Regulátor FDA chtěl zakrýt tento výbušný dokument o vakcíně Pfizer
RSS

Regulátor FDA chtěl zakrýt tento výbušný dokument o vakcíně Pfizer


Jak jistě víte, tak dokumenty týkající se experimentální genové injekce Pfizer měly být celých 75 let utajovány tak, aby se informace z nich odtajnily až v době, kdy budou aktéři celého covidového podvodu po smrti.
Varování, že složky léků na genovou terapii proti Covid-19 jsou distribuovány po celém těle, byla zdravotnickými úřady dlouho bagatelizována nebo dokonce odmítnuta jako nepravdivá. Nedávno zveřejněné údaje však ukazují, že FDA (stejně jako další odpovědné orgány po celém světě) uvedly lidi v omyl.
Po injekci se lipidové nanočástice dále šíří, což věděl jak Pfizer, tak regulátoři, kteří injekce schválili pro nouzové použití.
Americký úřad pro potraviny a léčiva (FDA) ve skutečnosti chtěl dokumenty společnosti Pfizer zveřejnit za tak dlouhou dobu právě proto. že si uvědomoval, nakolik jsou výbušné. K urychlení jejich zveřejnění bylo zapotřebí soudních rozhodnutí.
A jak se očekávalo, existovalo několik výbušných dokumentů, které potvrzují obavy kritiků genové injekce. Patří sem i dokument o šíření lipidových nanočástic (LNP), které – jak se tvrdí – nezůstávají téměř výlučně v místě vpichu, ale migrují po celém těle a přeměňují tam buňky ve skutečné továrny na spike protein.
Dokument níže ukazuje obzvlášť velký obsah lipidových nanočástic po 48 hodinách od aplikace v játrech, nadledvinkách, slezině a vaječnících:

Americký právník Aaron Siri, který se ujímá žalob na společnosti Big Pharma a americké úřady, na tyto okolnosti poukazuje v jednom ze svých článků na Substacku.
Šíření těchto nanočástic několik hodin po injekci (včetně lymfatických uzlin, vaječníků,  varlat , prostaty a jater) je nejen z lékařského hlediska velmi sporné. 
Dokument byl vytvořen 9. listopadu 2020 a byl tedy FDA znám již před udělením „nouzového schválení“ pro genovou injekci společnosti Pfizer.  Siri vysvětluje  :

Skutečnost, že LNP uvolňují svůj náklad do buněk kritických orgánů, je velmi znepokojivá, protože mnoho vědců vám řekne, že spike protein spouští imunitní reakci, včetně zánětu. 
Jedna věc je mít zánět v bicepsu, ale úplně jiná je mít ho v srdečním svalu, játrech, vaječnících atd.  To je další důvod, proč by vláda neměla propagovat žádný produkt, natož ho nařizovat.
Pro vlády se stává nemožným uznat bezpečnostní problémy, aniž by obvinily samy sebe. Lidem totiž politici tyto přípravky nutili mnohdy pod pohrůžkami a s tvrzením, že jsou bezpečné a účinné. Jenže ve skutečnosti to může způsobit vážnou újmu mnoha lidem. 

Jak tedy vidíme, od počátku nám bylo lháno o  lipidových nanočásticích ,  stejně jako o skutečné vakcinační ochraně poskytované těmito experimentálními genovými injekcemi. Ačkoli to vše bylo známo úřadům a odpovědným politikům, přesto naléhali na lidi, aby si tyto přípravky nechali aplikovat. Proč asi?


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Regulátor FDA chtěl zakrýt tento výbušný dokument o vakcíně Pfizer se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden