Zakladatel Greenpeace varuje: „Pokud dosáhneme čisté nuly, zemře nejméně 50 procent populace“ (video)
RSS

Zakladatel Greenpeace varuje: „Pokud dosáhneme čisté nuly, zemře nejméně 50 procent populace“ (video)


A zdá se, že ze všeho nejvíc se bojuje proti evropské populaci poté, co byl schválen tzv. zelený úděl.  Nyní již i zakladatel ukradené organizace Greenpeace upozorňuje na to, že klimatické plány čisté nuly nepovedou k prosperitě či záchraně planety, ale k razantní depopulaci.
To je ovšem také skutečným cílem této politiky, která se připravuje již dlouhé roky. Není náhoda, že největší propagandisté klimatické politiky jsou zároveň čelní podporovatelé depopulace, která by měla být zredukována na nutné minimum.
Usilovně proto celá západní společnost pracuje na tom, abychom emise dostali na nulu. Členské státy EU se dohodly, že chtějí do roku 2050 dosáhnout nulových emisí. Stále více společností tvrdí, že jejich cílem je čistá nula.
To zahrnuje i stávající zákaz používání hnojiv. Týká se to samozřejmě zejména hnojiv umělých, nicméně také organických hnojiv bude značný nedostatek poté, co dojde k vybití stád dobytka, který údajně příliš prdí a říhá.
Zde jen připomínám, že naše vláda se přidala ke 12 dalším vládám světa, které se k těmto šílenostem – dokonce nad EU stanovené normy – zavázaly a rozhodly se jít ve stopách ekonomicky zdevastované Srí Lanky.
„Pokud skutečně dosáhneme čisté nuly, nejméně 50 procent populace zemře hladem a nemocemi,“ varoval spoluzakladatel Greenpeace Patrick Moore  v rozhovoru pro Biznews . „O tom není pochyb.“
„Dnes je více než polovina populace závislá na hnojivech obsahujících dusík,“ vysvětlil.


„Existují lidé, kteří chtějí prosadit zákaz hnojiv,“ řekl Moore a poukázal na to, že na Srí Lance a v Nizozemsku se již podnikají tyto kroky.
„Je to skryté přání smrti,“ trval na svém. „To vše se děje pod rouškou záchrany Země. Země nepotřebuje být spasena.“
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 4.5 ]Článek Zakladatel Greenpeace varuje: „Pokud dosáhneme čisté nuly, zemře nejméně 50 procent populace“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden