Arabové mučili mladého Švéda v lese a nutili ho, aby tančil nahý
RSS

Arabové mučili mladého Švéda v lese a nutili ho, aby tančil nahý


Muslimové považují Evropany za podřadné a podle toho se také k původnímu obyvatelstvu zemí, které okupují, chovají. Asi nejvíc to pociťuje mládež – a to nejen dívky, které jsou stále častěji obětí sexuálního násilí.
Také chlapci jsou mnohdy napadáni a ponižováni – právě ono ponížení je při útocích muslimů na nemuslimské obyvatelstvo dobývaných zemí vždy patrné.
Mohamedáni tak dávají najevo, kdo zde má navrch a kdo je v zemi novým pánem. A útočníci jsou stále mladší, mnohdy nezletilí. Jenže právě ti se nemusí obávat trestů vězení.
Jistě i útočníci, kteří mučili a ponižovali mladého Švéda věděli, že jim žádný skutečný trest nehrozí…
Dohled nad mládeží a péče o mladistvé. To je trest pro dva Araby (17 a 18 let), kteří odvezli stejně starého Švéda do lesa a natáčeli si ho, zatímco ho mučili a ponižovali poté, co ho donutili svléknout se donaha.
V červenci 2022 se švédský teenager seznámil se dvěma přistěhovalci a Švédem u Lidlu v Jönköpingu.
Myslel si, že budou jeho přátelé, a že se společně vydají za zábavou, aby se trochu ochladili u jezera.
Jeden z muslimů navrhl, aby šli k jezeru Rogberga nedaleko Riddersbergu. Cestou tam auto zastavilo na lesní cestě. Všichni čtyři chvíli seděli v autě a kouřili cigarety.
Náhle  jeden z Arabů chytil rukou kolem krku oběti, že ho uškrtí, ale pak tvrdil, že „jen žertoval“.
Dva migranti na zadním sedadle pak vystoupili z auta a začali spolu mluvit arabsky, vypověděla oběť při výslechu. Když se pak vrátili do auta, stejná osoba, která oběť škrtila, vzala nůž, přiložila  ho chlapci ke krku a řekla:
„Zabiju tě.“
Dva mohamedáni ho pak donutili vystoupit z auta, řekli mu, aby se svlékl a vzal mu mobilní telefon. Udělal to, co řekli.
Jeden z násilníků přiložil nůž oběti ke krku a pak chlapce společně táhli dolů z kopce a začali ho bít. Kopali ho a bili zaťatými pěstmi do hlavy i těla.
Byl tak vyděšený, že se strachy pokálel.
Dvojice ho bila po zádech holí dlouhou asi 30–40 cm. Dokonce ho nožem poškrábali na zádech a táhli ho s sebou.
Části mučení byly natočeny a ve filmu můžete slyšet, jak někdo křičí:
„Zatanči macarenu!“
Bití trvalo odhadem něco mezi 20 a 30 minutami. Oběť uvádí, že třetí osoba, Švéd, stála venku a dívala se, ale nic aktivního nedělala.
„Pokud to někomu řekneš, bude to problém pro tvoji rodinu,“ řekl oběti muž s nožem.
Pak řekli oběti, aby běžela do lesa, což nahý mladík udělal, a pak slyšel, jak auto odjíždí.
Chlapci se nakonec podařilo dostat do obydleného domu, kde si mohl zavolat o pomoc.
Dvěma odsouzeným Arabům je nyní 18 a 17 let. Vzhledem k tomu, že jim bylo méně než 18 let, když byl trestný čin spáchán, vyváznou s velmi nízkými tresty.
18letý mladík je odsouzen k jednomu roku dohledu nad mladistvými za krádež vozidla a útok s přitěžujícími okolnostmi. To znamená, že bude pouze docházet na jakési integrační kurzy pro mládež, jinak de facto zůstává na svobodě.
17letý mladík je ve vazbě pro mladistvé za útok s přitěžujícími okolnostmi, krádež dopravního prostředku, neoprávněnou jízdu, porušení dopravní vyhlášky, řízení v opilosti, méně závažné drogové delikty a bezohlednou jízdu.
Vazba pro mladistvé je spíš jako lepší dětský domov, mladiství mají ve švédském „pasťáku“ dokonce i vycházky. Nejde tedy rozhodně o klasické vězení.
Švéd, který byl v autě, byl obviněn z napomáhání  zvláště těžkému útoku, ale byl osvobozen, protože neexistují žádné důkazy, že se na útoku podílel.
Oběma odsouzeným bylo uděleno švédské občanství, a proto nemohou být podle současné legislativy deportováni.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Arabové mučili mladého Švéda v lese a nutili ho, aby tančil nahý se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden