Předsedkyně české poslanecké sněmovny chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v České republice a ve všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997! Vypovězením aktu by
RSS

Předsedkyně české poslanecké sněmovny chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v České republice a ve všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997! Vypovězením aktu by


Předsedkyně české poslanecké sněmovny chce zrušit Zakládající akt Rusko – NATO, který je poslední pojistkou před trvalým rozmístěním jaderných zbraní v České republice a ve všech členských zemích NATO přijatých do aliance po roce 1997! Vypovězením aktu by padly poslední překážky před nasunutím amerických balistických a jaderných zbraní do zemí Střední a Východní Evropy! Takže už je jasné, proč generál Řehka mluví o přípravě AČR na válečný střet s Ruskem! Fialova vláda se chystá z ČR udělat skladiště a možná i odpaliště amerických nosičů s jadernými hlavicemi?
Konceptuální procesy nikdy nepřichází osamoceně, pokaždé se objevují ve skupinách a jejich časová souslednost dodržuje pravidla tzv. gradace, tedy procesu zesilování tlaku a na prosazení konceptu řízení, který je aktuálně řídícími elitami prosazován. Gradace může být někdy opravdu velice agresivní a jednotlivé kroky následují rychle po sobě, přičemž se na první pohled zdá, že konceptuální procesy vznikají samovolně, ale to je falešný dojem.
Cílem trans-atlantických mocenských struktur je rozmístění jaderných zbraní na prahu Ruska, tedy ve Střední a Východní Evropě, čemuž až dosud brání jedna velice stará dohoda , kterou podepsal Boris Jelcin s představiteli kolektivního západu již v roce 1997 na summitu NATO v Paříži. Jedná se o tzv. Zakládající akt Rusko – NATO [ 1 ] , který stanovuje m.j. dva základní body, že Rusko a NATO nejsou nepřátelé, a že NATO na území nově přijatých členských zemí NATO přijatých do aliance po roce 1997 nerozmístí a ani neuskladní jaderné zbraně.
Markéta Pekarová Adamová během projevu ve Vilniusu Tento dokument je poslední zůstávající pojistkou před rozmístěním amerických jaderných zbraní a rovněž balistických raket s jadernými hlavicemi na území České republiky, Slovenska a dalších zemí Střední a Východní Evropy, které se po roce 1997 staly členskými zeměmi NATO. Na zrušení tohoto aktu dlouhodobě tlačí Polsko, které usiluje o rozmístění amerických jaderných zbraní na svém území, ale Pentagon se k tomu zatím nemá, protože by musel být nejprve zrušen a ze strany NATO vypovězen Zakládající akt Rusko – NATO, který zamezuje NATO rozmístění jaderných zbraní blíže k ruským hranicím. Jenže si představte, že v pátek 2. června se z nejvyšších kruhů Fialova režimu ozval hlas vyzývající ke stejnému kroku.
VIDEO: Pekarová ve Vilniusu ohrozila bezpečnost ČR a celé Evropy, když vyhlásila, že bezpečnostní akt zabraňující rozmístění jaderných zbraní se musí zrušit
Předsedkyně poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová totiž po vzoru Polska vyzvala [ 2 ] ke zrušení Zakládajícího aktu Rusko – NATO, čímž by padla poslední překážka, která brání rozmístění jaderných zbraní na území České republiky. Pekarová to uvedla v pátek v litevském Vilniusu na setkání předsedů parlamentů členských zemí NATO a dodala, že tento akt již prakticky neexistuje, a že se musí zrušit!
Na svém Telegramu na to upozornil [ 3 ] český občanský aktivista Ladislav Vrabel . Po zrušení aktu by došlo k tlaku Pobaltských států na rozmístění amerických zbraní na jejich území, a to nejen v Pobaltí, ale i ve Finsku, které se stalo členem NATO před pár týdny. Jaderné zbraně by tak proti sobě byly namířený na hranici doteku, protože Moskva již dopředu čte vojenské plány NATO na invazi do Ruska a do Běloruska, se kterou se polští generálové dokonce už ani netají [ 4 ] .
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"v2ph0du","div":"rumble_v2ph0du"});
Pojďme si ale poskládat konceptuální procesy dohromady jako skládačku a uvidíte, jaký děsivý proces se začal odehrávat. Dne 23. května podepsala [ 5 ] ministryně obrany Jana Černochová ve Washingtonu se svým americkým protějškem Lloydem Austinem smlouvu DCA o rozmístění amerických vojsk v České republice. Dohoda s charakterem zvacího dopisu pro americká vojska je odborníky označována za akt vlastizrady. Jenže, to byl pouze první krok. Hned o týden později vystoupil na Bezpečnostním výboru v Poslanecké sněmovně náčelník generálního štábu AČR Karel Řehka s výrokem [ 6 ] , že válka s Ruskem je možná a že jeho hlavním úkolem je připravit českou armádu na střet s technologicky vyspělým nepřítelem, a dodal, že tím samozřejmě myslí Ruskou armádu.
Nejprve rozmístění amerických vojsk v ČR a smlouva DCA, potom náčelník GŠ AČR a cvičení vojáků na válku s Ruskem a teď Pekarová s výzvou zrušit Zakládající akt Rusko – NATO
A rovnou uvedl, že i když si to nikdo nepřeje, tak faktem je, že Ruská armáda je na trajektorii střetu s NATO. To je tedy druhý díl skládačky. A teď v pátek, jen pár dní po Řehkovi, celou situaci graduje šílená Pekarová ve Vilniusu, která vyzývá k likvidaci poslední pojistky před jadernou militarizací Střední a Východní Evropy, k vypovězení Zakládajícího aktu Rusko – NATO. Po zrušení aktu již nic nebude bránit rozmístění a rovněž uskladnění jaderných zbraní na území ČR a Slovenska, nemluvě o Polsku a o Pobaltských státech. Panečku, během zhruba 3 týdnů se konceptuální procesy řízení posunuly od neutrálního statusu ČR k jaderné militarizaci českého území a k válce s Ruskem.
Ministři obrany USA a ČR, Lloyd Austin a Jana Černochová po podpisu zvacího dekretu pro rozmístění amerických vojsk v ČR Přičemž na území ČR budou moci být rozmístěni američtí vojáci, kteří budou spolu s českými vojáky cvičit a chystat se na střet s Ruskou armádou, jak prozradil Řehka a pokud dojde na výzvu Pekarové, tak kromě rozmístěných amerických vojáků se ČR a Slovensko dočkají i rozmístěných jaderných zbraní! A najednou se tím vysvětluje i to, proč ani v české a ani ve slovenské verzi smlouvy DCA není jaderná výluka a pojistka před rozmístěním amerických jaderných zbraní na území ČR a Slovenska! Vidíte? Všechno to najednou dokonale zapadá do sebe, a to jen v průběhu pár týdnů. Gradace procesů řízení s cílem umožnění rozmístění amerických vojsk a poté jejich jaderných zbraní v zemích NATO ve Střední a Východní Evropě zesiluje týden od týdne.
Pekarová ve Vilniusu četla noty, které přivezla Černochová před pár dny z Washingtonu
Dalším konceptuálním důkazem je, že jakmile se členem NATO stalo Finsko, tak Rusko je teď na západní hranici od polárního kruhu až k Černému moři obklíčeno zeměmi NATO. A co přichází na řadu ihned poté? No přece tlak na zrušení a vypovězení poslední smlouvy s Ruskem, která brání rozmístění jaderných zbraní na čáře doteku s Ruskem, tedy v nově přijatých zemích do NATO, tedy po roce 1997.
Citace ze Zakládajícího aktu Rusko – NATO Jakmile je Rusko obklíčeno na západní hranici, tak ihned dochází k aktivaci loutek a marionet, které na pokyn Američanů začínají křičet ve Vilniusu, aby došlo k vypovězení Zakládajícího aktu Rusko – NATO. Panečku, to je neuvěřitelná rychlost. Rusko to samozřejmě ví, a proto urychleně nasunulo jaderné zbraně do Běloruska. To je asi tak jediné, co teď Rusko může udělat. Jenže rozmístění jaderných zbraní v ČR, na Slovensku, v Polsku a v Pobaltí samozřejmě povede k eskalaci a k nevyhnutelné válce s Ruskem.
Pekarová tuto iniciativu na zrušení aktu nemá z vlastní hlavy. Jsou to zjevně notičky amerického ministerstva obrany, které z USA přivezla Jana Černochová při návratu z Washingtonu po podpisu smlouvy DCA. Američané nechtějí, aby vypadali špatně před světem, a tak používají loutky a podržtašky, aby za ně křičely a požadovaly zrušení tohoto právního aktu.
Focení Jany Černochové a Lloyda Austina na schodech Pentagonu ve Washingtonu Pokud by totiž zrušení aktu požadoval Washington, byl by obviněn z destabilizace bezpečnostní situace v Evropě, a to minimálně v tom ohledu, že tento Zakládající akt ukotvuje nejen právo národů na sebeurčení, tedy právo obyvatel Krymu a Donbasu na odtržení od Kyjeva podle Charty OSN, ale v článku 4 ukládá NATO povinnost k nerozmisťování jaderných zbraní na území nových členských zemí NATO přijatých do aliance po roce 1997, mezi kterými je samozřejmě ČR, Slovensko, Polsko a Pobaltské státy.
Výzva Pekarové ve Vilniusu balancuje na hraně podněcování války a ohrožování bezpečnosti ČR
Fialova vláda a pětikoalice se tak dopouští podněcování války, cílevědomě a systematicky zatahují Českou republiku blíže a blíže do vojenského střetnutí s Ruskou federací, rozmisťují na území ČR americké vojáky bez referenda a souhlasu lidi, chystají se na válku s Ruskem bez souhlasu lidu a šéfka sněmovny bez souhlasu lidu vyzývá jako válečná štváčka k vypovězení fakticky poslední bezpečnostní pojistky, která nám ještě v Evropě zůstala a zajišťuje, že jaderná eskalace se nerozšíří i do zemí bývalé Varšavské smlouvy.

Vojáci NATO, včetně českých, jsou tady v litevské Pabradė připraveni bránit každý centimetr spojeneckého území.
Děkuji za Vaši službu vlasti, díky Vám jsme doma v bezpečí. #WeAreNATO pic.twitter.com/ZZaJA3KIQN
— Markéta Pekarová Adamová (@market_a) June 3, 2023


Rozmístění jaderných zbraní totiž znamená, že z daného státu se stane primární terč tzv. prvního úderu v případě vypuknutí jaderné výměny. Nemluvíme zde o jaderném spadu, ale o primárních úderech ruskými jadernými zbraněmi na rozmístěné lokace v ČR a na Slovensku. Pekarová se tak svými výroky ve Vilniusu stává bezpečnostní hrozbou pro celý český národ. Noty z Ameriky předčítané ve Vilniusu nahlas a v pozoru českou šéfku sněmovny. Chtějí válku. Přání války je u nich obrovské. Ale do války své děti nepošlou. Budou tam umírat děti obyčejných občanů, kterým bylo lhostejno, co jejich vláda hrůzy a teroru vzešlá po posledních volbách provádí s jejich státem a zemí.
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden