska, a mala po skončení „úlohy“, ľúbená a oslavovaná všetkými, začať už konečne niečo poriadne v živote robiť, napr. ten modeling je v jej očiach nepomerne viac, ako ňou zastávaný úrad. Husa je úplne mimo a začína zavadzať serióznym ujom.
Vyderžaj, pioner!

Už som myslím v «Božích Mlynoch» a «O krajine…» viackrát spomenul a zopakujem to znova, že na zamedzenie občianskej bratovraždy teraz treba predovšetkým trpezlivo vydržať a pretrpieť si posledné uťahovanie skrutiek a provokácií v réžii močiara (hoci uznávam, že je to často neúnosné), jeho finálnu agóniu, kedy najsilnejšie prská a trhá, kým GP v súčinnosti s Ficom túto vládu elegantne nepotopí . To posledné, čo pri dnešnom vlčom naladení vlády potrebujeme my a čo predovšetkým potrebujú liberál-fašisti, sú ľudia v uliciach, čeliaci Hamranovým a Lipšicovým gardám s obuškami. Vcelku pripúšťam, že niektoré z dnes módnych „antivaxerských“ aktivistických skupín sú neštruktúrne koordinované na rozdúchanie občianskych konfliktov, napr. ten pred domom žilinskej županky Jurinovej. Vcelku pripúšťam, že vysielanie Reportérov RTVS o Lučanskom z 13. novembra spĺňalo tú istú funkciu, ako „Balkánska hranica“ spred roka, t.j. – ultimate warning močiaru, aby v predvečer 17. novembra skľudnili hormón. Trpezlivosť a pokoj občania, vydržte ešte chvíľu, veď ten istý Fico povedal, že „táto vláda tu už dlho nebude“. Na jej pád stačí málo, ak neumožnia referendum, potom najpravdepodobnejšie sú infoleaky súbežne s iniciovaním trestno-právnych konaní, medializácia Reportérmi RTVS detailov „samo“-vraždy Lučanského to len potvrdzuje ( Rozpad vlády sa môže docieliť jakbysmet, stačí, keď poobviňujú a možno niekoho aj zavrú z ministrov, najlepšie hneď viacerých, však precedensy už máme. Stačí, ak vládu opustí Kollár. Aj ten Fico hovorí, že táto vláda je spojená takou omertou vzájomného vydierania, že ak padne jeden minister, padne celá vláda. Keď mohli zavrieť riaditeľa tajnej služby, tak som zvedavý, či bude mocensky a informačne udržateľná situácia, keď ešte po nanajvýš dvojmesačnom mizernom existovaní tejto vlády bude ľuďom v ich kritickej väčšine jasné, že máme pri moci organizovanú zločineckú skupinu , ktorej otvorene napomáhajú médiá ? Kolíková, Mikulec, Sulík, Krajniak to už schytali, ešte stačí zverejniť niečo z kauzy Kuciak, Lučanský alebo Judit, a bude vymaľované.
Tak ako aj pri oslobodzovaní Slovenska od fašizmu na sklonku vojny najprv prebehlo SNP (= referendum), ktoré však bolo potlačené (= brilantná diverzia Čaputovej a ÚS), a ľudia museli pretrpieť, kým neprišli Rusi. Treba si uvedomiť, že naše referendum už DE FACTO prešlo, hoci DE IURE bolo zamietnuté. Bolo zamietnuté práve preto, lebo by bez akejkoľvek pochybnosti bolo bývalo prešlo. Takže jedná sa o  fait accompli, ide len o časový odklad predom daného a nevyhnutného vyvrcholenia (analogicky ako v prípade s Judit – pozn.). Keby mali močiarnici viac rozumu vtedy v máji a umožnili referendum, mohli ešte ako tak, aspoň niekto z nich s odretými ušami prejsť do NR SR. V tejto súvislosti je pozoruhodná úloha Tarabu. Takže 3. mája SMER dodal referendové hárky P-rezidentke, a už o dva dni, 5.5.2021 tento koník globalistov v čele skupinky nezaradených poslancov, bez predchodzej konzultácie s kýmkoľvek vystúpil s iniciatívou na novelizáciu Ústavy, aby v nej bola expressis verbis obsiahnutá možnosť uskutočnenia predčasných parlamentných volieb prostredníctvom referenda. Akoby vedel, že Smerom realizovaná iniciatíva cez filter orgánov fašistického štátu neprejde, hm. Rovnako však nemohol nevedieť, že táto narýchlo skompilovaná iniciatíva bude vo Vládou kontrolovanom parlamente zamietnutá rovnako, ako všetko, čo sa im nehodí do krámu. Hmm... A vedel pán poslanec, že nebyť jeho s nikým (okrem globalistov) neodkonzultovanej iniciatívy (takto sa to nerobí, do psej matere!), vláda by možno nedostala dodatočného polroka života, keďže Rokovací poriadok NR SR hovorí, že druhýkrát sa rovnaká legislatívna iniciatíva môže prerokovávať najskôr polroka od prvého podania, hmmm? Referendum na Slovensku, t.j. právne záväzná iniciatíva smerujúca k delegitimizácii tejto vlády a k vyšetreniu Majdanu z r. 2018, je, ako vidíme, otázkou globálno-politického významu. Pretože v ten istý deň, 5.5.2021 bolo v Moskve ukázané, že Rusko uznáva nelegitimitu tejto vlády a vsádza na „hrdinov SNP“, t.j. referendum. Globalisti sa preto potrebovali poistiť a kúpiť ešte polroka času pre Hegerovu chásku, preto nasadili Tarabu. Veď kto je to, konieckoncov? Nikto o ňom nepočul, nik nečítal žiadne jeho články, analýzy či úvahy, a zrazu hľa, koľká publicita. Už od leta všetky „alternatívne“ médiá boli plné správ, čo si Taraba o bársčom myslí, mieni, predpokladá, cíti a odporúča. No a vďaka Čaputovej dcérke sa prebil už aj do mainstreamu.
Tohto polroka dodatočného života pre matovičovskú juntu potrebovali globalisti na Slovensku na to, aby tu mali ešte veci pod kontrolou, kým v Rusku a Nemecku prebehnú parlamentné voľby, kým prebehnú summity v Ríme, Glasgowe, kým nezačne plynová kríza, o kt. globalisti dobre vedeli (video nebertovažne). Globalisti potrebovali dočkať, kým Putin neodkryje karty na Valdaji a na fóre „Energetický týždeň“, kým pomocou síce už otravnej, ale zrejme v porovnaní s ostatnými najschopnejšej Merkelovej na pozadí zložitých koaličných rokovaní a potenciálne nestabilnej a krátkodobej budúcej vlády nezastabilizuje situáciu do momentu spustenia Nord Stream II. Slovom, GP potreboval mať ešte Slovensko pod kontrolou, a odvážim sa predpokladať, že k zmareniu prvého referenda došlo nie bez jeho vedomia či tichej spoluúčasti. Možno to má korene ešte vo Ficovom výlete v Dominikánskej republike a Latinskej Amerike, kde sa stretol s emisármi globalistov... Predpokladám, že išlo o ponuku v štýle „Gorila č.2“. T.j. povedali mu – „... počuj, Róbert. My vieme, že Ty vieš, že my vieme. Aj čo sa týka vlády blázna, aj čo sa týka Kuciaka. Navrhujeme Ti, že Ti pomôžeme k rýchlemu pádu vlády v najskoršom období, „močiar“ to chystá na február, však vieš... No a my to zariadime tak, aby vláda padla a aby si v najbližších voľbách mal toľko, čo v 2012. Ešte aj niečo zverejníme v podobnom štýle. Ale za to, že to spravíme, chceme, aby si prestal zbierať hlasy na referendum, nepokúšal sa delegitimizovať súčasnú vládu či vyšetriť skutočné pozadie vraždy Kuciaka. Ak sa toho budeš pridŕžať, sľubujeme, že Vám viac nebudeme robiť zle. Ty budeš stabilizovať Slovensko, kým to vo svete neprehrmí, ale v našich záujmoch... “ Fico na to zrejme reagoval tým, že na rozdiel od GP, čas hrá na Slovensku v jeho prospech, a môže si dovoliť počkať. Že nepotrebuje ďalšiu Gorilu, že to oni, globalisti, budú musieť vládu šialencov brzdiť infoleakmi, ktorých sa už beztak, ako vidíme, nakopilo na štyri rezignácie vlády. A odmietol to hlavné – spálenie mostov k jedinému v súčasnosti realizovateľnému spôsobu SNP II, t.j. referendu. Pripomeniem, že je to „most“, resp. Overtonovo okno nielen k delegitimizácii Matohegerovskej vlády, ale aj k vyšetreniu Kuciaka a Gorily a potenciálne – k Česko-Slovensku. Veď Fico sa už obracia aj na české publikum - Možno si ani neuvedomujeme celú globálno-strategickú výhru Fica na tomto latinoamerickom „minimníchove“, keď odmietol pristúpiť na podmienky, ako v roku 2012. On nemusí uzatvárať s elitami dohody, aby mu pomohli k znemožneniu tých, kto sa beztak znemožňuje sám. Nebude viac, ako po 2012, ratovať krajinu a neskôr trpieť na následky toho, že súčasťou tejto dohody bola beztrestnosť Goríl a pohltenie močiarom médií a súdnictva, kedy jedni z čierneho maľujú biele a druhí zas kolaborujú s mafiou. Tentokrát príde na vlne podpory ľudu, a nie elít a bude môcť zatočiť aj s médiami aj so súdnictvom. Už prakticky otvorene hovorí, že s mainstreamom, spolovice zodpovedným za terajší stav, sa poráta, a bude mať recht. A pomocou spravodlivého vyšetrenia Kuciaka, Lučanského, Gorily a i. bude mať mohutné páky pre vyrokovávanie strategických priorít pre Slovensko v dialógu s GP, veď do nášho Majdanu sú namočení všetci. Podporu Putina už má každopádne istú. Lebo práve ten výmenou za podporu a zachovanie Nemecka môže od GP vyrokovať ústupky smerom k obnoveniu ČSR. GP pritom nebude môcť odmietnuť, keďže ZA budú aj anglo-sionisti (viac čítaj v ďalšej časti – pozn.). Takže taká je mozaika. Tiež nevylučujem, že „stranoviki“ sa ešte pokúsia niekoho teatrálne odfajčiť a na tej báze tu pumpovať Majdan, ale úprimne – fakt si myslíte, že keď „zmiznete“ Matela či jeho Barbínu z Grassalkovičovho paláca, alebo nejakí aktivisti vypália redakciu Aktualít, tak ľudia tu pôjdu na barikády? Bratislava si posmúti a podemonštruje, aj to len za Barbínu, pomenujú po nej ulicu či nejaký fond a fajka zhasne.
Takže GP s Ficom nepochodil rovnako, ako Haščák, keď ho chcel korumpovať a jediné, na čom sa s Ficom v Latinskej Amerike dohodli, bolo to, že Matovič pôjde dole a bude pod ochranou, že globalisti nepripustia zatknutie Fica či kriminalizáciu Smeru a pustia, skôr či neskôr, von všetkých obvinených v politických kauzách. Takže GP odvtedy horko-ťažko riadil pomocou aj napriek tejto vláde a bol nútený aj pápeža poslať, aby aspoň na dva týždne ešte ukľudnil bublajúcu katastrofu. Proste ťahal čas, kým veľkí hráči na medzinárodnej aréne neodkryjú karty, čo spolu s ráznym sťahovaním prítomnosti USA zo sveta a Východnej Európy diametrálne pretransformuje mocenské prostredie, pričom slovenský vládny bordel jednoducho NEBUDE zodpovedať novým podmienkam. Ako tvrdí v predposlednom vysielaní „Otázok-Odpovedí“ V. Pjakin, ak Rusko vydrží (a ono aj vydrží – pozn.) a protiputinovský puč na báze korona-hystérie zlyhá, čoskoro COVID-fašizmus v Rusku a vo svete PADNE, jeho advokáti a vakcinátori už melú z posledného, ich brutalita a nevyberavosť je príznakom zúfalstva a toho, že ich páničkovi sa kráti čas. A prvá krajina v Európe, ktorá vykríkne, že „kráľ je nahý“, bude Slovensko. Keďže atlantisti zvíťazili v Nemecku, ČR a ochromili Rakúsko, dá sa predpokladať, že globalisti budú o to intenzívnejšie bojovať s atlantistami o SR, nemôžu si dovoliť porážku aj u nás, kľúčovej krajine V4. Nemôžu dovoliť, aby močiarna vláda uvrhla krajinu do občianskej vojny a pochovala ich plány na stabilný prechod k „Medzimoriu“. Naša vláda bola predsa menovaná prvého apríla, nuž aj budú, keď sa to zomelie, všetci vyzerať ako blbci. Niežeby už teraz nevyzerali. A zomelie sa to ešte do nového roka. GP sa už o to postará. Fantomas sa predsa hnevá, nezabúdajme…
Začiatok konca našej junty bol ohlásený prepustením Gašpara, junta a jej sponzori NIJAKO nevyhrajú (Fico – “Vláda SR vyhlásila občanom vojnu, ktorú nikdy nevyhrá …” ; pozn.), ide len o to, aby sme zabránili ich vytrvalým snahám o ponorenie krajiny do bratovraždy, aby sme pretrpeli posledné uťahovanie skrutiek vládneho COVID-fašizmu. My musíme len vydržať, kým nepadne vláda (kľudne aj bez jej delegitimizácie - referenda, kt. DE FACTO prebehlo a naviac sa vláda už všemožne zdelegitimizovala sama – pozn.), stabilizovať krajinu a využívajúc silnejúce postavenie Ruska v nových podmienkach snažiť sa obnoviť ČSSR II ako most medzi Ruskom a Nemeckom, AKO MEDIáTOR IDEOLOGICKEJ KONVERGENCIE MEDZI VýCHODOM A ZáPADOM. PráVE MY V EURÓPE MáME NA TO, AK VôBEC NIEKTO, naviac LEN TO JE momentálne najschodnejšia CESTA K ZACHOVANIU MIERU, európskych NáRODOV A šTáTOV AKO SOCIáLNYCH SUPERSYSTéMOV ICH PREžITIA... Len tak bude zaručený mier a prežitie našich národov. Pretože, na rozdiel od Rusov, keď odchádza Amerika, tak po sebe tresne dverami tak silno, že môže spadnúť celý dom. Mimochodom, všimnite si, ako Čaputová, Naď a im podobní prakticky vždy na rôznych pietnych ceremóniách s vojnovou tematikou radi opakujú, konkrétne posledne Čaputová 8. Mája, vraj – « mier a sloboda NIKDY NESMÚ BYŤ SAMOZREJMOSŤOU… ». Touto frázou tromfla ešte aj ten svoj výkon o krajine, kde sa vraj nemáme báť zomierať. Keď mier a sloboda podľa Vás nesmú byť samozrejmosťou, má ňou byť VOJNA a OTROCTVO či ako tomu máme rozumieť? Pripomínam prezidentke (vraj právničke) a bojachtivej AKK, ktorá sa minulý rok nechala počuť, že EÚ musí ukázať pripravenosť vojensky zasiahnuť v stredovýchodnej Európe (...), že striktne podľa platného medzinárodného práva je akákoľvek VOJNA, pokiaľ nie je vedená v sebaobrane alebo zo sankcie BR OSN v rámci «mierotvoreckých» misií, z princípu ilegálna. Rovnako je ilegálne porušovať Chartu OSN a obzvlášť dohovor o ľudských právach z roku 1948, konkrétne právo na «život, česť a dôstojnosť», ako to napríklad robí naša vláda, keď cielene sabotuje dodávky Ivermektínu či liekov na onkológiu, alebo núti ľudí špajchlovať sa v nose, veď sme chodili na tie testovania ako do kostola každú nedeľu! Vy si myslíte, že Norimberské protokoly, obzvlášť protiprávnosť lekárskych experimentov s ľuďmi, ako to robili Japonci či Mengele, sa na Vás, Vaše hromadné testovanie a Váš fašistický nátlak na neočkovaných nevzťahujú? Obzvlášť úchylná rafinovanosť je viditeľná na tom, ako sa umelým zavádzaním obmedzení pre voľnočasovú aktivitu detí tlačí na ich očkovanie, o ktoré potom priam drankajú svojich rodičov, prispievajúc ešte viac k atmosfére otrávených medziľudských a rodinných vzťahov. Stabilita Slovenska sa teraz drží na občianskej kompetentnosti každého jedného z nás, každého lekára, vojaka, policajta, rodiča, či v nás preváži vládou naočkovávaný zvierací psychofašizmus, alebo človečenská morálka, či psychológia „malého človeka“, prijímajúceho fašizmus výmenou za základné ľudské práva, alebo občianska spolupatričnosť, rozum a vlastenectvo. Stav, v ktorom žijeme, je výsledkom nedostatku občianskej zodpovednosti, akú ukázali voliči v posledných voľbách. História je vrtošivá dáma, a preto nás konfrontovala so situáciou, kedy na vlastné prežitie musíme našu občiansku zodpovednosť strojnásobiť, a ani potom nie je isté, či sa nám to prepečie. Ja viem, že to máte všetci ťažké, ale ak to vzdajú lekári, ľudia začnú mrieť ako muchy. Ak to prepísknu vojaci či policajti na jednej, alebo protestujúci dav a futbaloví fanúšikovia ako jeho forefront na druhej strane, budú všade zrážky ľudí s mocou hlava-nehlava. Ak to doma neukočírujú rodičia, nebudú suplovať štát tam, kde ten zlyháva (spoločné učenie, napr., minimálne matika, dejepis a NOS-ka) a neuchránia svoje deti pred ideológiou triumfalistov a sodomitov Západu, neochránime ani Slovensko a jeho budúcnosť. Hlavné je uvedomovať si, že matovičovsko-hegerovská junta cieľavedome vyvoláva v krajine občiansku vojnu, a prečkať ešte málo, kým nebude posledná odstavená – one way or another . Fantomas si už niečo vymyslí, ak Čaputová znovu potopí referendum.
 
HOW COULD THINGS GET SO FAR? Koniec slovenského Majdanu
V mojich skorších štúdiách som písal, že vláda Matoviča znamená pre Slovensko katastrofu, že je vyústením slovenského Majdanu, odštartovaného vraždou Kuciaka. Špecifikom slovenskej reality je to, že na čele vládneho zoskupenia je (a doteraz v značnej miere zostáva) Msjé Matovič avec un grave déconcertement de la raison (s vážnym narušením úsudku – fr.), a preto sa o Slovensko, vitálne dôležité pre formovanie najbližších globálno-politických konglomerátov, a o vplyv na matovládu zvádza zúrivý boj medzi globalistami a močiarom. Močiar aj tu vo voľbách dosiahol svoje Pyrrhovo víťazstvo, ale keďže terajšie kádre svojou neadekvátnosťou doženú krajinu do katastrofy, globalisti musia jednak podporovať Fica ako jediného relevantného a schopného štátnika, jednak v expresnom režime odstavovať močiar od riadenia. V posledných častiach štúdie „Božie Mlyny“ som písal, že sa na polovicu februára chystalo vyústenie tohto mocenského boja alebo hlavného procesu, ktorý je nadradený všetkým ostatným. Terajší urýchlený informačný odpis vlády je len vyústením tohto procesu. Skúsme si v krátkosti prebehnúť udalosti, ktoré tento proces ilustrujú.
Videli sme menovanie Lipšica do funkcie špeciálneho prokurátora v polovici februára, rovnajúce sa prekročeniu Rubikonu a následne vládnu krízu, ku ktorej by bolo došlo aj bez Matovičovho výletu za Sputnikom na radu globalistov. Poslední totiž vedeli, čo sa chystá, že močiar potrebuje Majdan či nové voľby ešte predtým, než by došlo k riadnemu zozbieraniu a odovzdaniu Čaputovej nevyhnutného počtu referendových hárkov. Pretože sa to vlastne rovná, aj nezávisle od verdiktu ÚS, právne záväznej iniciatíve smerujúcej k delegitimizácii súčasnej vlády. O úspechu ktorej nikto, podotýkam, nepochyboval, čo len potvrdil Ústavný súd svojim rozhodnutím zo 7.7. Jasná vec, kebyže sa referenda neboja, tak ho nezamietnu. Hoci nie de iure, ale de facto referendum akoby prebehlo. Preto močiar potreboval povaliť vládu už vtedy v marci, keďže počet hárkov, odovzdaných P-rezidentke 3.mája, už hrozivo rástol. Práve to vyjadril HHHorec v blogu z .... marca s názvom „Slovensko za Krym, EÚ za Soči“ – v ktorom hovorí o akomsi Kryme, t.j. referende, ktoré vymení za Slovensko. Proste močiarno-penťácke štruktúry, hlavné ponovembrové pijavice spoločnosti, tu vreštia, že sú ochotní obetovať čokoľvek, vrátane Slovenska, len aby predišli referendu, ktoré v súčasných podmienkach predstavuje svojskú a jedine možnú formu SNP II. Toľko o ich motivácii a cieľoch, konkrétny operatívny spôsob ich uskutočnenia by si vybrali v závislosti od okolností, s tým nikdy močiarnici problém nemali. Spoliehali, že ich majdanistické úsilie padne na živnú pôdu, keďže už Matoviča a jeho bandu verejnosť mimoriadne neobľubovala, skromne povedané. Slovensko sa vtedy akurát spamätávalo z druhej vlny, ktorú sme štatisticky zvládli ako jedni z najhorších na svete, vďaka Salarabande ministrovi zdravotníctva a Matelovi.
Slovom, po zmarení – z globálnej úrovne – novembrového pokusu o vyvolanie občianskej vojny a obzvlášť po januárovom prepustení Hačšáka sa náš močiar začal mobilizovať na posledný zúfalý útok, ktorým by zabránil referendu, chceli Majdan á tout prix , zatiaľ čo GP to vedel a parádne nášmu močiaru vyfúkol iniciatívu prostredníctvom dvoch zničujúcich akcií. Najprv koncom februára zverejnil Matovič dva zabijácke statusy o Kuciakovi a novinároch, a potom doviezol Sputnik. Týmito dvomi statusmi pri príležitosti tretieho výročia Kuciakovej smrti Matovič nedvojzmyselne naznačil, že Kuciak bol sakrálnou obeťou štátneho prevratu a zároveň odpísal médiá, ktoré v tom zohrali jednu z centrálnych úloh. (
Garantujem Vám, že na tento počin dostal sankciu a zároveň aj bezpečnostné garancie od globalistov z Rakúska. Asi bolo prečo, najprv M do éteru vykričí politické pozadie a dôvod Kuciakovej vraždy, a hneď následne bezpríkladne a paradoxne – pravdivo - odpíše novinárov. Bolo to vtedy ako hrom z jasného neba a už odvtedy sa dá tvrdiť, že Matovič je pod štruktúrnym riadením globalistov. Reakcia euroštruktúr vtedy na seba nenechala dlho čakať, keď sa nechali počuť, vraj Matel svojou rétorikou napodobňuje Fica a je zlý voči novinárom. Trafená hus zagágala, veď EÚ, ako sme už nejedenkrát tvrdili, je inšpirátorom, koordinátorom a protektorom našich majdanistov. A preto bude, spolu s našimi majdanistami, čeliť Fantomasovmu hnevu. Veď koho autoritou Matovič rozpráva, keď hovorí, že „sme boli milosrdní“, ale že teraz ide tento rozhodujúci boj do finále? Akýže Lipšicov protivník to má neobmedzené zdroje a obrovskú moc? Na koho odkazuje skrz SIS? Správne, na globalistov. Je pritom irelevantné, čo si v danej súvislosti myslí, namýšľa alebo predstavuje Matovič, on a jeho statusy sú len čiastočnou porte-parole globalistov.

Ale naspäť k marcovej koaličnej kríze. Matovičovo extempore s tými dvomi statusmi a dovozom Sputnika – to bolo niečo ako delostrelecká príprava Rusov pár hodín pred začiatkom nemeckej ofenzívy na Kursk. Pokus o prevzatie iniciatívy globalistami, ktorí vedeli, že „močiar“ sa chystá povaliť vládu akurát na výročie Kuciaka. Na ten účel už boli nepochybne dopredu skomilované desiatky článkov, koordinované aktivity, dohadované deadliny a kontúry spolupráce. A tuná im Matel tak nečakane vyfúkol vietor z plachiet. Najprv na rovinu povie o Kuciakovi a novinároch to, čo je už verejným tajomstvom. A potom dovezie Sputnik, na ktorý sa ako na červené súkno obrátila celá zúrivosť médií a močiara, umocnená osobnou antipatiou voči M. Veď kto, ak nie on tu stále klamal o vražde a vyliezol na vlne mediálnej LEBOFICO-hystérie na vrchol politického Olympu, a tu zrazu taká zrada. Preto tá protisputnikovská kampaň vyznela tak odporne, nehorázne, zaujato a neefektívne, pretože sa na tej vlne zviezli všetci domáci pindosi a ukázali svoju pravú tvár. A nedosiahli nič. Chceli bojovať proti Matovičovi, a museli proti Sputniku. Výsledok bol ten, že keď neskôr začala vakcinácia, veľa ľudí už vládnej propagande Pfizeru a iných neverí. Ešte pomaly aj ten Matovič bol za hrdinu, že Sputnik doviezol.
Že sa močiaru začali rúcať marcové majdanistické plány už v samotnom zárodku, bolo potvrdené chvatnosťou a ukvapenosťou, s akou sa americká veľvyslankyňa B. Brinková, prechádzajúc sa v Prezidentskej záhrade, pokúsila 3.3, dva dni po dovoze Sputnika, vplývať na rozhovory o koaličnej kríze, ktoré mala Čaputová v ten deň so Sulíkom a Remišovou. Poslední, na rozdiel od SME RODINA a Matoviča, sú „močiarnou“ frakciou vlády.
Hneď ďalší deň (4.3) bol z Rázusovho nábrežia odstránený KUVYT, ktorý premiestnili na petržalskú stranu. Vraj rozmyšľali, či loďou alebo kamiónom, ale nakoniec sa rozhodli pre vojenský vrtuľník. Pretože KUVYT, ako sme písali, mal vojensko-politické konotácie. Bolo teda naznačené, že „močiar“ so svojim Majdanom a občianskou vojnou neprejde, a nič na tom nezmenil ani posledný zúfalý pokus o vyhrážanie, zaznevší deň na to (5.3), kedy bola medializovaná anonymná hrozba, vraj ak vláda ihneď neodstúpi, celé Slovensko bude v plameňoch!!


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden