Už i německý mainstream přiznává, že Němci budou brzy přečísleni
RSS

Už i německý mainstream přiznává, že Němci budou brzy přečísleni


A samozřejmě je tato zpráva podávána jako něco přínosného s tím, že do Německa údajně vždy proudili přistěhovalci.
„Brzy budou u moci,“ hlásal titulek nedávno publikované zprávy o imigrantech v německých takzvaných „kvalitních“ novinách Die Zeit.
Článek obsahoval  obrázek auta se skupinou cizinců a v komentáři Die Zeit napsal:
„Německo si odmítá uvědomit, čím je dnes: zemí, kde migranti už nebudou menšinou, ale budou žádanější než kdy jindy.“
Když noviny rozšířily článek na sociálních médiích, původně napsaly následující upoutávku:
„Integrace je věcí minulosti: Německo je druhou největší imigrační zemí na světě a původní Němci se pravděpodobně v dohledné budoucnosti stanou menšinou mezi mnoha. Co se stane teď?“
Skutečnost, že se Němci stávají menšinou ve své vlastní zemi, je v médiích obvykle popisována jako „krajně pravicová konspirační teorie“.
Článek v Die Zeit se snaží přesvědčit čtenáře, aby zvážil, že Německo bylo téměř vždy přistěhovaleckou zemí, s odkazem na skutečnost, že Prusko kdysi přijímalo zahraniční  pracovníky (už ovšem nezmiňuje, že šlo o evropské a křesťanské přistěhovalce).
Noviny také ujišťují, že Německo „nikdy nebylo bezpečnější“, a to navzdory skutečnosti, že statistiky ukazují, že zločiny jako vraždy a skupinové znásilnění rostou, a že  velká část zločinů je spáchána cizinci.
Počet skupinových znásilnění dosáhl v roce 2022 nové rekordní úrovně a polovina podezřelých neměla německé občanství. Ovšem už se neuvádí, kolik násilníků, evidovaných ve statistikách jako „Němci,“ se jmenovalo Mustafa, Mohamed, Omar, Ahmed či Ali.
Článek a jeho podoba vyvolaly silné reakce německých politiků zprava i zleva. Levičáci považují za škodlivé věnovat tak jasnou pozornost výměně obyvatel v zemi.
Po kritice se Die Zeit rozhodl smazat svůj původní příspěvek na sociálních sítích s fotografií imigrantů v autě. Místo toho byla zveřejněna další fotografie, na které jsou dvě bílé ženy (podle vagónu za nimi očividně Ukrajinky).

Titulek byl současně změněn na: „V posledních letech se Německo stalo druhou největší imigrační zemí na světě, aniž by to skutečně chtělo přiznat. Co se stane teď?“
Ale to jen vyvolalo ještě větší hněv.
„Tento příspěvek je snad ještě horší než ten starý,“ komentuje například Marius Mestermann, levicový novinář z Der Spiegel.
Jiní však chválí Die Zeit za to, že skutečně věnuje pozornost demografickým změnám v zemi.
Německo nadále zažívá rekordní populační růst díky migraci. Jen v roce 2022 přišlo 1,5 milionu nových přistěhovalců. V prvních třech měsících roku 2023 to bylo 163 000.
Vzhledem k tomu, že Německo na druhou stranu vykazuje poslední dva roky rekordní nadúmrtnost původních obyvatel, výměna populace zřejmě proběhne mnohem rychleji, než se dosud odhadovalo…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Už i německý mainstream přiznává, že Němci budou brzy přečísleni se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden