Velká Británie: Muslimští vyžírkové protestují proti ubytování v hotelu – chtějí lepší Wi-Fi, soukromé pokoje a větší kapesné (video)
RSS

Velká Británie: Muslimští vyžírkové protestují proti ubytování v hotelu – chtějí lepší Wi-Fi, soukromé pokoje a větší kapesné (video)


Skupina převážně mladých muslimů ve vojenském věku, z nichž mnozí připluli do Británie ilegálně v malých člunech přes kanál La Manche, použila své kufry k zabarikádování předních dveří do Pimlico Comfort Inn a uspořádala protest proti tomu, co oni sami považují za „urážlivou životní úroveň“, kterou jim poskytuje britská vláda.
Jídlo zdarma, ubytování zdarma a kapesné těmto nevděčným ilegálním vetřelcům nestačí, zatímco 230 000 britských občanů – mnohdy důchodců, kteří v zemi desítky let odváděli daně –  spí na ulicích.
Skupina  byla nedávno převezena z hotelu v Ilfordu v Essexu, ale řekla novinářům, že jejich nové ubytování není podle jejich vkusu a odmítla se vrátit do svých pokojů, dokud jim nebude poskytnuto soukromé ubytování.
„Řekli, že nás přestěhují na jiné, lepší místo. Dali nám toto poštovní směrovací číslo. Když jsme se podívali na Mapy Google, řekli jsme si, oh, to je velmi pěkné. Ale když se dostanete dovnitř, je to jako vězení.
A chovají se k vám velmi, velmi špatně. Zacházejí s vámi jako se zvířetem,“ řekl deníku The Telegraph 21letý íránský státní příslušník, který dorazil do Británie na malém člunu.
Někteří si stěžovali, že již dříve byli v pokojích po dvou, ale nyní se očekává, že budou sdílet pokoj s vlastní koupelnou se třemi dalšími. Skupina si také stěžovala na zápach z toalety a špatný přístup k internetu.
„Nejsme děti, každý by měl mít soukromý pokoj. Potřebujeme soukromý pokoj. Jak mají žít čtyři muži pohromadě?“ ptá se 26letý Afričan, který považuje ubytování financované daňovými poplatníky za nestandardní.
Navzdory skutečnosti, že turisté platili 100 liber a víc za noc, aby tam mohli pobývat.
Richard Tice, vůdce Reformní strany založené Nigelem Faragem, natočil výměnu názorů s iráckým státním příslušníkem jménem Dia, jedním z muslimských migrantů, kteří protestovali proti životním podmínkám.
Žadatel o azyl, který žije z podpory ve Velké Británii po dobu 2 let, si stěžuje, že velikost pokojů a koupelen je příliš malá a má špatné WiFi a nedostává dostatečné kapesné.
Dodal, že „nemůže nic dělat“ s vládním příspěvkem ve výši 8 liber týdně, protože Londýn je příliš drahý, i když poznamenal, že jeho ubytování v hotelu a jídlo jsou zdarma.
Konzervativní poslanec Lee Anderson tento kousek komentoval na Twitteru:
„Pokud se vám nelíbí naše pokoje financované daňovými poplatníky, pak je ve Francii váš starý stan. Víte, kde je Francie? Je to bezpečná země, kterou jste opustili, kde přijmou vaši žádost o azyl.“

 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Velká Británie: Muslimští vyžírkové protestují proti ubytování v hotelu – chtějí lepší Wi-Fi, soukromé pokoje a větší kapesné (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden