Titul Miss San Francisco vyhrál biologický muž
RSS

Titul Miss San Francisco vyhrál biologický muž


Biologičtí muži zaujímají stále více postů, které v minulosti patřily výlučně ženám. Dostávají se do ženských sportů, kde vyhrávají jen díky své od přírody dané tělesné konstituci.
Kdejaký průměrný sportovec se tak dnes prohlašuje za ženu, aby dosáhl nejen na medailové posty a rekordy, ale zpravidla i na tučné odměny pro vítězku.
Muži se však objevují i na dámských toaletách, v dámských šatnách, sauně, na ženských odděleních nemocnic či věznic.
A stále častěji vidíme biologické muže i v soutěžích královny krásy.
Již před časem jste zde mohli vidět několik takových případů – ať už se jednalo o obézního mladíka , který vyhrál oblastní Miss nebo o dva muže, kteří se dostali do finále Miss Německo , ale korunka je naštěstí minula.
To ve velmi pokrokovém San Francisku porota zcela správně pochopila, co si dnešní „woke“ doba žádá…
Miss San Francisco vyhrál biologický muž jménem Monroe Lace.
Podle úterní  zprávy  CBS to bylo naplnění celoživotní touhy:
„Cítil jsem se jako ve snu,“ řekl šťastný Monroe, „protože to byl sen, který jsem měl od dětství.“
Monroe v tom samozřejmě není nijak ojedinělý. Přinejmenším předtím, než ocenění krásy vyšlo z módy, bylo bezpochyby nespočet mladých dívek, které snily o tom, že se stanou královnami krásy.
Monroe Lace je však jiný a ví to: „I když jsem Miss San Francisco, vím, že můj vliv je mnohem větší než to,“ říká Monroe. Má pravdu: Monroe Lace, Miss San Francisco roku 2023, je prvním mužem, který obdržel tento titul.

Bohužel, Monroe Lace nemůže tvrdit, že je prvním mužem, který kdy vyhrál ženskou soutěž krásy.
Toto pochybné vyznamenání patří jistému Bríanovi Nguyenovi, otylému chlapíkovi, který byl loni v listopadu v New Hampshire korunován Miss Greater Derry .
Mladý Nguyen definitivně dokázal, že už to nejsou soutěže krásy v žádném smysluplném slova smyslu, a nyní vítězství Monroe Lace v San Franciscu jasně ukazuje, že tyto soutěže jsou o woke a nemají vůbec nic společného s rozvojem atraktivních a úspěšných žen.
CBS nás šťastně informuje, že Monroe je první chlápek, tedy vlastně, „transgender žena“ po 99 letech soutěže Miss San Francisco. Neříká však, jak zděšeni by byli lidé, kteří organizovali tuto soutěž v letech 1924 a 1925, kdyby viděli tohoto mladého muže, jak jde přes jeviště, aby si nárokoval svou korunku jako nejkrásnější žena v celém městě u zálivu.
A sám Monroe Lace si je dobře vědom toho, proč vyhrál korunku: „Pokaždé, když si nasadím šerpu,“ říká, „mi to připomíná váhu mé práce; budoucnosti, kterou musím změnit pro malé děti.“
Ano, o tom to celé je: prznit malé děti, zmást je ohledně jejich genderové identity a podmiňovat si je, aby přijaly, že muž se může stát ženou a naopak. A zajistit, aby takových dětí bylo co nejvíc. I to je součást depopulační agendy.
Můžeme se tedy zřejmě připravit na to, že mužů coby výherkyň soutěží Miss už bude jen přibývat. A nebude se opět posuzovat skutečný vzhled a další vlastnosti, ale jednoduše bude podstatné, že se dotčený muž prohlašuje za ženu a hlásí se k LGBTQI.
Příště bude možná právě tato transka novou Miss World…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Titul Miss San Francisco vyhrál biologický muž se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden