WHO dnes představila Globální síť pro digitální zdravotní certifikáty!
RSS

WHO dnes představila Globální síť pro digitální zdravotní certifikáty!


Je to snad asi jen půl roku co se na summitu G20 politici všech členských zemí dohodli na tom, že WHO zavede nové mezinárodní očkovací certifikáty a záhy po nedávném summitu WHO jsou na světě.
A to samozřejmě za souhlasu všech členských zemí WHO. Tedy je více než pravděpodobné, že se na nich pracuje již mnohem delší dobu a EU byla pouhým testovacím polem, protože pouze zde byl vydán jednotný covid certifikát pro více zemí.
A na základě zkušeností z EU se nyní něco podobného zavede v celosvětovém měřítku. Bez mRNA injekcí, aktuálně určených WHO, se v případě vyhlášené pandemie nedostanete za hranice a později možná ani k využití některých obchodů a služeb.
WHO dnes oznámila spuštění revolučního projektu Globálního zdravotního certifikátu, který není ničím jiným než digitálním očkovacím průkazem. Zde hraje EU ústřední roli jako klíčový aktér. 
Tento certifikát má usnadnit ověřování očkování a výsledků testů po celém světě a podporovat globální zdravotní bezpečnost. Spolupráce mezi WHO a EU představuje důležitý krok k vytvoření účinného a standardizovaného systému digitálních zdravotních osvědčení v celosvětovém měřítku. Zde je tisková konference (anglicky).
Více informací k certifikátům najdete zde . Základem je systém certifikátů EU z dob COVIDu, na kterém má být nyní globální certifikát postaven.
Certifikát má být využit v další pandemii. Během prezentace Tedros zdůraznil, že síť bude hrát ústřední roli na hraničních přechodech.
WHO  píše  :
Dlouhodobé digitální partnerství pro lepší zdraví pro všechny
S cílem usnadnit přijetí EU-DLC WHO a přispět k jeho fungování a dalšímu rozvoji se WHO a Evropská komise dohodly na partnerství v oblasti digitálního zdraví.
V rámci tohoto partnerství má být systém WHO postupně technicky vyvíjen tak, aby pokryl další případy užití, jako například při digitalizaci mezinárodního osvědčení o očkování nebo profylaxi. Rozšíření těchto digitálních řešení je nezbytným předpokladem pro lepší zdraví občanů na celém světě.

Tato spolupráce je založena na sdílených hodnotách a principech transparentnosti a otevřenosti, inkluzivity, odpovědnosti, ochrany dat a soukromí, bezpečnosti, škálovatelnosti v globálním měřítku a spravedlnosti. 
WHO a Evropská komise budou spolupracovat na podpoře co nejširšího celosvětového šíření a účasti. Zvláštní pozornost je věnována možnostem spravedlivé účasti pro ty, kteří to nejvíce potřebují: země s nízkými a středními příjmy.

Tolik alespoň ve zkratce k novým mezinárodním očkovacím pasům, které se vlastně testovaly na zemích EU a tato podvratná organizace je i jejich partnerem.
A nezapomeňte, že tyto certifikáty zdaleka nebyly využívány jen pro přejezd hranic, ale zejména jako nástroj segregace neočkovaných.
A můžeme si být také jisti, že tyto pasy nebudou muset vlastnit ilegálové, kteří nikdy ani žádné doklady pro invazi do Evropy nepotřebovali. Budou určeny jen pro ty, kdo cestují běžnou cestou a zcela legálně.
Na závěr připomínám, že nepůjde o covid pasy, ale o pasy očkovací, v nichž by měla být uvedena všechna vaše očkování, nejen covidové. Bude pak jen na WHO, která z očkování podmíní pro cestování.
Za rok má být schválena pandemická smlouva a od té doby již bude vše – včetně vyhlašování pandemií a klimatických krizí – čistě v kompetenci nikým nevolených zločinců z WHO….
 
 
 
 
 
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 2 Průměrně: 5 ]Článek WHO dnes představila Globální síť pro digitální zdravotní certifikáty! se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden