Kauza Katargate: Řecká europoslankyně obviněná z korupce se vrací do europarlamentu
RSS

Kauza Katargate: Řecká europoslankyně obviněná z korupce se vrací do europarlamentu


Před časem zadržená skupina zkorumpovaných socanských europoslanců byla jistě jen pověstnou špičkou ledovce. Lze předpokládat, že podobně zkorumpovaných jedinců je v EP mnohem víc, přičemž nejvíce zkorumpovanou osobou je jistě šéfka EK, která je nyní vyšetřována ohledně neprůhledných nákupů genových injekcí Pfizer.
Lze ovšem předpokládat, že vše nakonec skončí u jednoho obětního beránka, zbytek korupčníků zřejmě zůstane na svých postech. Potrestání zkorumpované šéfky EK je asi tak stejně pravděpodobné jako to, že vám dnes před domem přistane UFO.
Ostatně, do EP se nyní vrací i řecká europoslankyně, u níž při razii našli pytle s penězi…
Řecká europoslankyně Eva Kaili, zapletená do skandálu „Katargate“, plánuje příští týden obnovit své povinnosti poté, co jí ve čtvrtek povolili sundat elektronický náramek.
„Příští týden bude v Evropském parlamentu, aby vykonávala své povinnosti,“ řekl řecký právník Michalis Dimitrakopoulos řecké televizi Skai.
„Požádá také parlament, aby posoudil, zda  sledování, zatčení a uvěznění Evy Kaili neporušily její práva jako poslankyně Evropského parlamentu,“ řekl Dimitrakopoulos.
Bývalá vycházející hvězda Evropského parlamentu Eva Kaili byla zbavena funkce místopředsedkyně a byla také vyloučena ze své europarlamentní skupiny  socialistů a demokratů (S&D).
u korupčníků byly nalezeny pytle s penězi

Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Kauza Katargate: Řecká europoslankyně obviněná z korupce se vrací do europarlamentu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden