Protest proti covid opatřením v Rotterdamu se zvrhl v nepokoje. Sedm zraněných po střelbě policie
RSS

Protest proti covid opatřením v Rotterdamu se zvrhl v nepokoje. Sedm zraněných po střelbě policie

V druhém největším městě Nizozemska se konal masivní protest proti covid opatřením. Bylo zraněno sedm osob po střelbě nizozemské policie na účastníky protestů. (Foto: Youtube)
Policie potvrdila zranění výtržníků, ale neupřesnila, jaký typ munice byl proti nim použit. Policie použila vodní děla, zatímco demonstranti zapalovali ohně a odpalovali zábavní pyrotechniku v rušné obchodní čtvrti Rotterdamu Výtržnosti se odehrály v pátek večer, kdy se stovky lidí sešly na protest proti novým opatřením covid-19 v zemi. Nizozemsko v sobotu vstoupilo do částečného uzavření, což vyvolalo zuřivou reakci proti vládě Policie potvrdila, že při střetech mezi výtržníky došlo k varovným výstřelům, které si vyžádaly několik zraněných.

Demonstrace proti plánům nizozemské vlády zavést omezení pro neočkované osoby se zvrhla v násilnosti.Policie uvedla, že výtržníci v Rotterdamu zakládali ohně a házeli zábavní pyrotechniku, na což reagovala varovnými výstřely a použitím vodních děl.Zdroj: dailymail.co.uk
Článek Protest proti covid opatřením v Rotterdamu se zvrhl v nepokoje. Sedm zraněných po střelbě policie se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden