Arktida bez ledu? Ruský ledoborec dokazuje opak: vrstva ledu je příliš silná
RSS

Arktida bez ledu? Ruský ledoborec dokazuje opak: vrstva ledu je příliš silná


Snad denně lze nalézt nějaký nový důkaz faktu, že k žádnému globálnímu oteplování nedochází. Lži, jejichž cílem je zavést politiku nulového dusíku a uhlíku, aby bylo možné změnit světový řád a současně zavést nezměrnou celosvětovou diktaturu, se den za dnem víc odkopávají.
Ten, kdo ještě klimaalarmistickým vizím věří, je buď za tuto „víru“ dobře placený nebo jde jednoduše o slaboduchého jedince, neschopného najít si patřičné zdroje informací.
Zatímco klimatičtí alarmisté stále varují před Arktidou bez ledu, ruský ledoborec dokazuje opak. Kvůli extrémně velkým masám ledu musel  dojet do cíle dlouhou oklikou.
Lidé jsou znovu a znovu terorizováni  zprávami o blížícím se konci světa v důsledku oteplování, aby bylo vytvořeno všeobecné klima strachu. Lidé by se měli bát, aby globalisté mohli nerušeně pokračovat ve svých dystopických plánech na „dekarbonizaci“ ekonomiky.
Dogma o tání polárních ledovců je také součástí obecného klimatického PR. Je tu ale problém: Na rozdíl od propagandy klimatických změn  však arktický led nějak nechce roztát jako máslo na letním slunci. Místo toho se zdá, že se tvoří více ledu.
Ukazuje to i  příklad ruského ledoborce Jevpatij Kolovrat, který musel nedávno  plout delší cestou, aby se dostal k domácí flotile v Pacifiku. K tomu došlo kvůli silnému neprůchodnému ledu v arktických vodách.
Když jaderný ledoborec postavený právě na to nemůže prorazit led na své trase, protože je příliš tlustý, je s klimatickými modely něco špatně. Jak uvádí klimatický portál „  Co s tím “, který je v kritických kruzích dobře znám, ve výpočtech dochází k masivním chybám:

„Tento incident podtrhuje nepředvídatelnost projekcí klimatických změn, zejména ve vztahu k víceletému ledu. Zatímco klimatické modely mohou předpovídat celkový ústup mořského ledu, zdá se, že mají potíže v případě těchto víceletých ledových útvarů. 
Tento led, který se tvoří v průběhu let a má průměrnou tloušťku tři až čtyři metry, se často posouvá a přemisťuje, když teplota stoupá. Nedávná pozorování v arktické oblasti ukázala nárůst tohoto typu ledu, který od října 2022 narušuje obvyklé námořní cesty.
Pokud je globální oteplování tak prudké, jak mnozí tvrdí, neměli bychom být svědky tání tak významných ledových útvarů?“

Globální klima je zjevně mnohem složitější a mnohotvárnější, než si klimatičtí fanatici rádi připouštějí. O to důležitější je na to znovu a znovu upozorňovat a šířit osvětu…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Arktida bez ledu? Ruský ledoborec dokazuje opak: vrstva ledu je příliš silná se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden