Profesor Bhakdi byl včera u soudu osvobozen z obvinění za popírání holokaustu
RSS

Profesor Bhakdi byl včera u soudu osvobozen z obvinění za popírání holokaustu


Světoznámého kritika covidismu a genových injekcí, který od samého začátku odhalil celý covidový podvod, jistě většina z vás zná. Tak jako mnoho dalších z těch, kdo si dovolili píchnout do vosího hnízda, byl i on pronásledován systémem.
A velmi záhy byl skutečně obžalován z nenávistných projevů – konkrétně z antisemitismu a popírání holokaustu – a to na základě jeho kritiky covidových opatření a podávání experimentálních injekcí v Izraeli, který byl první zemí, kde se tyto přípravky lidem podávaly.
Přední kritik covidismu prof. Sucharit Bhakdi byl včera u soudu v Německu zproštěn všech obvinění, když byl již dříve obviněn z „nenávistných projevů“ za kritiku izraelské covidové politiky.
Žalobu na profesora podali takzvaní „komisaři antisemitismu,“ kteří dnes v Německu běžně používají obvinění z „antisemitismu“ jako zbraň proti kritikům vlády.
Ovšem skutečný antisemitismus šířený zcela otevřeně tamní muslimskou komunitou je nezajímá, jdou skutečně jen proti kritikům režimu a jen čekají, kdy budou mít možnost některého z nich podobným způsobem obvinit.
Prokurátorka a tzv. „komisařka antisemitismu“ Silke Füssingerová, která sama nemá židovský původ, obvinila prof. Bhakdiho z antisemitismu Profesor Bhakdi vadil o to víc, že ještě před covidismem byl v Německu velmi ceněným odborníkem, často citovaným v odborných kruzích, takže pro systém bylo velmi těžké ho „odpálkovat“ coby hlupáka a dezinformátora.
Již v roce 2020 napsal renomovaný virolog Sucharit Bhakdi knihu „Covid: Falešný poplach?“, v níž kritizoval neúspěšnou politiku Covid, jako jsou lockdowny, nařízení o rouškách, uzavření škol a nařízení aplikace „vakcíny“ mRNA.
Jeho teorie jsou nyní široce přijímány lékařskou komunitou po celém světě a do značné míry předznamenaly expertní zprávu německé spolkové vlády o hodnocení opatření Covid.
Ale protože se vyslovil proti radikálnímu porušování občanských práv šířenému propagátory lékařských dezinformací, jako je šiřitel nespolehlivých  PCR testů Dr. Christian Drosten (a jeden z obviněných tzv. Velkou porotou), který se již 1. února 2020 spikl s Faucim a Daszakem, aby zakryli původ pandemie z laboratoře, byl Bhakdi masivně napadán a pomlouván německými „novináři“ falešných zpráv, jako je Lars Wienand  z T-Online.
Hlavní prokurátorka Silke Füssingerová použila holokaust jako zbraň, aby obvinila Bhakdiho z „podněcování k nenávisti“ a „popírání holocaustu“, protože kritizoval izraelskou očkovací politiku.
V roce 2021 šlesvicko-holštýnské státní zastupitelství dokonce jmenovalo  Füssingerovou „komisařkou pro antisemitismus.“ Cílem těchto komisařů je však ve skutečnosti pronásledování odpůrců systému, u nichž hlídají každé jejich slovo v pečlivé snaze najít cokoli, co by se dalo zneužít pro žalobu z antisemitismu.
U soudu v Plönu ve Šlesvicku-Holštýnsku včera Bhakdiho právníci obvinili generální prokuraturu z vážných nedostatků v jejich případu. Okresní soudce Malte Grundmann dal brzy jasně najevo, že dotyčné výroky již nelze považovat za nezákonné.
Füssingerovou dokonce právem obvinili  ze stalinistického monstrprocesu, který měl za cíl zničit Bhakdiho kariéru.
Včera odpoledne byl prof. Bhakdi zbaven všech obvinění. Německá prokuratura a její mediální kumpáni zůstali poníženi a odhaleni před pravdou, kterou již není možné skrývat…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Profesor Bhakdi byl včera u soudu osvobozen z obvinění za popírání holokaustu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden