Velká Británie: Policie aktivně pomáhá bránit klimatické extremisty před naštvanými občany, jejich odpůrce spoutá (video)
RSS

Velká Británie: Policie aktivně pomáhá bránit klimatické extremisty před naštvanými občany, jejich odpůrce spoutá (video)


Nedávno vyzvalo Světové ekonomické fórum (WEF) všechny lokajské země, aby přestaly zasahovat proti klimatickým extremistům, zejména pak proti těm, kteří blokují dopravu.
Nicméně již dříve se mnohokrát stalo, že nebyli potrestáni ekoteroristé, ale jejich oběti, tedy ti, koho blokovali při cestě do práce, školy, k lékaři či za jinými povinnostmi.
Například berlínský soud, který měl řešit bandu klimatických šílenců, nakonec zločince osvobodil a naopak odsoudil ty, kdo je žalovali. Nicméně sem tam se objevily i opačné případy, kdy byli klimatičtí extremisté odsouzeni k různým pokutám.
I přesto, že již došlo pod vlivem blokád k několika úmrtím (například ve Velké Británii , Německu a Rakousku ), přístup úřadů se mění spíš tím směrem, který žádá WEF – jdou tedy na ruku extremistům.
To bylo velmi názorně patrné při včerejší blokádě v Londýně, kde policisté aktivně pomáhali zločince chránit před lidmi, kteří se jen potřebovali dostat do práce…
Muž, který se v úterý ráno pokusil násilně odstranit demonstranty Just Stop Oil, kteří blokovali dopravu v Londýně, byl zadržen a spoután policií, která dohlížela na to, aby protest nikdo nenarušoval.
K incidentu došlo na londýnském mostě Blackfriars Bridge krátce před 8:30, přičemž záběry kolující po sociálních médiích ukazují několik klimatických extremistů, kteří blokují silnici a drží transparenty.
Zatímco motoristé troubili na klaksony, jeden dělník vzal věci do vlastních rukou, vystoupil ze svého vozidla a pokusil se odtáhnout demonstranta na chodník, aby uvolnil silnici.
Záběry ukazují nejméně tři policisty na místě, kteří dohlížejí na protest, ale nedělají nic pro to, aby odstranili blokádu.

Police officers refuse to move climate protesters blocking traffic but jump in to arrest a builder after he attempted to move them off the road so he could get to work. pic.twitter.com/bXgr9LJW0D
— Oli London (@OliLondonTV) May 23, 2023


Policisté rychle zakročili, aby zadrželi muže, který spěchal do práce a nasadili mu pouta, zatímco se protestující vraceli na své pozice uprostřed silnice.
Když policisté manipulovali se zedníkem a zadržovali ho, bylo slyšet, jak členové Just Stop Oil křičí: „Nechutné!“
„Dejte tomu chlapovi pokoj, snaží se dostat do práce!“ odpověděl jeden člověk.
Jeden z přihlížejících, citovaný LBC, řekl, že k incidentu by vůbec nemuselo dojít, pokud by policie konala co má a demonstranty odstranila.
Prohlášení Metropolitní policie znělo: „Kolem 08:25 policisté zadrželi muže za běžné napadení po hádce mezi ním a dvěma demonstranty Just Stop Oil na Blackfriars Bridge dnes ráno. Nedošlo k žádnému zatčení.“
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Velká Británie: Policie aktivně pomáhá bránit klimatické extremisty před naštvanými občany, jejich odpůrce spoutá (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden