Tucker Carlson má nový program na Twitteru, první díl věnoval výbuchu přehrady Kachovka (video)
RSS

Tucker Carlson má nový program na Twitteru, první díl věnoval výbuchu přehrady Kachovka (video)


Tucker Carlson, který byl nedávno pro jeho velmi odvážná prohlášení vyhozen z Fox news, nyní zakotvil na Twitteru se zbrusu novým pořadem.
Jeho první díl věnoval aktuálnímu případu – výbuchu ukrajinské přehrady Kachovka. Na základě různých indicií také zauvažoval o tom, kdo podle jeho názoru  za výbuchem nejspíš stojí.
Tucker Carlson vydal 1. epizodu  ve svém programu „Tucker on Twitter“.
V úterý večer se Tucker Carlson věnoval přehradě na Ukrajině, která byla v úterý vyhozena do povětří. Tucker naznačuje, že výbuch přehrady Kachovka byl pravděpodobně ukrajinským útokem.
Tucker Carlson v prvním díle svého nového pořadu prohlásil:
„Vypadá to, jako by dnes ráno někdo vyhodil do povětří přehradu Kachovka na jižní Ukrajině. Prudká vodní stěna srovnala se zemí celé vesnice, zničila kritickou vodní elektrárnu a od dnešního večera vystavuje největší jaderný reaktor v Evropě nebezpečí roztavení. Takže pokud to bylo úmyslné, nebyla to vojenská taktika.
Byl to teroristický čin. Otázkou je, kdo to udělal? No, uvidíme. Přehrada Kachovka byla v podstatě ruská. Byla postavena ruskou vládou. V současné době leží na Ruskem kontrolovaném území. Nádrž přehrady zásobuje vodou Krym, který byl posledních 240 let domovem ruské černomořské flotily.
Vyhození přehrady do povětří může být špatné pro Ukrajinu, ale Rusko to poškozuje víc. A právě z tohoto důvodu ukrajinská vláda uvažovala o jejím zničení. V prosinci Washington Post citoval ukrajinského generála, který řekl, že jeho muži vypálili americké rakety na stavidla přehrady jako zkušební úder.
Takže opravdu, jakmile začnou přicházet fakta, stává se mnohem méně záhadou, co se mohlo stát s přehradou. Každý poctivý člověk by dospěl k závěru, že Ukrajinci to pravděpodobně vyhodili do povětří, stejně jako byste předpokládali, že loni na podzim vyhodili do povětří Nordstream, ruský plynovod.“
Tolik prohlášení Tuckera Carlsona, který svým komentářem k aktuální události zahájil vysílání nového pořadu, ve kterém bude komentovat politické dění i v budoucnu.
Celé video jeho prvního pořadu můžete shlédnout zde:

Ep. 1 pic.twitter.com/O7CdPjF830
— Tucker Carlson (@TuckerCarlson) June 6, 2023
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Tucker Carlson má nový program na Twitteru, první díl věnoval výbuchu přehrady Kachovka (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden