Vousatá žena s penisem způsobila pozdvižení ve vídeňské sauně
RSS

Vousatá žena s penisem způsobila pozdvižení ve vídeňské sauně


Ne, nebojte se, nepovažuji vousatou osobu s penisem za ženu, i když vzhledem ke všem těm genderovým šílenostem, které EU prosazuje, se již najde spousta „pokrokářů,“ ve stylu našich Pirátů,  kteří si myslí, že pohlaví je jen konstrukt.
Nicméně titulek o vousaté ženě v sauně se objevil v rakouském tisku . Ano, všichni okamžitě akceptovali, že osoba, která se prohlásila za ženu, je žena, i když vzhledově definici ženy příliš neodpovídá.
„Návštěvnice s plnovousem seděla v dámské sauně,“ jak tvrdí rakouské noviny. Ostatní návštěvnice se samozřejmě rázem začaly dožadovat vysvětlení, protože v ten den měly být v lázních jen ženy a normálně myslící jedinec nepovažuje osobu s plnovousem za ženu.
Jenže podle pravidel lázní to žena byla – bez ohledu na to, jak bujný má plnovous a co má mezi nohama. Důležité je, co se uvádí v dokladech. A v těch měl onen údajně trans muž uvedeno, že je žena. A to Němka.
V Německu již totiž nějakou dobu platí zákon, podle kterého je každý tím pohlavím, jakým se cítí být. A takové pohlaví je také uvedeno v dokladech.
V Rakousku tento zákon zatím neplatí, ale zase tam platí, že každý je takového pohlaví, jaké je uvedeno v dokladech. A tento vousatý úchyl měl uvedeno, že je žena.
V Německu si navíc na základě prohlášení může každý změnit pohlaví 1x ročně. Za rok tak může tento Němec přijet do Vídně znovu  – a tentokrát již jako muž. I s patřičnými doklady. A za další rok může být opět ženou…
Něco podobného se samozřejmě může stát i u nás, vždyť i my sousedíme s Německem a také u nás by se mohl podobný jedinec cpát do dámské sauny, šatny či na WC.
Podle informací šlo navíc o muže. I když byl přímo v sauně zakryt, ve sprchách se pak ukázalo, že jde o biologického muže se vším všudy. Jen se prostě prohlásil za ženu.
Nicméně pokrokové vedení města Vídně v tom, že byl tento jedinec v sauně zároveň s ženami, nevidí problém.
Šéf obvodu Vídeň-Neubau Markus Reiter ze Zelených řekl rakouským novinám:
„Zařízení města a čtvrti mohou využívat všichni lidé a jsou tu také pro všechny. Všichni lidé mají právo žít stejně, bezpečně a svobodně. Transgender, intersexuální a nebinární lidé jsou však stále konfrontováni s nevýhodami a vyloučením ve svém profesním a každodenním životě.“
Až se tato vousatá trans „žena“ rozhodne v některých šatnách nebo na toaletách znásilnit nějakou skutečnou ženu, jistě i pak najde zastání zhruba v tomto stylu:
„Nemůže za to, protože při genderové dysforii je prostě tato utiskovaná chudinka zmatená a psychicky nemocná.“
Předpokládám, že podobné jevy budou stále častější. Zvykejte si, tato politika se nyní začíná prosazovat i u nás. V tom kontextu již ženám příliš nedoporučuji využívat podobných veřejných zařízení.
Kdykoli totiž můžete i u nás narazit na „vousatou ženu.“ V Německu jich je stále víc a zejména v blízkosti hranic jistě dřív či později na nějakou narazíte….
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Vousatá žena s penisem způsobila pozdvižení ve vídeňské sauně se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden