Německo: Podívejte se, jak němečtí policajti vybírají covidové pokuty (video)
RSS

Německo: Podívejte se, jak němečtí policajti vybírají covidové pokuty (video)


Za covidismu šel systém po odpůrcích nesmyslných nařízení a experimentálních injekcí s mnohem větší vehemencí než proti skutečným zločincům či teroristům.
To jsme ostatně mohli vidět v různých zemích, dokonce i u nás se objevily záběry napadení jedinců, kteří odmítli na poloprázdné ulici nosit respirátor.
K poměrně brutálním zásahům proti odpůrcům covidismu docházelo také v Německu, kde byli mnohokrát krutě zbiti poklidní demonstranti, zatímco s Antifou nebo muslimy jedná policie v rukavičkách.
A nedělo se to jen v nedávno minulých dobách, dozvuky tehdejší totality se objevují i nyní.
Zatímco jinde se již  tresty za porušení nezákonných nařízení na pozadí zjevných podvodů vůči obyvatelstvu odpouští, saský premiér, zastánce tvrdé covidové linie Kretschmer, stále brutálně pouští svou policii na odpůrce očkování.
Ohromující incident se stal v neděli v Riese. Když se situace vyhrotila, chystala se policejní četa od slušného občana vyzvednout covidovou pokutu 150 eur. Je ironií, že zatímco v levicové pevnosti Lipsku mezitím zuřila rudá pozemní jednotka Antify, Kretschmerova policie měla čas a personál, aby ve stylu mafiánských vymahačů dluhů vybrala nezaplacenou covidovou pokutu.
Situace vyvrcholila ve chvíli, kdy dotyčný požádal policisty o jejich průkazy – a ti je byli povinni na požádání předložit. Strážníci místo toho přeskočili plot a ve dvou se vrhli na svou oběť.
Toto video představuje  dokument popisující otřesnou současnost, který může – podobně  jako mnoho jiných – posloužit budoucím historikům, když dojde na vyrovnání se s touto další temnou kapitolou nejen evropských dějin.

 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Německo: Podívejte se, jak němečtí policajti vybírají covidové pokuty (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden