Francie: Muslim ubodal a upálil 15letou dívku, činu nijak nelituje
RSS

Francie: Muslim ubodal a upálil 15letou dívku, činu nijak nelituje


„Jsem muslim, raději strávím 30 let ve vězení než abych byl otcem zkurvysyna,“ prohlásil muslim, se kterým otěhotněla teprve 15letá dívka. Protože dítě nechtěl, dívku raději zabil. A i nyní, kdy se dostal již téměř 4 roky starý případ před soud, potvrdil, že svého hrůzného činu nelituje…
Toto pondělí, 5. června, začal u porotního soudu pro nezletilé v Oise proces s  vrahem mladé Shaïny, zavražděné 25. října 2019 ve věku 15 let, když byla těhotná.
Dívka byla již o dva roky dříve hromadně znásilněna. Stala se jedním ze symbolů násilí páchaného na ženách, které je velmi časté právě ve čtvrtích, kde žila i zavražděná dívka.
Poté, co byla v roce 2017 ve věku 13 let znásilněna, teprve v roce 2019 začala překonávat své trauma a vracela se do normálního života, když bylo její ohořelé tělo nalezeno ve vyhořelé zahradní kůlně.
Krátce poté se začaly šířit zvěsti, že vrahem je muž jménem Driss. Záhy místní policie v obci Creil obdržela několik anonymních telefonátů odsuzujících mladého muže.
O několik dní později šel jeden z Drissových přátel spontánně na policejní stanici, aby podal svědectví: Driss se mu přiznal, že zabil Shaïnu. Podezřelý údajně řekl svému kamarádovi: „Upálil jsem ji.“
Přítel  vysvětlil, že Driss pozval Shaïnu do zahradní kůlny s úmyslem ji zabít, a že v kůlně ukryl kuchyňský nůž, rukavice a láhev benzínu. Chtěl zabít Shaïnu, protože byla těhotná s jeho dítětem a on s ní nechtěl mít dítě.
Driss, který je od svého zatčení držen ve vazbě, se údajně chlubil vraždou dvěma svým spoluvězňům. Jeho komentáře odhalují opovržení, které cítí k Shaïně.
Když se ho spoluvězeň zeptal, proč je ve vězení, údajně odpověděl hrdě a s úsměvem, že tam je, protože zabil svou přítelkyni, která byla děvka, kterou oplodnil, a že nechtěl, aby to jeho matka zjistila, protože je muslim.
Řekl, že by raději dostal 30 let vězení, než aby byl otcem bastarda, otcem zkurvysyna. Na začátku svého zadržení pokračoval v rapování ze své cely a zveřejňoval obsah na Instagramu, jako by se nic nestalo.
Driss od počátku trval na své nevině, navzdory všem důkazům, jak zdůrazňuje Shaïnin rodinný právník…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Francie: Muslim ubodal a upálil 15letou dívku, činu nijak nelituje se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden