Rusko tvrdí, že v americké biolaboratoři na Ukrajině shromáždilo důkazy o patogenech ptačí chřipky s úmrtností u lidí až 40%
RSS

Rusko tvrdí, že v americké biolaboratoři na Ukrajině shromáždilo důkazy o patogenech ptačí chřipky s úmrtností u lidí až 40%


Původní tvrzení mainstreamu, že americké biolaboratoře na Ukrajině jsou dezinformací, se dávno ukázaly být pravdivými. Pod tíhou důkazů se k jejich existenci přiznala mimo jiné také Victoria Nulandová, jedna z iniciátorek majdanského puče v roce 2014.
Existenci biolaboratoří posléze potvrdil také Pentagon, pod jehož hlavičkou byly zpravidla provozovány.
Rusko již před časem zveřejnilo údajné ukořistěné dokumenty z Ukrajiny, které odhalují důkazy o amerických vojenských biolaboratořích na Ukrajině.
Rusko vzneslo obvinění před Valným shromážděním OSN.

Pentagon v červnu 2022 konečně ve veřejném prohlášení  připustil, že na Ukrajině je 46 biolaboratoří financovaných USA.

Stalo se tak po měsících lží a popírání ze strany demokratů, Bidenova režimu a jejich falešných zpráv mainstreamových médií!
Nyní Rusko obviňuje USA z experimentování s patogeny ptačí chřipky v americké biolaboratoři na Ukrajině s mírou úmrtnosti u lidí až 40%.
Dokumenty zabavené ve veterinární laboratoři biosférické rezervace v Askania Nova v Chersonské oblasti potvrzují zapojení Charkovského institutu veterinárního lékařství do práce na projektech UP-8 a P-444 a příprav projektu Flu-Fly-Way.
Ruští představitelé  oznámili svá zjištění  v pátek.
Ministerstvo obrany Ruské federace pokračuje v analýze vojenských a biologických aktivit USA a jejich spojenců na Ukrajině i jinde ve světě.

Již dříve jsme poznamenali, že během speciální vojenské operace byly získány písemné důkazy potvrzující, že zaměstnanci biosférické rezervace v Askania Nova v Chersonské oblasti studovali migrační trasy stěhovavých ptáků a vybírali a přenášeli biologický materiál do zahraničí.
Pracovní skupina ruského ministerstva obrany spolu s důstojníky Federální bezpečnostní služby a Rosselkhoznadzor potvrdila sběr a certifikaci kmenů viru ptačí chřipky s vysokým potenciálem pro šíření epidemie a schopností překročit druhovou bariéru, zejména kmene H5N8, jehož smrtnost při přenosu člověkem může dosáhnout 40%. Nezapomeňte, že 1% nových koronavirových infekcí končí smrtí.
Navzdory snahám zaměstnanců rezervace zničit biomateriály přerušením napájení chladicích jednotek a zničením kryonádrže s kapalným dusíkem, specialisté ze 48. ústředního výzkumného ústavu ruského ministerstva obrany našli stopy genetického materiálu vysoce patogenní ptačí chřipky, viru newcastleské choroby a avulovirů i ve vzorcích, které prošly rozkladem.
Podle zaměstnanců, kteří zůstali v záloze, jim ukrajinská strana nabídla velkou peněžní odměnu za odstranění nebo zničení výsledků výzkumu.
Dokumenty zabavené ve veterinární laboratoři rezervace potvrzují zapojení Charkovského institutu veterinárního lékařství do práce amerických projektů UP-8 a P-444 a příprav na projekt Flu-Fly-Way.
Jejich cílem bylo vyhodnotit okolnosti, za kterých se přenos nemocí spojených s ekonomicky významnými infekcemi může stát nekontrolovatelným, vést k ekonomickým škodám a představovat hrozbu pro potravinovou bezpečnost.
Je třeba znovu zdůraznit, že projekty zadalo americké ministerstvo obrany, organizace, která nemá nic společného s výzkumem ptačích migračních tras.Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Rusko tvrdí, že v americké biolaboratoři na Ukrajině shromáždilo důkazy o patogenech ptačí chřipky s úmrtností u lidí až 40% se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden