Gates varoval před bioteroristickým útokem, nyní u výrobce vakcín nalezeno 15 lahviček s nápisem „neštovice“
RSS

Gates varoval před bioteroristickým útokem, nyní u výrobce vakcín nalezeno 15 lahviček s nápisem „neštovice“

Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí v úterý uvedlo , že ve výzkumném zařízení na výrobu vakcín v Pensylvánii byly nalezeny lahvičky s označením „pravé neštovice“ – extrémně smrtící virus, který byl vymýcen v 70. letech 20. století. (Foto: Shutterstock)
Jen několik dní poté, co Bill Gates v rozhovoru prohlásil , že další věc, na kterou se musíme připravit, je bioteroristický útok s pravými neštovicemi, byly ve výzkumné laboratoři v Pensylvánii „objeveny“ lahvičky pravými neštovicemi a vakcínou proti pravým neštovicím.

Bill Gates uspořádal v říjnu 2019 Akci 201 a o 8 týdnů později se spustila celosvětová epidemie pod názvem covid-19?
Gates opět „věští“ o možném útoku virem neštovic na letištích
V roce 2021 Bill Gates varuje před blížícím se útokem neštovic a o několik dní později se v laboratoři najde 15 lahviček s neštovicemi?FBI a CDC vyšetřují nálezPodle CDC byly zmražené lahvičky nalezeny pracovníkem laboratoře při úklidu mrazáku. Nezdá se, že by lahvičky byly otevřené, a pracovník měl v době nálezu na sobě rukavice a obličejovou masku.Toto zařízení je jedním z mnoha, které provádí výzkum vakcín pro CDC. Navzdory nálezu úředníci tvrdí, že neexistují žádné důkazy o tom, že by byl někdo patogenu vystaven.„Nic nenasvědčuje tomu, že by byl někdo vystaven riziku tohoto malého počtu zmražených lahviček. CDC a orgány činné v trestním řízení tuto záležitost vyšetřují a a obsah lahviček se zdá být neporušený,“ uvedlo CDC v prohlášení pro CNN.CDC ve středu převeze lahvičky na jiné místo k testování, uvedl server Yahoo News s odvoláním na upozornění zaslané vedení ministerstva vnitřní bezpečnosti.Podle upozornění DHS, které viděl server Yahoo News, se jednalo o 15 lahviček; pět z nich bylo označeno jako „pravé neštovice“ a deset jako „vakcína“.
Odhaleno: Bill Gates věnoval médiím více než 319 milionů dolarů
Neštovice, pojmenované podle charakteristických vředů, které způsobují na kůži, jsou jedním z nejobávanějších mikrobů, které sužují lidstvo.V roce 1977 byla nemoc definitivně celosvětově vymýcena, k čemuž přispěla skutečnost, že člověk je jediným známým přirozeným hostitelem neštovic.Ačkoli neštovice z přírody (pravděpodobně) vymizely, ve vybraných laboratořích v USA a Rusku zůstávají legálně povolené vzorky viru – rozhodnutí, které si vysloužilo slušnou dávku kontroverze.V posledních letech došlo k nálezům nedokumentovaných neštovic, například když pracovníci Národního ústavu zdraví našli při stěhování šest lahviček uchovaných z 50. let minulého století.Později se ukázalo, že dvě z těchto lahviček obsahují životaschopný virus, ačkoli se v důsledku toho nevyskytl žádný případ neštovic.Zdroj: news.yahoo.com
Článek Gates varoval před bioteroristickým útokem, nyní u výrobce vakcín nalezeno 15 lahviček s nápisem „neštovice“ se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden