Dr. David Martin: „Byla to biologická válka proti lidstvu“ (video)
RSS

Dr. David Martin: „Byla to biologická válka proti lidstvu“ (video)


Jak jistě víte, tak nedávno proběhl na půdě europarlamentu Mezinárodní summit odpůrců covidových restrikcí i genových injekcí, kteří upozornili nejen na škodlivost experimentálních látek, ale i na to, kdo za vším, co se v posledních několika letech dělo, stojí.
Na debatě vystoupilo mnoho známých tváří, v posledních letech cenzurovaných, i když měli v mnohém pravdu,
Několik videí z této debaty vedené členy europarlamentního covidového výboru, jste zde již mohli shlédnout. V dalším hovoří mnohým z vás dobře známý dr. David Martin, který říká, že šlo o biologickou válku.
„Covid-19 byla biologická válka proti lidstvu. Byla to loupež. Příroda byla unesena. Věda byla unesena,“ řekl mimo jiné Martin.
Jedná se o největší zločin, který kdy americká vláda spáchala. Dokumenty předložené dr. Martinem ukazují, že Covid-19 byl záměrně vypuštěn americkou vládou ve Wu-chanu s cílem vyvolat pandemii, aby obyvatelstvo přijalo „vakcíny“ Big Pharmy.
Více si můžete poslechnout ve videu (anglicky):
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Dr. David Martin: „Byla to biologická válka proti lidstvu“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden