Existuje 100% neočkovaná komunita, která je skvělou kontrolní skupinou odhalující covidový podvod (video)
RSS

Existuje 100% neočkovaná komunita, která je skvělou kontrolní skupinou odhalující covidový podvod (video)


Snaha zajistit co největší proočkovanost byla motivována nejen lukrativními výdělky pro Big Pharmu a její lokaje, ale také snahou o likvidaci dostatečně velké kontrolní skupiny, sestávající z rozmanité věkové kohorty.
Ovšem v USA jedna taková skupina existuje. Zásadně se nepodílí na ničem, co by zavánělo novotou, tedy jde také o skupinu všeobecně neproočkovanou.
Již v minulosti na Amiše upozorňovali odpůrci očkování v souvislosti s tím, že se v jejich populaci vůbec nevyskytuje autismus. A nyní se na ně obrací pozornost v souvislosti s tím, že si samozřejmě nikdo z nich nenechal aplikovat experimentální genové injekce.
Ovšem Amišové nedodržovali ani žádná nařízení, o kterých ostatně ani příliš nevěděli, protože nemají televizi ani internet. Tedy žádné roušky, lockdowny a jiné nesmysly. Informace o falešné pandemii k nim přišly s odstupem a i tak se nařízeními vnějšího světa nijak nezabývali.
Jsou tak jedinou velkou skupinou, která žije v západním světě a je 100% neočkovaná. Samozřejmě jde o obyvatelstvo všech věkových kategorií, což je pro srovnání ideální.
Jednoduše žili jako vždy. Málokdo z nich zemřel. Steve Kirsch nabídl 2 500 $  každému, kdo dokáže najít a vyjmenovat více než 5 Amišů, kteří zemřeli na covid. Nikdo se nehlásil. 

Tradiční Amišové se nenechají očkovat. A tvoří těsnou komunitu. Takže jsou perfektní placebo kohorta. Jednoduše porovnáme úmrtnost neočkovaných Amišů s úmrtností lidí ve stejné oblasti.
V Lancasteru, neočkované komunitě Amišů v PA, kde žije více než 50 000 lidí, je pravděpodobně méně než hrstka lidí, kteří zemřeli na COVID . Lancaster je největší komunita Amišů ve Spojených státech.
Pokud nikdo na světě nedokáže jmenovat více než 5 neočkovaných Amišů z více než 50 tisícové komunity, kteří zemřeli v Lancasteru, PA, znamená to, že všechna ničivá nařízení  (uzavírání podniků, zavírání škol, zavírání kostelů, testování, roušky, rozestupy a očkování) byla zcela zbytečná a kontraproduktivní !
A samozřejmě se tím jasně potvrzuje, že to nikdy nebyla „pandemie neočkovaných,“ jak lživě tvrdili zkorumpovaní politici a média ve snaze donutit co nejvíc lidí k tomu, aby si nechali genové jedy aplikovat.
Doposud nikdo nebyl schopen jmenovat více než 5 neočkovaných Amišů v Lancasteru, PA, kteří zemřeli na COVID. Ve skutečnosti nemohou nikoho jmenovat. Nula.
Pokud hledáte objektivní důkaz, že naše společnost byla zničena pro nic za nic a pravděpodobně i záměrně, Amišové jsou vaším důkazem.
Amišové žili jako obvykle a neočkovali se a jejich počet mrtvých byl 30krát nižší než v běžné americké populaci . Dělali, jako by se nic nestalo.
CDC nikdy nebude provádět studium Amišů; to by pro něj bylo příliš trapné . Ukázalo by světu, že vše, co se po lidech žádalo, bylo škodlivé a zbytečné – a jen to všechno zhoršilo.
V tomto videu je vše vysvětleno (anglicky):

Nikdo v mainstreamových médiích se tímto příběhem nebude zabývat, protože to zcela vyvrací příběh. Ukazuje to, že všechny restrikce za COVIDu byly zcela zbytečné! Amišové se vrátili k normálu v květnu 2020. 
Amišové dosáhli stádní imunity ještě předtím, než byly takzvané „vakcíny“ vůbec dostupné.
Také nemají v populaci autismus (pokud není osoba adoptovaná) u těch, kteří se vyhýbají očkování.
I kdyby vakcína fungovala a byla bezpečná, nebyl prostě žádný důvod, aby se nechali očkovat, protože v roce 2020 jich již bylo nakaženo 90 %. Je nesmyslné a kontraproduktivní se nechat očkovat, když už máte přirozenou imunitu. 
Nicméně po celém světě bylo lidem řečeno, abych se nechali očkovat, i když se z COVIDu uzdravili. To je velmi hloupé.
Jak tak rychle dosáhli stádní imunity? Udělali opak toho, co doporučilo CDC; žili svůj život normálně…
Dnes, po více než třech letech, stále nenajdete v jejich populaci alespoň 5 lidí, kteří zemřeli na COVID.
Lancaster má 500 000 obyvatel a z toho je 50 000 neočkovaných Amišů. Pokud je známo, tak ne více než 5 zemřelo na příznaky, které jsou podobné COVIDu. Skutečné číslo může být také 0; dvě jména mrtvých, která jsou k dispozici, jsou pouze podezřelí z infekce COVID-19.
Steve Kirsch se dále rozhodl zjistit, jak jsou úmrtí mezi Amiši zahrnuta v databázi a opět se ukázalo, že zde dochází ze strany zkorumpovaného systému k manipulacím, aby nebyla známa nepohodlná data:

Při  stahování 2,7 GB dat úmrtí za rok 2021 jsem si všiml, že čtvrť, kde Amišové žijí (a mnoho dalších míst) není specifikována. To je jejich myšlenka „transparentnosti dat“.
Jako by nechtěli, abyste znali pravdu. Dokážete si to představit?! Jedna věc, kterou jsem se naučil, je, že pokud potřebují uchovávat data skrytá, má to svůj důvod.

V Lancasteru v Pensylvánii byli pravděpodobně dva zcela neočkovaní Amishové, kteří možná zemřeli na COVID. Ale není jich víc než 5.  

Soutěž o 2500 dolarů končí 30. května 2023 a poté Steve Kirsch zveřejní dvě známá jména.
Vše výše zjištěné ukazuje jediné:
Všechny covidové restrikce byly naprosto zbytečné. To vše se stalo, protože hlasy rozumu byly umlčeny ….


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 5 Průměrně: 5 ]Článek Existuje 100% neočkovaná komunita, která je skvělou kontrolní skupinou odhalující covidový podvod (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden