Dokument FBI potvrzuje, že Joe Biden přijal úplatek 5 milionů dolarů od bývalého šéfa firmy Burisma
RSS

Dokument FBI potvrzuje, že Joe Biden přijal úplatek 5 milionů dolarů od bývalého šéfa firmy Burisma


Zatímco o víceméně zmanipulovaných soudech proti Trumpovi jsou plná mainstreamová média, tak o zločinecké rodině Bidenových se zarytě mlčí. Přitom jejich zločiny mnohonásobně předčí vše, co zatím vytáhl Deep state na Trumpa.
Pokud jste se víc zajímali o korupční skandály Bidenových, tak jistě víte, že Burisma je ukrajinská plynárenská firma, se kterou Bidenovi čile spolupracovali. Připomínám, že rodina Bidenových má na Ukrajině své zájmy již delší dobu.
Mimo jiné například Hunter Biden má podíl ve firmě Metabiota, která byla aktivní v rámci biolaboratoří na Ukrajině.
Nyní došlo k úniku zablokovaného dokumentu FBI, formuláře FD-1023, který tvrdí, že prezident Joe Biden dostal zaplaceno 5 milionů dolarů od výkonného ředitele ukrajinské plynárenské firmy Burisma Holdings, kde jeho syn Hunter seděl v představenstvu.
Formulář datovaný 30. června 2020 pochází od vysoce důvěryhodného zdroje , který měl podrobné informace o několika schůzkách a rozhovorech , které měli Bidenovi s vrcholným manažerem Burismy v průběhu několika let, počínaje rokem 2015.
CHS spolupracovala s FBI jako pravidelný a spolehlivý zdroj informací od roku 2010 a úřad jí zaplatil přibližně 200 000 dolarů.

Výkonný ředitel Burismy požádal o radu důvěrný zdroj , obchodního profesionála, ohledně získání amerických ropných práv a zapojení se do americké ropné společnosti, uvedly zdroje obeznámené s dokumentem. Výkonný ředitel Burismy hovořil s důvěrným zdrojem, aby získal radu o nejlepším způsobu, jak pokračovat v letech 2015 a 2016.
Podle formuláře FD-1023 důvěrný  zdroj řekl, že výkonný ředitel Burismy diskutoval o Hunterově roli v představenstvu.  Důvěrný zdroj se ptal, proč výkonný ředitel Burismy potřebuje jeho radu při získávání přístupu k americké ropě, když má v představenstvu Huntera Bidena.  Vedení Burismy odpovědělo tím, že Huntera Bidena označilo za „hlupáka“. 

Podle výkonného ředitele Burismy musela společnost zaplatit Bidenům, protože hlavní ukrajinský prokurátor Viktor Šokin vyšetřoval Burismu.
Navrhl, aby výkonný ředitel Burismy zaplatil Bidenovým 50 000 dolarů každému, na což výkonný ředitel Burismy odpověděl: „ne 50 000 dolarů, ale 5 milionů dolarů“.
„5 milionů dolarů pro jednoho Bidena, 5 milionů dolarů pro druhého Bidena,“ řekl.
Platby ve výši 5 milionů dolarů se zdály odkazovat na nějaký druh „zálohy.“ Burisma měla v úmyslu zaplatit Bidenům, aby „vyčistila“ několik záležitostí – včetně vyšetřování vedeného Šokinem. Další zdroj řekl  Foxu , že to bylo schéma „pay-to-play“.
CHS se domnívá, že k platbě 5 milionů dolarů Joe Bidenovi a 5 milionů dolarů Hunterovi došlo, protože výkonný ředitel Burismy řekl, že zaplatil Bidenovým přes tolik různých bankovních účtů, že vyšetřovatelé by nebyli schopni rozluštit to nejméně 10 let.
Dokument také odkazuje na „velkého chlapa“, o kterém  se domnívali (a jak je vidět i na Hunterově notebooku), že je to odkaz na Joe Bidena.
Podle vedení Burismy neplatili „Velkému chlapovi“ přímo. Mezitím zdroje říkají, že výkonný ředitel Burismy se zdá být na „velmi, velmi vysoké úrovni“ společnosti, přičemž jeden zdroj naznačuje, že by to mohl být prezident Mykola Zlochevsky, ačkoli jméno manažera je v dokumentu začerněno.
Biden se na kameru pochlubil tím, že protiplnění bylo dohodnuto za vyhození Šokina .
„Řekl jsem: ‚Nedostanete tu miliardu. Odsud odejdu, myslím, že to bylo asi šest hodin. Podíval jsem se na ně a řekl: ‚Za šest hodin odjíždím. Pokud nebude prokurátor vyhozen, nedostanete peníze,“ řekl Biden v roce 2018 na akci Rady pro zahraniční vztahy a připomněl rozhovor s bývalým ukrajinským prezidentem Petrem Porošenkem.
„No, zkurvysyn dostal padáka,“ pokračoval. „A dosadili někoho, kdo byl v té době solidní.“

Samozřejmě bychom byli nedbalí, kdybychom si nevšimli, že to je přesně to, za co byl Trump obžalován, když se na to zeptal , po telefonátu s ukrajinským prezidentem Volodomyrem Zelenským v roce 2019, kterého Trump požádal, aby zahájil vyšetřování Bidenovy rodiny, zejména Hunterových obchodů s Burismou a zapojení Joe Bidena do Šokinova sesazení.

Důvěrný zdroj, podle zdrojů obeznámených s formulářem FD-1023, řekl exekutivě Burismy, že by se měli distancovat od Bidenů a řekl, že exekutiva by s nimi neměla chtít být zapletena.
Zdroj obeznámený s dokumentem řekl Fox News Digital, že  důvěrný zdroj pokračuje v podrobnostech pozdějšího rozhovoru s výkonným ředitelem Burismy po prezidentských volbách v roce 2016. Důvěrný zdroj se zeptal výkonného ředitele Burismy, zda je naštvaný, že Donald Trump vyhrál.
Zdroj uvedl, že  výkonný ředitel Burismy řekl důvěrnému zdroji, že je „věštcem“, s odkazem na jeho radu, aby utekl od Bidenů  kvůli obavám z možného vyšetřování jejich obchodů .

K odhalením došlo poté , co se informátor obrátil na republikánského senátora Chucka Grassleyho a předsedu sněmovního výboru pro dohled Jamese Comera (R-KY), aby jim oznámil, že FBI vlastní dokument FD-1023.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Dokument FBI potvrzuje, že Joe Biden přijal úplatek 5 milionů dolarů od bývalého šéfa firmy Burisma se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden