VIDEO: Peníze poskytnuté na zabíjení Rusů na Ukrajině jsou nejlépe utracené peníze pro USA! Americký senátor při rozhovoru se Zelenským vyrobil mezinárodní skandál a Lindsey Graham se již dočkal zahájení vyšetřování ze strany ruské prokuratury! Senátor tí
RSS

VIDEO: Peníze poskytnuté na zabíjení Rusů na Ukrajině jsou nejlépe utracené peníze pro USA! Americký senátor při rozhovoru se Zelenským vyrobil mezinárodní skandál a Lindsey Graham se již dočkal zahájení vyšetřování ze strany ruské prokuratury! Senátor tí


VIDEO: Peníze poskytnuté na zabíjení Rusů na Ukrajině jsou nejlépe utracené peníze pro USA! Americký senátor při rozhovoru se Zelenským vyrobil mezinárodní skandál a Lindsey Graham se již dočkal zahájení vyšetřování ze strany ruské prokuratury! Senátor tím přiznal přímé zapojení USA do války proti Ruské armádě na Ukrajině! Erdogan vyhrál druhé kolo voleb a zůstane tureckým prezidentem dalších 5 let! Americký plán na vytvoření tureckého Anti-Ruska se zatím odkládá!
Americký senátor Lindsey Graham vyrobil při návštěvě Kyjeva doslova mezinárodní skandál. Během rozhovoru s Volodymyrem Zelenským totiž prohlásil, že peníze poskytnuté USA na zabíjení Rusů, kteří na Ukrajině umírají, jsou nejlépe utracenými americkými penězi. Výrok vysokého amerického senátora je tak přiznáním USA, že vynakládají účelově peníze nikoliv jen na pomoc Ukrajině, ale jmenovitě na zabíjení Rusů.
Není proto divu, že šéf vyšetřovacího výboru Alexander Bastrykin nařídil [ 1 ] zahájit trestní řízení kvůli rusofóbním prohlášením amerického senátora Lindseyho Grahama. Je to další potvrzení toho, že peníze poskytované z USA Ukrajině nejsou primárně motivovány snahou o pomoc Ukrajině, ale jde o snahu zabíjet Rusy prostřednictvím Američany financované Ukrajiny. Z právního hlediska tak již nejde o finanční pomoc nezúčastněné země, ale o přímé zapojení USA do zabíjení ruských vojáků a obecně Rusů.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v2o04m8","div":"rumble_v2o04m8"});
Návštěva amerického senátora přišla v podstatě týden poté, co došlo k pádu Bachmutu a Kyjev potřebuje ujištění a podporu od amerických sponzorů, že nedojde k zastavení finanční pomoci, a to zejména poté, co došlo ke zmizení náčelníka generálního štábu Ukrajiny Valerije Zalužného, přičemž kyjevský režim se snaží jeho nepřítomnost maskovat různými podvrženými fotografiemi a videi vyrobenými umělou inteligencí, která umí pohybovat statickým obličejem z obrázku.
Ukrajina je zcela závislá na americké finanční pomoci a pokud by došlo k zastavení financování z USA, ukrajinská fronta by se úplně položila. Video pouze potvrzuje, že americký Deep State se stále drží a i přes těžkosti se státním rozpočtem doma v USA je připraven sypat peníze na Ukrajinu, a to tak dlouho, dokud to půjde a dokud to nebude v USA vadit jiným plánům Deep State, zejména během volební kampaně Joe Bidena, který bude znovu kandidovat v roce 2024.
Ukrajina se transformovala do Anti-Ruska za pouhých 8 let
Američané se už ani nesnaží tvářit, že jejich cílem není ani tak pomoc Ukrajině získat zpátky svá území, ale jde především o destabilizaci vlády Vladimira Putina v Rusku, a toho se má dosáhnout zabíjením Rusů pomocí Ukrajinců, a to všemi prostředky, vojenskými na Ukrajině a teroristickými v Rusku. To je hlavní účel amerického angažmá na Ukrajině a Zelenský to zřejmě stále nepochopil, což je naprosto zjevně vidět z toho krátkého videa.
Zatímco Zelenský mluví o svobodě Ukrajiny, Graham mu na to odpovídá, že během toho usilování o svobodu umírají Rusové, což jsou nejlépe utracené peníze pro Američany. Všimněte si, že Graham nehnul ani brvou, když to řekl, protože mu bylo jasné, že Zelenskému to naprosto nedojde. Ukrajinci nejsou tudíž placeni z USA za to, aby osvobodili svoji zemi, ale aby zabíjeli Rusy! Takový je vzkaz z Washingtonu do Kyjeva.
Lindsey Graham a Volodymyr Zelensky v Kyjevě Ukrajina se za pouhých 8 let od roku 2014 transformovala do Anti-Ruska a podobně to potkalo i Českou republiku po pádu Nečasovy vlády v roce 2013, kdy tehdy premiér Petr Nečas jednal v Moskvě v přátelském duchu o dostavbě Temelína, ale dnes po 9 letech je z ČR nepřátelský stát na seznamu Ruské federace, kde jsou Češi společně s Američany. Tak krátká doba stačila Američanům na transformaci zemí Evropy do modelu Anti-Ruska.
A není divu, že stejný proces je připraven i pro Turecko. V neděli tam skončilo druhé kolo voleb a Recep Tayyip Erdogan obhájil svůj mandát a bude prezidentem dalších 5 let. Bylo to ale těsné, přičemž za těch 5 let už bude dost pravděpodobně všechno jinak. V Turecku vyrůstá mladá a pro-liberální evropská generace, která chce integraci do EU se všemi deviačními procesy, kterými se EU pyšní, genderového přešívání dětí až po konzumaci červů a cvrčků namísto masa.
Erdogan vyhrál druhé kolo voleb a zůstane prezidentem dalších 5 let
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan oznámil [ 2 ] své vítězství poté, co ve druhém kole voleb porazil svého protikandidáta Kemala Kiličdaroglua. Erdogan označil volby za “svátek demokracie” a poděkoval “každému členu národa” za to, že mu dal svůj hlas. “ Druhé kolo prezidentských voleb jsme dokončili s přízní našeho lidu, ” řekl Erdogan v neděli večer davu svých příznivců v Istanbulu.
“ Budeme zemi vládnout následujících pět let. Dá-li Bůh, budeme hodni vaší důvěry, stejně jako jsme jí byli posledních 21 let. ” Erdogan je od svého zvolení premiérem v roce 2003 mimořádně dominantní postavou turecké politiky. Po třech po sobě jdoucích premiérských funkčních obdobích následovala od roku 2014 dvě prezidentská období a po nedělním vítězství se tento konzervativní král chystá nastoupit do třetího období.
Recep Tayyip Erdogan oznamuje před svými fanoušky své vítězství ve volbách Po sečtení více než 99 % hlasů vedl Erdogan v době svého projevu nad Kiličdarogluem v poměru 52,07 % ku 47,93 %, uvedla agentura Türkiye Anadolu. Ačkoli volební komise v zemi zatím vítěze nevyhlásila, Kiličdaroglu nemá šanci náskok snížit. Erdogan, ostře kritizovaný za reakci své vlády na dvojici ničivých únorových zemětřesení poblíž syrských hranic, kde dokonce existuje podezření na umělé vyvolání těchto otřesů tajnou americkou zbraní ( skalární tektonická frekvenční zbraň ), a s tureckou ekonomikou zmítanou trvale vysokou inflací, měl letos cestu k vítězství delší než v předchozích volbách.
Erdogan porazil Kiličdaroglua v prvním kole hlasování 14. května, když získal 49,5 % hlasů oproti 44,8 % hlasů svého vyzyvatele. Protože však ani jeden z kandidátů nezískal nadpoloviční většinu hlasů, bylo vyhlášeno druhé kolo voleb, z něhož byl vyřazen kandidát na třetím místě Sinan Ogan, který získal 5 % hlasů. Ve svém nedělním projevu Erdogan prohlásil všech 85 milionů občanů Türkiye za “vítěze”.
Transformace Turecka do neoliberálního státu s anti-ruským programem se odkládá
Před oběma volbami Erdogan a jeho představitelé vehementně odsuzovali západní média za to, že upřednostňují Kiličdaroglua, politického centristu, který slíbil napravit vztahy s USA a NATO a obnovit přístupové rozhovory s EU. Do konce vítězného projevu Erdoganovo vítězství ještě nebylo uznáno americkými ani západoevropskými protějšky, ale prezident obdržel gratulace mimo jiné od Maďarska, Srbska, Ázerbájdžánu, Kataru a Palestiny.
Porážka Kiličdaroglua je velkým zklamáním pro Deep State, protože se nepodaří transformovat Turecko do Anti-Ruska pomocí modelu použitého v Evropě po roce 2014. Rovněž se nepodaří nastartovat v Turecku proces Satanovy synagogy, tedy genderové deviace, štvaní dětí proti rodičům ve školách, kradení dětí, lobotomizace médií k podpoře homosexualismu a další procesy, kterým Erdogan brání a nedává jim v Turecku šance na průchod do procesů řízení.
Kemal Kiličdaroglu Zásadním pilířem síly Erdogana jsou turecká média, která se dosud nepodařilo Satanově synagoze ovládnout, na rozdíl od zemí neoliberální Evropy. Turecká média jsou stále silně národovecká a vlastenecká, přičemž těch liberálních a pro-evropských je stále v Turecku znatelná menšina, i když ve srovnání s dobou před 10 lety se situace dramaticky změnila a liberálních plátků je v Turecku stále více a více.
Turecko je zkrátka svým založením konzervativní stát, ale pozor, to platilo kdysi i o Velké Británii a dnes je z ní deviantní a neoliberální experiment, kde si Britové nechali za bílého dne ukrást národ přistěhovalci, a zdůrazňuji, že ne přistěhovalci z Evropy, ale z islámského světa, z Pákistánu, z Afriky, ze zemí Magrebu. Starostou Londýna je Pákistánec a muslim. Premiérem země je Ind.
Britové přišli v procesu degenerativního rozvratu vlastního národa o svoji zemi, ale totéž hrozí zemím střední Evropy
Multikulturní destrukce zdegenerované Británie je dokončena. Obyvatelstvo skončilo ve vlastní zemi. Nově příchozí řídí politiku a procesy. A pokud se někdo směje Britům, měl by se přestat smát. Proč? Protože v ČR už platí tato realita: Češi, vy nestát tady a uvolnit místo pro nově příchozí! Slava Ukraini! A k okradení důchodců a ke zvýšení daní a odvodů je potřeba odvaha! Fiala Forever! A k nákupu transportérů a tanků za 110 miliard korun v době mamutího deficitu v ČR je potřeba odvaha rovněž!
Čechům hrozí jako Britům, že skončí ve vlastní zemi! Už je bude řídit někdo jiný. Bylo by hezké mít Evropu normální, ale místo toho je nastartován proces akutní degenerace. Brzy už si bez dovolení a souhlasu cizinecké vlády ani nezapnete web, který máte rádi. Režim vám dovolí přístup jen na prověřená režimní média. A věřte mi, funguje to.
Kdo nově vládne Čechům? Tato fotografie dává nejvýstižnější odpověď Měsíc od měsíce je to pro nás těžší udržet naše servery v provozu, lidem dochází peníze, inflace jim likviduje úspory, stát jim zvedá daně a odvody, penzistům se kradou valorizace a alternativním médiím klesá spolu s tím i finanční podpora. Měsíc od měsíce je to horší, lze to sledovat nejen u nás, ale i na dalších alter serverech, kde klesá podpora, protože lidé prostě nemají peníze, zatímco provozovatelům alter webů náklady stále stoupají v důsledku inflace a zdražování. Takže i nás se týká rozpočtový deficit na provoz.
A provozní deficity jsou dlouhodobě neudržitelné, my si nemůžeme zvednout dluhový strop jako to dělá americká vláda, a myslím to opravdu vážně, aniž bych cokoliv chtěl naznačovat. Bez finanční podpory vás, čtenářů, to prostě v provozu neudržíme. Od počátku roku je provozní deficit každý měsíc okolo 30 až 45% na konci měsíce, tedy v našem případě, ale podobně to má i SVCS a další média alternativy. Přitom by stačilo, kdyby lidé nebyli lhostejní a přispěli menší částkou, podle možností, v ceně třeba jednoho oběda v hospodě. Přispět můžete mnoha způsoby, které máte uvedeny zde a bez vaší pomoci to prostě nedáme. Opravdu potřebujeme vaši pomoc.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden