Trump se vyjádřil k jeho obvinění a soudu, který ho čeká již v úterý
RSS

Trump se vyjádřil k jeho obvinění a soudu, který ho čeká již v úterý


Jak již jistě víte, tak Donald Trump byl obviněn z vlastnictví tajných dokumentů, které měly být nalezeny v jeho floridské rezidenci. O tom samozřejmě s velkým nadšením psal i mainstream.
Ovšem ve stejný den kdy padlo obvinění proti Trumpovi, byl obžalován také Joe Biden. A to konkrétně z již prokázané korupce, které se dopustil ještě za Obamy.
Navíc je třeba připomenout, že také Joe Biden skrýval na různých místech tajné dokumenty, ale jeho kauza se zatím neřeší. Nyní na to upozornil obviněný Trump, kterého již brzy čeká soud.
Bývalý prezident Donald Trump zveřejnil na Truth Social, že ho obvinilo ministerstvo spravedlnosti Joea Bidena a v úterý bude předveden v Miami.
Podle Trumpa se obžaloba týká „podvodu s krabicemi“ nalezenými v jeho sídle v v Mar-a-Lago, ve kterých měl údajně tajné dokumenty.
Trump tvrdí, že dokumenty byly odtajněny předtím, než opustil úřad.
„Zkorumpovaná Bidenova administrativa informovala mé právníky, že jsem byl obviněn, zřejmě kvůli podvodu s krabicemi s dokumenty, přestože Joe Biden má 1850 krabic na univerzitě v Delaware, další krabice v čínské čtvrti, D.C.,  ještě více krabic na univerzitě v Pensylvánii a dokumenty rozházené po podlaze jeho garáže, kde parkuje svou Corvettu, a která je ‚zabezpečena‘ pouze garážovými vraty, která jsou tenká jako papír a většinu času jsou otevřená,“ napsal Trump v prvním ze tří příspěvků pro Truth Social.
 
Trump pokračoval: „Byl jsem předvolán, abych se objevil ve federální soudní budově v Miami v úterý v 15 hodin. Nikdy jsem si nemyslel, že je možné, aby se něco takového mohlo stát bývalému prezidentovi Spojených států, který obdržel mnohem více hlasů než kterýkoli úřadující prezident v historii naší země a v současné době vede v průzkumech prezidentských voleb v roce 2024 zdaleka nad všemi kandidáty, demokratickými i republikánskými. JSEM NEVINNÝ ČLOVĚK!“

Ve svém třetím příspěvku Trump řekl, že „toto je opravdu TEMNÝ DEN pro Spojené státy americké. Jsme zemí ve vážném a rychlém úpadku, ale společně uděláme Ameriku znovu velkou!“

Trump je v současné době hlavním kandidátem na republikánskou prezidentskou nominaci.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Trump se vyjádřil k jeho obvinění a soudu, který ho čeká již v úterý se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden