Velký podvod: Větrné elektrárny byly připojeny k dieselovým motorům
RSS

Velký podvod: Větrné elektrárny byly připojeny k dieselovým motorům


Společnost Scottish Power byla obviněna z „ekologického šílenství“ poté, co vyšlo najevo, že více než 70 jejích větrných turbín bylo připojeno k dieselovým generátorům. (Foto: Youtube)
Významný vědec z Oxfordu tvrdí, že větrná energie „selhává ve všech ohledech“

List Sunday Mail prostřednictvím informátora odhalil, že u 71 turbín byly použity dieselové generátory, aby se zabránilo jejich zamrznutí během chladného počasí v prosinci.Společnost Scottish Power uvedla, že se tak stalo poté, co se v síti objevila závada.
Britové musí platit stovky milionů liber za vypínání větrných turbín

Postiženo bylo 60 větrných turbín na větrné farmě Arecleoch a 11 turbín v Glen App, obě v hrabství South Ayrshire.Společnost Scottish Power potvrdila, že v důsledku „vnější poruchy v síti GB“ byly po „krátkou dobu“ použity dieselové generátory. Nebyly použity k výrobě elektřiny prostřednictvím lopatek.
Větrné turbíny hoří a hroutí se v důsledku neúspěchu v oblasti zelené energie?

Firma uvedla, že spolehlivost jejích 1 183 pevninských turbín do roku 2022 byla 96 %.Jihoskotský labouristický poslanec Colin Smyth řekl listu Mail, že „ať už jsou důvody jakékoliv, nutnost používat dieselové generátory k odmrazování porouchaných turbín je ekologické šílenství“.Zdroj: energyvoice.com
Po pádu větrné turbíny unikly tisíce litrů ropy, ani po 12 dnech nebylo možné vstoupit do oblasti

Článek Velký podvod: Větrné elektrárny byly připojeny k dieselovým motorům se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden