Ficova vláda dávala viac peňazí Globsecu ako Matovičova vláda
RSS

Ficova vláda dávala viac peňazí Globsecu ako Matovičova vládaDôkazy máte priamo pred očami a ste slepí. Slepí, lebo nechcete vidieť, nechápete. Naivne dôverujete tým, čo vás roky ničili. Ste obeťami manipulácie. Vyberáte stále z 2 strán tej istej mince. Volíte tých, čo vás okrádajú a ničia.
Globsec viedol dlhé roky aj za vlády SMER-SD, SNS – Jaroslav Naď, jeho otec zakladal SMER-SD. Práve keď bol vo vedení, SMER-SD aj SNS ich štedro financovali.
Teraz Fico v opozícii ľúbivo manipuluje, ako je proti Globsecu. Roky ho financoval a zúčastňoval sa ho. Za naše peniaze, stovky tisíc EUR ročne..na to peniaze sú..a Slovákov sa nikto nepýtal. Voľte koho chcete, ja však neodporúčam voliť ani SMER-SD, ani SNS a ľudí na ich kandidátke. Samozreme ani OĽANO, SAS, MOST-HÍD, Za ľudí, Progresívne Slovensko. Nekonali počas COVID-19 a počas minulých vlád tu zavádzali všetky tieto agendy. V prílohe som vypracoval tabuľku dotácii od vlád podľa centrálneho registra zmlúv. Na toto sa pýtajte Danka, Fica a ostatných klamárov.
Zdroje: https://crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?art_zs2=globsec&page=3 https://www.facebook.com/groups/308291614686489/posts/636839411831706
 Nejčtenější za týden