V Las Vegas údajně přistálo UFO, příběh má však značné slabiny (video)
RSS

V Las Vegas údajně přistálo UFO, příběh má však značné slabiny (video)


Již včera se objevily informace o tom, že v americkém Las Vegas přistálo UFO. Na informaci jsem  narazila na mnoha médiích, ale ihned mi na tom jedna věc velmi silně neseděla.
Než půjdeme k příběhu, o kterém jste už možná také četli, tak trošku odbočím.
Představte si, že by vám na vašem dvorku přistálo UFO  a z něj by vystoupili mimozemšťané. Na vše byste se dívali z okna bez pocitu, že by dané entity mohly vás nebo kohokoli jiného bezprostředně ohrozit.
S vámi by navíc byli doma i další členové vaší rodiny. Co byste udělali jako první? Nevím jak vy, ale já bych rozhodně začala vše natáčet nebo dělat fotografie.
A stejně by v dnešní době reagoval asi každý. A i kdyby byla první reakce zavolat policii, tak pokud je v domě více členů rodiny, pak se z jednoho telefonu volá a druhým se vše natáčí.
Jenže svědci tohoto údajného přistání mimozemšťanů nic nenahráli. Vůbec nic. Jen jeden z nich zavolal na nouzovou linku, kde popisoval, co venku údajně viděl.
Ale nyní již konkrétně k případu, kterého jsou poslední dva dny plná média po celém světě:

Rodina z Las Vegas v Nevadě říká, že na svém dvorku viděli velmi velké „nehumánní bytosti“ jen pár okamžiků poté, co neidentifikovaný objekt přistál na jejich dvorku.


30. dubna kolem 11:50 byl na policejní kameře v Las Vegas zaznamenán podivný objekt, který se pohyboval po obloze – pravděpodobně se zřítil poblíž rodinného domu.

Zatímco telefonoval s nouzovým dispečinkem, zdánlivě vyděšený volající hlásil: „Jsou velcí asi 8 stop, 9 stop, 10 stop. Připadají nám jako mimozemšťané.“
„Mají velké oči,“ pokračoval, „jako, nedokážu   to vysvětlit, a velkou pusu. Jsou to   lesklé oči a   jsou to lidé. Nejsou   to 100% lidé.“


Policie reagovala rychle – dorazila na místo jen 30 minut po svém vlastním pozorování neidentifikovaných jevů.


Poté, co policie dorazila na místo, další rodinní příslušníci potvrdili to, co bylo nahlášeno dispečinku. Policisté svědkům řekli, že vypadali skutečně vyděšení.„ Nepůjdu do BS, vy lidi,“ říká důstojník na záznamu rodině, „Jeden z mých partnerů říkal, že také viděli, jak něco padá z nebe.“

BREAKING: Police bodycam records UFO crash landing in Las Vegas
Residents call police saying a couple “not human” 8-10ft beings with big eyes in their backyard
Black SUVs reported in area that possibly took aircraft away & all video of backyard blacked out
Watch for yourself pic.twitter.com/0aPMVl7jV0
— DC_Draino (@DC_Draino) June 8, 2023 Americká meteorická společnost potvrdila několik zpráv v Kalifornii, Nevadě a Utahu o jasném záblesku na obloze.


Ačkoli stále neexistuje definitivní odpověď na to, co přesně se stalo na rodinném dvorku, několik zdrojů signalizuje, že věci budou stále zajímavější.
Nedávno totiž přišel jistý informátor s tvrzením, že mimozemské entity skutečně navštěvují naši planetu – a vlády mají dokonce k dispozici i neporušená vesmírná plavidla.

V  rozhovoru pro LeParisian   poskytl David Grusch více informací o svých nedávných tvrzeních a proč se rozhodl, že je čas vystoupit ze stínu.
„Téměř devadesát let Spojené státy a jejich spojenci vytahovali fragmenty předmětů a exotických předmětů, poškozených nebo neporušených vozidel,“ vysvětlil Grusch.
„Provedené analýzy poskytly důkaz, že se jedná o nehumánní objekty, zejména ty, které byly objeveny před devadesáti lety. Programy, o kterých mluvím, byly věnovány reverznímu inženýrství pro vojenské účely. A to je bohužel hlavní účel.“


Teoretický fyzik a odborník na pokročilý pohon, Dr.  Jack Sarfatti ,  řekl Timovi Venturovi, že  největším důvodem utajení je nedostatek porozumění.
Říká, že ti, kteří mají přístup k této technologii, nepochopili „elementární fyziku“ UAP.

„Právě proběhla schůzka NASA,“ vysvětloval Sarfatti, „myslím, že tito lidé jsou všichni velmi kompetentní ve svém oboru, ale nemají ponětí, co se sakra děje.“
Tolik další z mnoha zpráv, které v poslední době upozorňují na to, že mimozemšťané navštěvují naši planetu.
Ovšem právě fakt, že ono údajné UFO, které mělo přistát na dvorku v Las Vegas nebylo v dnešní době všudypřítomných mobilů s kamerami a foťáky natočeno, je velmi podezřelý.
A podivné je i to, že vše vyšlo ven až více než měsíc po údajném incidentu a navíc v době, kdy se doslova vyrojili informátoři se zaručenými zprávami o návštěvách mimozemských civilizací.
Spíš se zdá, že se zde něco chystá. Opět mi vyvstala na paměti jistá na první pohled šílená konspirační teorie, která se traduje již roky. Podle ní se údajně na rok 2024 chystá falešná mimozemská invaze.
Hologramy vysílanými na oblohu mají být údajně lidé přesvědčeni o tom, že na nás útočí mimozemská civilizace, přičemž podobné zprávy jako tato z Las Vegas  a mnohé jiné by pak posloužily jako důkaz o tom, že invaze byla předem připravována.
A čeho má tato akce docílit? Téhož jako falešná pandemie. Má přesvědčit lidstvo, že je nutné se plně podřídit příkazům elit (realizovaným přes loutky ve vládách), aby bylo možné tuto invazi odrazit.
A budou tvrdit, že pro zachování naší civilizace je nutné, aby se semknul a podřídil celý svět. To umožní urychlit proces zřízení jedné světové vlády tak, jak to elity již dlouhá desetiletí plánují.
Tím netvrdím, že je nemožné, aby na naší planetě přistáli nějací mimozemšťané, ale v případech jako ten z Las Vegas je až příliš mnoho indicií, které zavání manipulací…Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek V Las Vegas údajně přistálo UFO, příběh má však značné slabiny (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden