Trump tvrdí, že úředníci lžou o skutečném počtu mrtvých na Ukrajině
RSS

Trump tvrdí, že úředníci lžou o skutečném počtu mrtvých na Ukrajině


Včera se konala druhá televizní radnice bývalého prezidenta Donalda Trumpa v rámci prezidentské kampaně 2024, kterou v hlavním vysílacím čase hodinu vysílal kanál FOX News. (Foto: Twitter / FOX)

Místem konání byl velký objekt ve městě Clive ve státě Iowa s nadšeným davem Trumpových příznivců, kteří po celou dobu akce tleskali a povzbuzovali.Prezident Trump v pořadu FOX News Town Hall with Sean Hannity 1. června 2023.Na začátku vysílání moderátor Sean Hannity řekl (podle přepisu poskytnutého stanicí FOX News):SEAN HANNITY: Mimochodem, na rozdíl od falešných zpráv CNN není mým úkolem sedět zde a debatovat s kandidátem. Budeme se ho ptát na aktuální témata, na kterých skutečně záleží lidem, kteří sem dnes večer přišli v dešti a za hromů a blesků, voličům, a ti budou mít také své otázky. Nic není vyloučeno ze hry.V pořadu, který byl natočen dříve během dne (a možná prošel obsahovou úpravou), však zazněly pouze dvě otázky z publika. Došlo k nim v posledních pěti minutách pořadu – což je stěží příklad „radnice“, která je definována interakcí občanů s účastníky pořadu.Když pořad končil, Hannity oznámil, že se natáčí druhá část s otázkami publika, která bude uvedena dnes večer, v pátek, v pořadu Hannity ve 21:00 SELČ.
This Crowd Rules Crowd Not Having It When Hannity Talks About The Need For Trump To "Tone It Down" President Trump: "If I wasn't tough, I wouldn't be here right now. I guarantee you that. If I didn't fight back, I wouldn't be here." pic.twitter.com/BYp56sRBOC — The Columbia Bugle (@ColumbiaBugle) June 2, 2023
Hannity v jednu chvíli také poznamenal:
HANNITY: Myslím, že každý, kdo je tu dnes večer, vás [Donalda Trumpa] pravděpodobně volí, že? Takže . .
(JÁSOT A POTLESK)
Toto je z přepisu na začátku pořadu:
VŠICHNI POSLUCHAČI: „DĚKUJI, ŽE JSTE PŘIŠLI: Trump! Trump! Trump! Trump!
TRUMP: To je pěkná skupina. Děkuji.
PUBLIKUM: Trump! Trump! Trump! Trump!
(CROSSTALK)
TRUMP: Děkuji.
PUBLIKUM: USA!
TRUMP: Oh.
PUBLIKUM: USA! USA! USA! USA! USA!

BREAKING: Trump says officials are lying about the true death toll in Ukraine pic.twitter.com/pZsSl2BHlR — Jack Poso (@JackPosobiec) June 2, 2023
Další problém včerejšího zastupitelstva naznačil Hannityho komentář na začátku pořadu:HANNITY: Lidé vědí, že jsem s vámi celé ty roky dělal rozhovory. Znám vás téměř 30 let.Jako novinář, který za téměř šest desetiletí udělal rozhovory s několika tisíci lidmi, mám zkušenost, že nejtěžší – a nejproblematičtější a nejneosvětlenější – jsou rozhovory s někým, kdo je přítel. A rozhodně jsem nikdy neměl blízkého přítele, který by se po více než dvě desetiletí stal prezidentem Spojených států. Z oslovení „Donalde“, které mi říkal můj přítel, jsem se stal „pane prezidente“.Hannityho otázky na Trumpa tedy pochopitelně nebyly zrovna sondážní. V jediné výjimce, kterou jsem zaznamenal, Hannity řekl:
HANNITY: [Ve volbách v roce 2024] dojde na ty lidi, kteří jsou možná trochu víc uprostřed. A argument, který mi předkládají, je, že kdyby to trochu zmírnil, přestal trochu nadávat…
(BUČENÍ)
HANNITY: Počkejte. Řekl jsem, že je to jejich otázka. Nechte mě na pokoji. Dobře.
Že by vám to mohlo pomoct u voličů, kteří se pohybují v rozmezí a které potřebujete, abyste se dostali přes cílovou pásku. Už tak je pro republikány dost těžké vyhrát, co se týče volebních hlasů. Co jim řeknete?
Dobře, jste připraven?
A říkám to všem. Vyhrál jsem volby. Bylo to bezprecedentní. Porazili jsme někoho, kdo to měl údajně spočítané, a pravděpodobně v těch volbách také dělal věci. Byli v šoku. Ale já jsem nastoupil do úřadu. A ode dne, kdy jsem nastoupil, jsem byl v obležení lidí, kteří byli ve Washingtonu mnoho let, dosadilo je tam mnoho různých prezidentů, ve většině případů lidí, kteří byli proti mně.
Například špehovali mou kampaň. Dělali různé věci. Byl jsem vyšetřován a obléhán, stejně jako moji lidé. A kdybych nebyl tvrdý, nebyl bych teď tady. To vám garantuju.
(JÁSOT A POTLESK)
TRUMP: Kdybych se nebránil, nebyl bych tady.
Dobře, takže Trump neodpověděl na otázku. Je to jeho právo a mnoho politiků dělá totéž. Ale žádná následná odpověď nepřišla.
BREAKING: Crowd chants “USA! USA! USA!” as Trump takes the stage at Iowa townhall pic.twitter.com/s2mMMUsXdh — Jack Poso (@JackPosobiec) June 2, 2023
[ZH: Trump také řekl, že úředníci lžou o skutečném počtu mrtvých na Ukrajině]:Po skončení pořadu poskytla stanice FOX News Media Relations odkazy na omezený počet videoklipů, které tvoří necelou polovinu 47 minut dlouhého pořadu. Třetí strana nahrála celý pořad na YouTube zde (je možné, že bude brzy stažen).Problémy, které se objevilyHannityho otázky i komentáře Donalda Trumpa se vyhnuly zmínkám o tématech včetně voleb v roce 2020 nebo skutečnosti, že před třemi týdny federální porota na Manhattanu konstatovala, že Trump v roce 1996 sexuálně zneužil E. Jean Carrollovou, a přiznala jí 5 milionů dolarů za ublížení na zdraví a pomluvu. Namísto toho byly otázky pro Trumpa jemným úvodem ke kritice prezidenta Bidena a jeho republikánských soupeřů, zejména floridského guvernéra Rona DeSantise, kterého Trump nyní označil za „DeSanctise“. O dalším republikánském nováčkovi, bývalém arkansaském guvernérovi Asovi Hutchinsonovi, mluvil jako o „Ádovi“ a znevažoval ho jako někoho, o kom nikdo neslyšel.TRUMP: Říkám mu Ada Hutchinson. Neříkám mu Asa, říkám mu Ada Hutchinson, z nějakého důvodu z určitých důvodů, ale o tomhle chlapovi nikdo neví, kdo to sakra je.Mimochodem, tyto citáty nejsou výsledkem vytrhávání věcí z kontextu. Spousta Trumpových komentářů byla právě taková.Jediný charitativní komentář Trumpa přišel hned na začátku, když odmítl návnadu, kterou Hannity nabízel, když moderátor ukazoval video, na němž Biden tvrdě padá po čtvrtečním předávání diplomů na Akademii vzdušných sil.
HANNITY: Souhlasí se mnou všichni, že ten chlap [Biden] tam kognitivně není?
Pochybuji, že ví, jaký je dnes den v týdnu. Tak – tak špatně to s ním podle mě dopadlo. Proč se zdráháte to říct?
TRUMP: No, nevím, jestli to mám říkat. Vlastně jsem volal Seanovi a požádal jsem ho, aby o tom nežertoval.
HANNITY: Já jsem o tom žertoval.
TRUMP: Protože on o tom žertoval.
A já jsem řekl: „Upřímně řečeno, nemyslím si, že by to pro tebe nebo pro kohokoli jiného vypadalo dobře, kdybys o tom žertoval, protože je to vážný problém“.
HANNITY: Mluvil jsem o hrnečku s dudlíkem a teplém mléku na noc a pohádkách před spaním.
(SMÍCH)
TRUMP: Ano.
HANNITY: Ano.
TRUMP: Tak jsem to řekl: „Prostě si nemyslím, že je to pro někoho dobré, a není to vhodné. Můžeš o tom mluvit, jestli chceš, ale – nemyslím si, že bys o tom měl žertovat.“ A já jsem se na to podíval.
Toto setkání jsme neviděli naposledy, protože podle Hannityho překvapivého oznámení na konci čtvrtečního pořadu bude dnes večer z Trumpovy radnice odvysíláno více – včetně, jak Hannity slíbil, otázek z publika.Závěrečné zhodnocení radnice v Iowě tedy zatím nelze nabídnout. Zůstaňte naladěni na další zpravodajství zde v sobotu.Zdroj: americanthinker.com
Článek Trump tvrdí, že úředníci lžou o skutečném počtu mrtvých na Ukrajině se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden