Víte vůbec, co jste řekli?
RSS

Víte vůbec, co jste řekli?VIDLÁK

Ještě včera toho byly plné noviny i televize… Kachovská přehrada, díra v hrázi, slušná záplavová vlna po proudu Dněpru až do Chersonu, velký průšvih pro tamní zavlažované zemědělství (především na východním břehu, který je nižší), ještě větší malér pro zásobování vodou na Krym a určité problémy pro chlazení Záporožské jaderné elektrárny. Ale tu naštěstí Ukrajinci ostřelovali tak dlouho, že ji Rusové raději už před časem odstavili a množství vody pro chlazení je už minimální.
U nás samozřejmě zase otevřelo peklo chřtán. Mirka Němcová sice ani nevěděla, jak se ta přehrada jmenuje, protože napsala Kachlovka místo Kachovka, ale hned věděla, že za to mohou Rusové. Tweet za tweetem během dopoledne přibýval, že Rusové spáchali další válečný zločin, mongolské hordy se nezastaví před ničím, bezprecedentní útok na civilní infrastrukturu… pravdomluvná mééédia samozřejmě nezůstala pozadu a hlásila, jak Rusové vyhodili do vzduchu hráz. Ale během dne se rétorika začala mírnit, zahraniční intervjuci začali potichu měnit titulky zpráv, že se vlastně neví, kdo za to může a pak už to bylo neudržitelné i pro Novinky a také začaly upravovat svojí ranní dezinformaci.
Pětikoalice samozřejmě zůstala věrná svému narativu, že za všechno mohou Rusové .
Lipavský řekl, že útok na přehradu je jako útok zbraní hromadného ničení . Libtardi jako jeden muž začali křičet, že Rusko je teroristický stát a volají po jeho okamžitém potrestání. Copak nevidíme, že Rusko se nezastaví před ničím? Včera už jsem zaslechl „spolehlivé informace,“ že Rusové se chystají vyhodit do povětří jakousi chemickou továrnu. Stejně tak bylo jasné, že ruská raketa sestřelila polský traktor. Putin chce obnovit Sovětský svaz a nezastaví se před ničím.
Opakuji ještě jednou:  Putin se nezastaví před ničím!
Vidí si libtardi do huby? Uvědomují si, co právě řekli? Uvědomují si, co to znamená, když Lipavský řekne, že Rusko se nezastaví před žádným ekvivalentem zbraně hromadného ničení? Uvědomují si, co to znamená, kdyby byla pravda, že Rusko je teroristický stát a je schopno jakéhokoliv teroristického činu?
Uvědomují si libtardi, že tento „teroristický stát, který se nezastaví před ničím,“ má k dispozici asi šest tisíc atomovek? Má je na pevnině, má je na moři v ponorkách, má je ve speciálních vagonech, má je namontované na letadlech. Šest tisíc atomovek! Rusko klidně použije proti civilistům zbraň hromadného ničení…. Lipavský to říkal.
Kdyby ty svoje výkřiky o zlém Putinovi mysleli vážně, neměli by nám vysvětlit, co Rusům brání ty svoje atomovky použít? Vždyť jsou to hrozní teroristé, ne? Nezastaví se před ničím. Jsou ochotní ničit přehrady, dělat chemické zamořování, cíleně drahými raketami (které jim navíc už stokrát došly) ostřelují civilní paneláky, aby zabili dva až tři lidi a stojí jim to za ty miliony peněz. Jsou to primitivové, co kradou pračky i záchody… neměl by Lipavský při svém hodnocení ruské nátury připustit, že Praha by mohla být cílem pro nějakého toho Sarmata nebo Satana?
Neměl by nám nějaký Koudelka nebo Frantík Vrábelů vysvětlit, proč se Rusové nerozpakují ničit přehrady, ale rozpakují se použít atomovky? V čem to vězí? Odstrašující síla NATO brání Putinovi zmáčknout tlačíko, ale nebrání mu rozbíjet přehrady? Nebo je to ještě málo vyeskalované? Až se na Ukrajinu dodá víc zbraní a Ukrajinci začnou vytlačovat ruskou armádu ze svého území, až tam budou americké stíhačky s polskými piloty, až tam bude víc českých houfnic a víc německých tanků, tak jako Rusové s těmi teroristickými útoky přestanou?
Až půjde ruskému režimu o krk, tak se jako mírumilovně zhroutí a nepoužije všechny možnosti, které má k dispozici? Putin přece řekl: „k čemu je nám svět, kdyby v něm nebylo Rusko?“ Teď Rusko teroristicky ničí přehrady a ostřeluje civilní cíle, ale až se bude ještě víc bojovat, tak s tím ten teroristický režim přestane? Nezačne naopak třeba plošně bombardovat Kyjev? Je schopen zaplavit půl Chersonu a klidně to udělá, ale poslat pořádné bomby na Kyjev (nebo Charkov) si netroufne?
Něměli bychom se spíš připravovat na jaderný úder? Neměli bychom začít školit nějaké zdravotníky a vojáky ohledně radiačního zamoření? Vždyť Rusko se nezastaví před ničím! Sami to říkali.
Jsou jen dvě možnosti… buďto jsou naši libtardi tak blbí, že jim to vůbec nedochází a nebo dobře vědí, že Rusko je naprosto standardní velmoc, která se v ničem neliší od USA a jen papouškují propagandu, které mají uvěřit lopaty, ale oni sami jsou nad věcí. Kdybych já byl ministr zahraničí a došel bych díky práci svých podřízených k názoru, že Rusko se nezastaví před ničím, tak bych se snažil dělat alespoň to, co dělala vláda v roce 38, kdy si nebyli jistí, jestli Němci třeba nepoužijí bojové plyny.
Kdyby mi vystřelili mozek z hlavy (a byl bych už jen tak chytrý jako Mirka Němcová) a došel bych k poznání, že Rusové udělají cokoliv, aby zvítězili, tak bych si u Šandora koupil nějaký ten bunkr, ne?
Oni si prostě nevidí do huby . Na jedné straně je Putin terorista nerozpakující se vraždit, ale na straně druhé se vůbec neobávají, že by ten terorista mohl vraždit tady a zaměřit se přímo na ně. Klidně křičí, že Rusové jsou mongolské hordy, že u nás odpálili muničák, ale vůbec se nebojí, že když byli schopni odpálit muničák, mohli by třeba nastražit nějakou tu bombu na Fialu. Ani ten Řeporyjec se nebojí, že by mu nějaký Rus přišel prostřelit kolena… a ruskojazyčná mafie by toho u nás byla bez problémů schopná. Oni jsou si naprosto jistí, že se to nestane. Ale nás krmí žvásty, že Putin se nerozpakuje použít zbraň hromadného ničení.
Já budu mnohem pesimističtější. Když vidím, jak Putinovi podsouvají všechny hříchy světa, jak stále více bubnují do války, ono se jim to podaří. Ono se jim podaří, aby Rusové skutečně odhodili rukavičky. To je totiž to, co ruská veřejnost stále více vyčítá Putinovi. Oni mu nenadávají, že je zavlekl do války. Oni mu nadávají, že Kyjev už dávno nejsou jen dýmající radioaktivní trosky. Kdyby Putin nebral ohled na ty čtyři miliardy lidí v Asii, kteří Rusku stále více fandí (a on jim chce prodávat ruské suroviny), tak by Kyjev už nejspíš skutečně ležel v troskách.
Pořád se to roztáčí. Děláme všechno pro to, aby se Rus skutečně nezastavil před ničím. Lipavský! uvědom si, že Rusko má šest tisíc atomovek. Na nějaké z nich je určitě napsáno „Praha.“ A dost možná na ní ruský prezident už také připsal podobný vzkaz, jaký napsal Petr Pavel na henten kanón. 

Vidlák


The post Víte vůbec, co jste řekli? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden