WHO chce sdílet zdravotní informace o všech lidech na světě dokonce i s OSN a Gatesovou nadací (video)
RSS

WHO chce sdílet zdravotní informace o všech lidech na světě dokonce i s OSN a Gatesovou nadací (video)


Jak již víte, tak tento týden probíhá v Ženevě velmi důležitý summit, na kterém se má mimo jiné „dopilovat“ pandemická smlouva a MZP, ale zřejmě se dohodne i konečná podoba mezinárodních očkovacích pasů.
Jen málokdo si umí představit totalitu, jaká nastane poté, co budou za rok oba velmi důležité dokumenty schváleny. Summit však zdaleka není pouze o těchto dokumentech.
WHO chce také založit sdílenou zdravotní databázi všech občanů členských zemí.
Podobný projekt již započala EU, kde tento program běží již od roku 2018 . Neúčastní se ho všechny země, nicméně Česká republika je jednou z těch, které se rozhodly do systému zapojit již v počátcích, tedy před 5 lety. Nyní je v systému zahrnuto 18 zemí EU a další mají průběžně přibývat.
Mezitím se chystá stejná databáze na celosvětové úrovni, jak se nyní ukázalo na summitu WHO, který začal včera a dnes pokračuje již druhým dnem.
Mimo projednání případných úprav pandemické smlouvy a Mezinárodních zdravotních předpisů se debatuje i na další témata, jimiž je mezinárodní očkovací pas, na kterém se již vloni dohodly všechny země G20 a také celosvětová zdravotní databáze, do které by – podobně jako do té evropské – byla data uložena bez vědomí pacientů.
Jedna z účastnic summitu nyní informuje o tom, co v tomto ohledu WHO chystá.
Bývalá americká poslankyně a děkanka Michele Bachmannová se tento týden účastní  76. světového zdravotnického shromáždění  ve švýcarské Ženevě.
Michele se včera připojila ke Stevu Bannonovi, aby diskutovali o summitu v The War Room. Podle Michele jsou na zasedáních tento týden zastoupeny OSN, Světová zdravotnická organizace (WHO), Společnost Billa a Melindy Gatesových a Světová obchodní organizace.
Michele řekla Stevovi, že během schůzek ani neskrývají své záměry. Chtějí shromáždit osobní údaje od všech lidí a sdílet je mezi sebou. To je skutečně děsivý vývoj.
Dále se bývalá politička  mimo jiné zmínila také o pandemické smlouvě, která se má ještě zpřísnit.
Plán je takový, že souhlasí s tím, že jak pandemická smlouva, tak 300 dodatků, které byly předloženy pro Mezinárodní zdravotní pravidla, budou dva samostatné dokumenty, ale v podstatě to bude jeden dokument.
Tyto navrhované dokumenty budou předloženy v lednu 2024 a poté se o nich bude hlasovat za rok od tohoto týdne. Takže jsou v procesu zpřísňování všeho. A za rok přijde konečné hlasování. A tehdy vstoupí do hry všechny ty lockdowny a restrikce a všechno, co ovlivní náš život…
Ve videu níže si můžete poslechnout celý rozhovor (anglicky).

 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek WHO chce sdílet zdravotní informace o všech lidech na světě dokonce i s OSN a Gatesovou nadací (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden