Francie: Syřan útočil na dětském hřišti, pobodal několik malých dětí, čtyři jsou v ohrožení života (video)
RSS

Francie: Syřan útočil na dětském hřišti, pobodal několik malých dětí, čtyři jsou v ohrožení života (video)


Další případ multikulturního obohacení se dotkl zcela nevinných  – tedy malých dětí. Zatímco mnoho dospělých napadených Evropanů si může za svoji situaci díky špatným volebním návykům samo, děti jsou v tomto zcela nevinně.
Jako hlavního viníka mimo francouzské vlády je třeba ovšem vidět EU, která se snaží vyměnit obyvatelstvo Evropy, přičemž právě podobné případy jsou jakýmsi „vedlejším efektem“ této politiky.
No, hlavní je, že si EU na příští týden pozvala na seminář asi 100 džihádistů z Muslimského bratrstva…
Lze předpokládat, že – jak je to v poslední době obvyklé – bude džihádista, který děti pobodal, seznán psychicky nemocným a tedy i tento případ zůstane jako mnoho jiných nepotrestán…
K útoku došlo dnes ráno na dětském hřišti ve francouzském městě Annecy.
Útočník byl natočen na útěku z hřiště poté, co děti pobodal. Byl zatčen 4 minuty po útoku:

Attaque au couteau à Annecy: l'agresseur a été interpellé en 4 minutes pic.twitter.com/NwZnbl7UXo
— BFMTV (@BFMTV) June 8, 2023


Útočníkem je muž syrské národnosti, identifikovaný jako Abdalmasih H . Narodil se v roce 1991, podle policejního zdroje.
Na francouzské území vstoupil legálně a loni v listopadu požádal o azyl, říká policejní zdroj. Do té doby mu byl udělen status uprchlíka ve Švédsku.
„Útočník vyskočil, začal křičet, šel ke kočárkům a začal opakovaně bodat ty nejmenší,“ uvedl  svědek Ferdinand.
Další svědek jménem Anthony říká, že viděl „děti a matku na zemi.“
„Když viděl, že je obklopen policií, přistoupil k páru a pobodal staršího člověka,“ řekl Ferdinand. „Vběhl přímo k seniorovi, který tam byl se svojí ženou, a pobodal ho,“ potvrzuje Anthony. „Řekl jsem policii, aby ho zastřelila. Znehybnili ho, ale byl jsem velmi překvapen pomalostí policie.“

Attaque au couteau à Annecy: que sait-on du suspect? pic.twitter.com/5Bv83RvarA
— BFMTV (@BFMTV) June 8, 2023


Celkem bylo zraněno nejméně sedm lidí, včetně šesti malých dětí. Prefektura Haute-Savoie upřesňuje, že tragédie se odehrála v zahradách Evropy. Podle posledních informací jsou 4 děti v ohrožení života…
 
V případě nových informací bude článek aktualizován…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Francie: Syřan útočil na dětském hřišti, pobodal několik malých dětí, čtyři jsou v ohrožení života (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden