Šéf NATO chválí LGBTQI a trans: „Jsou naše síla“ (video)
RSS

Šéf NATO chválí LGBTQI a trans: „Jsou naše síla“ (video)


Jistý směr již stanovily USA, kde již pro nábory využívají transky , což jen ukazuje jak tamní armáda, do které se hlásí stále méně rekrutů, degraduje.
A stejným směrem se zřejmě vydává celý pakt, jak nyní naznačil Stoltenberg…
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg nedávno učinil prohlášení jménem obranné aliance, ve kterém mimo jiné chválí rozmanitost a to, že lidé mají různé sexuální orientace a identifikují se s jinými pohlavími, než je jejich biologické.
Prohlášení, na které The  World Today  upozorňuje,  bylo zveřejněno v souvislosti s „Mezinárodním dnem proti homofobii, bifobii a transfobii.“
Podle Stoltenberga by se NATO mělo ještě jasněji zaměřit na začlenění a reprezentativnost ve svých aktivitách.

Podobný krok byl učiněn také na oficiálním twitterovém účtu NATO, kde je většina respondentů k prohlášení Stoltenberga kritická .

Bylo také řečeno, že vojenská aliance chrání nejen národní hranice, ale také tuto „rozmanitost,“ která je údajně hlavní silou NATO.

Tedy – pokud tomu dobře rozumím – tak čím více ze současných více než 100 pohlaví bude v armádě, tím větší budou úspěchy, Lze předpokládat, že NATO v tomto směru jistě nemá ve světě konkurenci…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Šéf NATO chválí LGBTQI a trans: „Jsou naše síla“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden