Věděl německý kancléř Scholz o útoku na Nord Stream předem?
RSS

Věděl německý kancléř Scholz o útoku na Nord Stream předem?


Zdá se, že celá akce, která byla zřejmě režírována zpoza velké louže, bude svalena na Ukrajince. Nicméně na podobnou akci je  zapotřebí velmi zkušeného týmu, včetně speciálně školených hloubkových potápěčů a pyrotechniků. Tedy týmu, jaký jen tak každá země nenabízí.
Zásadní byla otázka: „Cui bono?“ A pokud se podíváte na rostoucí dodávky předraženého zkapalnělého plynu z USA do Evropy, je odpověď celkem nasnadě.
K tomu si přidejte dřívější prohlášení Bidena , případně pozdější prohlášení Bilderberga Sikorského či „matky majdanského puče“ Nulandové, případně jejího letitého přítele Blinkena – a máme jasno.
Nicméně je více než pravděpodobné, že ve všem byly zainteresovány i evropské země. O Norsku hovořil například Seymour Hersh, přičemž tato severská země je dalším, kdo na výbuchu nesmírně vydělal. 
A nyní přišla další bomba: O plánech byl údajně předem informován i loutkový německý kancléř Scholz.
To by byl skandál: Německo bylo informováno o plánech vyhodit plynovod do povětří již před teroristickým činem, píše Washington Post. Za výbuch je údajně zodpovědná Ukrajina.
Jak americká zahraniční zpravodajská agentura CIA, tak Německo se předem dozvěděly o podrobných plánech na vyhození plynovodů Nord Stream do povětří. To píše Washington Post , citující uniklé tajné dokumenty. Pokud uvádí „Německo,“ pak může odkazovat pouze na BND a spolkovou vládu pod vedením kancléře Olafa Scholze (SPD).
Podle zprávy byla CIA o plánech podrobně informována evropskou zpravodajskou službou již v červnu 2022 – tři měsíce před útokem na německé dodávky plynu.
USA pak předaly tyto informace Německu a dalším evropským zemím, podle novin, které kdysi odhalily skandál Watergate, což vyvolalo svržení tehdejšího amerického prezidenta Richarda Nixona.
Podle novin má plán mnoho detailů – a velkou podobnost se skutečným útokem z 26. září. Dokonce i tehdy se mluvilo o týmu šesti členů ukrajinské elitní jednotky, kteří chtěli během tajné potápěčské operace připojit výbušná zařízení k Nord Streamu 1 a 2 a pak je vyhodit do povětří.
Teroristický čin byl údajně nařízen přímo vedením ukrajinské armády.
Náznaky, že by za detonacemi mohla stát Ukrajina, se v posledních měsících zintenzivnily. Podle  Washington Post  se americká administrativa Joe Bidena dozvěděla o teroristických plánech od „blízkého spojence“ prostřednictvím informátora z Ukrajiny.
Útočníci se údajně hlásili přímo veliteli ukrajinské armády Valeriji Zalužnému. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj nebyl o plánech informován, aby mohl věrohodně odmítnout ukrajinskou odpovědnost. Ukrajina, CIA a Bílý dům odmítly americké noviny komentovat.
Informace pochází z tajných dokumentů, které údajně sdílel člen americké národní gardy Jack Teixeira na chatovací platformě „Discord“. Teixeira byl zatčen v polovině dubna poté, co se šíření tajných vládních dokumentů dostalo na titulní stránky novin po celém světě.
Na závěr připomínám, že záhy poté, co se objevila právě verze Seymoura Hershe, se vydal Scholz do Washingtonu. Den po jeho návštěvě se objevila informace o tajemné ukrajinské skupině, která údajně v místě výbuchu operovala na jachtě Andromeda.
Je tedy docela možné, že tato uniklá informace měla odvést pozornost od USA coby organizátorů. Je jen málo pravděpodobné, že by to jakákoli ukrajinská skupina zvládla bez pomoci jiné země. Navíc je všeobecně známo, že Ukrajina je plně loutkový stát…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Věděl německý kancléř Scholz o útoku na Nord Stream předem? se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden