Kanada: Novinářka korporátních médií přiznává, že mainstream za covidu záměrně lhal a manipuloval (video)
RSS

Kanada: Novinářka korporátních médií přiznává, že mainstream za covidu záměrně lhal a manipuloval (video)


Je úplně jedno, zda jde o Kanadu, USA, Čínu nebo Evropu. Za covidismu se lhalo úplně všude. Šlo o lži šířené v zájmu politiků, farmaceutických firem a zejména pak těch, kdo ve skutečnosti řídí svět.
V kontextu uvedeného je celkem pochopitelné, že v USA již většina lidí korporátním médiím nevěří. Skoro dvě třetiny Američanů dokonce uvedly, že mainstreamová média považují za nepřátele lidu.
U nás, stejně jako v dalších evropských zemích, se i přes totální zprofanovanost těchto médií zvyšuje nejen povinné výpalné, ale také tresty za neplacení.
Vzhledem k tomu, že platit budou muset i majitelé mobilů, pak bude tato tupá goebbelsovská propaganda získávat ještě více prostředků na další šíření lží a jednostranného pohledu na svět.
Kanadská mainstreamová novinářka nyní potvrzuje, že všichni, kdo v těchto médiích pracují, velmi dobře ví, že lžou. Tedy věděli to minimálně za covidismu, kdy jela korporátní média v celém světě podle jednotného mustru…

Další informátorka z CBC se nedávno vynořila z propagandistické mašinérie mainstreamových médií. Marianne Klowak svědčila minulý týden při vyšetřování National Citizens Inquiry  v Ottawě.
Do prosince 2021 byla Klowaková  veteránkou CBC Manitoba, jedné z předních kanceláří investigativní žurnalistiky v Kanadě, kde pracovala 34 let.
Jako senior reportér byla zapojena do všech aspektů shromažďování zpráv, včetně rozhlasu, televize, dlouhých a krátkých dokumentů, aktuálních událostí a webu, jako moderátorka zpráv a vítězka ceny za sérii nazvanou Pandemic Perspectives.
Ale když přišel covid, všechno v redakci se změnilo.
„Vím, že u veřejnoprávní televize se očekává, že budeme říkat pravdu, a my jsme to přestali dělat,“ řekla Klowaková.
„Bylo to, jako by se pravidla změnila přes noc. Bylo mi zabráněno dělat příběhy, které jsem nadhodila a nikdy nespatřily světlo světa. Řada příběhů, které jsem předložila, byla zablokována. Některé z těchto příběhů byly protesty proti povinnému očkování, obavy lidí o bezpečnost vakcín a mnoho problémů s hlášením nežádoucích účinků v Kanadě.“
Klowaková také zjistila, že její příběhy jsou nyní prověřovány stále rostoucím počtem lidí. Jeden, který nadhodila a napsala na téma obav rodičů stran vakcíny, který zahrnoval svědectví renomovaného vědce z kanadské aliance pro péči o Covid (CCCA), byl označen místním webovým pisatelem v Manitobě.
Poslala interní e-mail a pak bylo rozhodnuto, že příběh by měl být zaslán do zdravotní jednotky v Torontu. „Nikdy předtím nebyly mé příběhy pod takovým drobnohledem. Během tří desetiletí mé kariéry v CBC bylo 30 až 35 procent mých příběhů zdravotních. Nikdy jsem nemusela žádný z nich poslat do Toronta,“ řekla Klowaková.
O pět týdnů později dostala odpověď z Toronta. Vznesli dvě obavy, jednu ohledně skutečnosti, že Covid Care Alliance podporuje použití ivermektinu k léčbě COVID a druhou, že někteří členové CCCA se rozhodli zůstat anonymní. Pak jí dali pokyn, aby vypustila všechny odkazy na CCCA a vložila informace z pro-vax, CBC schváleného zdroje.
Jako novinářská veteránka měla Klowaková pevné kontakty v komunitě.
„Lidé mi volali s příběhy o utrpení a bolesti, ale tyto příběhy nebyly vyprávěny. Někteří byli z očkování poškozeni, další, kteří přišli o práci kvůli odmítnutí očkování, jiní, kteří byli ostrakizováni a jejich rodiny rozbité, vysokoškolští studenti, kteří byli v depresi kvůli opakovaným lockdownům a nařízením, rodiče se trápili nad rozhodnutím očkovat své dítě nebo ne.“
Ale jak byly její příběhy opakovaně odmítány, Klowaková byla stále více rozrušená.
„Zklamala jsem tyto lidi jako novinářka, protože jsem nemohla dát hlas jejich pravdě. Já jsem to viděla tak, že jsme ve skutečnosti prosazovali propagandu. Zradili jsme veřejnost a zlomili jsme její důvěru. Léta jsme se vezli na výborné pověsti. A teď jsme rychle ukončili jednu stranu debaty. Lékaře a experty, které CBC vybrala, jsme označili za kompetentní a důvěryhodné a ty, kteří zpochybňovali příběh, jsme označili za nebezpečné a šířící dezinformace.“
Klowaková vyjádřila své zděšení všem úrovním řízení CBC po dobu několika měsíců. Na každé shromáždění brala svědka. Ale nic se nezměnilo, „stížnosti a kritika od posluchačů a diváků stále přibývaly. Lidé mi říkali, že se cítí zrazeni a obelháni. Už nevěřili CBC, že jim řekne obě strany problému.“
A měli pravdu, když CBC nedůvěřovali. „Nejen, že jsme odmítli jednu stranu tím, že jsme umlčeli každého, kdo se postavil proti příběhu, ale také jsme se označili za strážce jediné pravdy.“
CBC prosazovala propagandu a manipulativní přesvědčování ve službách agendy…

Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Kanada: Novinářka korporátních médií přiznává, že mainstream za covidu záměrně lhal a manipuloval (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden