Nová studie: mRNA vakcíny způsobují rakovinu a srdeční onemocnění
RSS

Nová studie: mRNA vakcíny způsobují rakovinu a srdeční onemocnění


Více covidových injekcí  může vést k rakovině a myokarditidě, říká nová studie. Lékaři, kteří dlouhodobě varují před experimentálními genovými injekcemi, jsou pomlouváni a stíháni. Nyní existují studie, které dokazují, že tato kritika je oprávněná.
Opakované očkování m-RNA s vysokými koncentracemi antigenu může způsobit  autoimunitní onemocnění, rakovinu a myokarditidu, ukazuje nová studie.
Nejnovější statistiky příčin úmrtí ze Skotska a USA potvrzují nárůst všech forem rakoviny v důsledku genové injekce.
Riziko rakoviny po očkování mRNA je podle vyhodnocení údajů VAERS  v průměru 7krát vyšší . A zde také mluvíme o všech typech rakoviny: rakovině krve, prsu, plic, gastrointestinálního traktu a prostaty.
Tyto údaje bohužel nejsou nové.
Rakovina vzrostla o stovky procent ,  bylo řečeno na začátku roku 2022 na základě údajů americké armády. A údaje o německém zdravotním pojištění (KBV) také ukázaly  nárůst rakoviny  všeho druhu.
Nárůst velmi rychlých forem rakoviny (tzv. turbo rakoviny) u dětí a dospívajících je obzvláště dramatický. Mladí lidé ve věku od 11 do 21 let zemřeli několik dní  poté, co se objevily první příznaky!
Povedou nová zjištění k tomu, že injekce mRNA budou konečně staženy z trhu? Stěží.
Společnost Moderna již usilovně pracuje na mRNA  vakcínách proti rakovině, srdečním a autoimunitním  onemocněním – právě těm onemocněním, která nová studie spojuje s injekcemi mRNA.
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek Nová studie: mRNA vakcíny způsobují rakovinu a srdeční onemocnění se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden