Roušky dole, vole! Český slavík 21 se stal bodem zlomu, národ měl spatřit elity a slyšet nového vůdce v roli Světlonoše! Karel Janeček si řekl o kandidaturu na prezidenta, přes noc se havlista a podporovatel pražské kavárny transformoval do vlastence a an
RSS

Roušky dole, vole! Český slavík 21 se stal bodem zlomu, národ měl spatřit elity a slyšet nového vůdce v roli Světlonoše! Karel Janeček si řekl o kandidaturu na prezidenta, přes noc se havlista a podporovatel pražské kavárny transformoval do vlastence a an

Roušky dole, vole! Český slavík 21 se stal bodem zlomu, národ měl spatřit elity a slyšet nového vůdce v roli Světlonoše! Karel Janeček si řekl o kandidaturu na prezidenta, přes noc se havlista a podporovatel pražské kavárny transformoval do vlastence a anti-covid aktivisty! Bude mít Česko svého Trumpa anebo už rovnou Orbána? Velký reset české politiky, jaký nikdo neočekával! Lidé půjdou za světlem naděje v temnotě, ale na konci spatří Trojmoří a možná i něco víc! Vytloukání Babiše Janečkem na Pražském hradě? Armáda nuceně očkovaných se stane novým volebním elektorátem!
Pokud jste v pátek večer sledovali na TV Nova další iteraci soutěže Český slavík, tak určitě mnohým z vás došlo, že už vůbec nešlo o písničky a zpěváky. Celý galavečer se totiž stal nástrojem mediálního řízení a s velkou jistotou mohu prohlásit, že šlo o bod zlomu, který byl pečlivě naplánován a připraven. Od pátku večer se totiž nemluví o ničem jiném, než byl projev investora, filantropa, mecenáše a matematika Karla Janečka, který k údivu mediokracie sundal roušku a pronesl projev o zastavení covidového šílenství.
Mluvil jako já, o potřebě ochrany dětí, rodiny, o potřebě soudržnosti a hlavně o tom, aby se lidé přestali bát o své životy, aby přestali žít ve strachu z viru, a aby lidé byli sjednocení a děti se mohli smát. Nesmí se už dětem zavírat školy, což ničí jejich sociální vazby. Janeček vzápětí odpálil termonukleární bombu, když vyzval lidi v sále, aby nepodlehli nátlaku na očkování dětí proti nemoci, která je nijak neohrožuje. V tu chvíli prý v režii TV Nova spadly hodiny ze zdi. A nejen tam. Prymula, Flégr, Kubek a desítky dalších lékařů a epidemiologů vypínali televizi a hledali pilule proti infarktu.
Karel Janeček při projevu
Okamžitě se rozjela mohutná masírka o tom, že Karel Janeček podlehl dezinformačním a proruským médiím, že zpochybnil přínosy očkování, a že de facto podkopal úsilí zdravotníků o co nejširší proočkování populace. Nejvíce to Janeček schytal za poznámku o tom, že lidé nesmí dopustit hazardování se zdravím dětí v souvislosti s nátlakem na jejich očkování. Toto doslova rozpálilo do běla vakcinační lobby v ČR, protože tím došlo k bodu zlomu. A to si musíme vysvětlit. Až dosud odpor proti očkování razila pouze alternativa, jak ta mediální, tak i politická. Jenže teď se stalo něco, že jeden z největších mecenášů pražské politické kavárny a známý havlista se postavil proti očkování, minimálně tedy dětí.
VIDEO: Karel Janeček jako vlastenec a ochránce rodinného kruhu? Tak určitě…
V takový okamžik už nejde o vyslání signálu jen z okrajové části alternativní populace, ale jedná se o signál přímo z politického středu. Karel Janeček se tak vtělil do polohy vlastence a ochránce vnitřního kruhu rodiny. Okamžitě tím získal obrovskou podporu na internetu ze strany voličů napříč politickým spektrem. Je však třeba si uvědomit, že nejde o procitnutí Karla Janečka, ale o velice promyšlený politický kalkul. Karel Janeček je matematik a prognostik. Živí se predikcemi na burze, a ty se nijak moc neliší od predikcí politických. Páteční projev byl tak podle všeho výstřelem, kdy si filantrop řekl o kandidaturu na Pražský hrad proti Andreji Babišovi. A kde vezme Karel Janeček voliče? To si teď vysvětlíme.
!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r[b]||(r[b]=function(){(r[b]._=r[b]._||[]).push(arguments);if(r[b]._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m)[0],l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/ubrzme"+(arguments[1].video?'.'+arguments[1].video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify([].slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window, document, "script", "Rumble");


Rumble("play", {"video":"vmyw1j","div":"rumble_vmyw1j"});
V celé Evropě a ve všech zemích bude postupně v následujících měsících zavedena povinná plošná vakcinace obyvatelstva, anebo to bude hrozit, že bude zavedena. Není to o tom jestli, ale kdy se to stane. A tento vakcinační teror, jak podle mně Karel Janeček správně předpokládá, vytvoří nejen v České republice jen pár měsíců před volbou prezidenta úplně novou armádu voličů. Budou to voliči, kteří budou násilně a nedobrovolně buď už naočkováni, anebo jim to bude bezprostředně hrozit, případně jejich dětem.
Až dosud platilo, že volby de facto vyhrávali ti kandidáti, kteří oslovili nejvíce důchodců. Nově se toto paradigma podle všeho posune do roviny, že nejvíce hlasů budou dostávat Světlonoši, tedy falešní proroci s lucernou v temnotě, za kterými se ze zoufalství řadí obyčejní lidé a hledají spásu a cestu z temnoty , přesně jako Daniel Landa nazval jeden ze svých podivných projektů Cesta ze tmy, který jaksi nevyšel [ 1 ] . Lidé budou potřebovat mesiáše a spasitele. A právě povinné očkování vyrobí v ČR armádu voličů, kteří budou mít sílu rozhodovat volby. A všimněte si té děsivé časové shody.
Před rokem a půl konspirace Aeronetu, ale pozor, od pátku již realita a třaskavá munice, se kterou se lze utkat v boji o Pražský hrad
Rakousko jako první země na světě oznámilo právě v pátek dopoledne [ 2 ] , že začne povinné plošné očkování svých občanů od února příštího roku. A přesně v ten samý den v pátek večer Karel Janeček přednáší svůj projev na Českém slavíku o tom, že je třeba odolat tlaku a hysterii na očkování dětí, které hazarduje s jejich životy a zdravím. Myslíte, že je to jen náhoda? Ne, nic takového jako náhoda neexistuje. Přesně v ten den, kdy se téma povinného očkování překlopilo z roviny konspirace toho “ hnusného pro-ruského Aeronetu” do roviny tvrdé a šokující reality, tak přesně v tom samém okamžiku už téma odporu proti povinnému vaxu přestalo být tématem vhodným jen pro Aeronet a alternativu jako takovou.
Po zahájení přenosu měli hosté respirátory
To znamená, už to není téma pouze pro Volný Blok, Národní demokracii a pár dalších mimoparlamentních stran, ale stalo se to tématem mainstreamu a dokonce i pražské kavárny a trans-atlantických kádrů, mezi které Karel Janeček bezpochyby patří. Dokud je něco jenom v pozici údajné konspirace Aeronetu, nikdo z politiků, až na mimoparlamentní výjimky, se o takové téma ani neotře. Ale ve chvíli, kdy se predikce Aeronetu z roku 2020 stanou koncem roku 2021 realitou a první stát na světě oznamuje povinné a násilné očkování obyvatelstva, tak v tom okamžiku se to stává hlavním volebním tématem mainstreamových stran a kandidátů.
Karel Janeček si pátečním projevem otevřel pozici na politický pokles akcií vakcinace v ČR s cílem kandidatury na Hrad
Karel Janeček jako investor, prognostik a matematik využil momentu na politické burze a vytvořil investiční pozici na kandidaturu na Pražský hrad, kde bude kandidovat s vysokou pravděpodobností proti Andreji Babišovi, který otevřel svoji pozici naopak na podpoře očkování, včetně dětí. Oba dva jsou přitom miliardáři, oba dva jsou investoři. Burzovní hantýrkou bych to okomentoval slovy, že zatímco Babiš otevřel pozici na long , tedy spekulace na růst vakcinačních akcií, tak Janeček svoji kandidaturu postavil na short , tedy na radikální pokles obliby očkování ve společnosti. A podle toho, kdo vsadil lépe na této politické burze, ten se stane vítězem prezidentských voleb.
Karel Janeček na závěr zvedl ruku s prsty do symbolu V jako Vítězství
Karel Janeček je úzce napojen na investory a lidi okolo Zdeňka Bakaly, okolo projektů pražské kavárny, havlistické fronty, Deníku N a dalších subjektů nasáčkovaných okolo oltáře tzv. trans-atlantických hodnot a vazeb na odkaz Václava Havla, který má posmrtnou bustu ve foyeru amerického Kongresu. Janečka tak budou volit ti, kteří volí proti Babišovi ANEBO proti očkování. A Babiše budou volit ti, kteří volí Zemana. Jenže, je v tom jeden háček. Po zavedení povinného vaxu v ČR, anebo jen při hrozbě zavedení, dojde k masivnímu odlivu voličů Miloše Zemana od Andreje Babiše.
A tento přesun bude stačit k tomu, že Karel Janeček vyhraje prezidentskou volbu. Tato investiční pozice na pokles obliby vakcín v důsledku povinné inokulace je velice perspektivní z hlediska investiční taktiky, protože podobně bych to udělal i já sám, pokud bych otevíral podobnou investiční pozici. Neobliba vakcín bude u populace postupně narůstat. A důkaz vám byl poskytnut právě v pátek večer na Českém slavíku 21.
V celém divadle měli před zahájeném přímého přenosu sundané roušky, a tím je to dané!
Kameramani a fotografové totiž před začátkem přenosu pořadu zachytili prakticky celý sál divadla a šokující pohled nabídl důkaz, že prakticky skoro všichni měli sundané roušky a respirátory. Hosté v divadle si je nasadili až po zahájení živého televizního přenosu. Policie prý začala sundání roušek vyšetřovat, ale nevím, co chtějí zjišťovat, ledaže by policie udělila pokuty všem hostům v divadle. Byl to naprosto brutální signál Babišovi ze strany majitele soutěže Karla Janečka, že právě otevřel pozici proti vakcínám v mediálním sektoru v přípravě kandidatury na Pražský hrad.
A tohle je pohled na sál v divadle před zahájením televizního přenosu. Roušky dole, vole… zaznělo v jednu chvíli z ruchových mikrofonů
V následujících dnech, týdnech a měsících se tato pozice bude sledovat, jestli získává na síle, a pokud trend bude pokračovat, dá se v polovině příštího roku očekávat zásadní Janečkovo oznámení ke kandidatuře na Hrad. V důsledku by tak šlo o střet dvou miliardářů, investorů, Babiš vs. Janeček, kteří vystavěli své pozice pro a proti vakcínám, hlavnímu obchodními artiklu současných procesů řízení na politické burze v ČR. A vakcíny jsou opravdu nástrojem politického řízení. A podle toho, jestli tento nástroj posiluje nebo oslabuje, podle toho lze otevírat nebo uzavírat investiční politické pozice na kandidatury.
Američtí neoconi a CIA mají plán, jak urychlit polandizaci a hungarizaci České republiky s cílem přesunu země od EU k Trojmoří
Po zvolení Karla Janečka do funkce prezidenta by se procesy integrace ČR do struktur amerického projektu Trojmoří v Evropě radikálně urychlily. Andrej Babiš by jim sice také nebránil, ale vzhledem k jeho otevřeným pozicím Agrofertu v obchodech s EU by si nemohl dovolit příliš okatě jít na ruku projektu Trojmoří, který je americkým plánem neoconů na vražení klínu mezi Berlín a Moskvu. A postupně těch nepřátelských kroků proti EU ze strany členských zemí Trojmoří bude rok od roku více. Vidíte kroky EU proti Polsku, válka o reformu polského soudnictví, kdy Polsko přijalo trestní zodpovědnost soudců a jejich odvolatelnost a Bruselu se to nelíbí a chce na Polsko uvalit sankce, a nejen za reformu, ale i za těžbu uhlí.
Americký plán nového silového bloku Trojmoří v Evropě po rozpadu a transformaci Evropské unie
Stejně tak válka EU proti Maďarsku za procesy proti neziskovému sektoru v zemi. Toto všechno vyplývá z postupného odklonu zemí V4 od EU a příklonu k projektu Trojmoří. V USA tento proces 4 roky v roli prezidenta zajišťoval a brzy opět bude zajišťovat Donald Trump. A právě Karel Janeček úzce napojený na americké neocony, na Zdeňka Bakalu, na Aspen Instituty a kádry havlistické fronty v Praze by byl hlavním úderným mechanismem na rychlejší přesun české zahraniční politiky z EU priorit na americký projekt Trojmoří. V pátek večer tak došlo v ČR k odpálení politického resetu české zahraniční politiky. Černý pátek nebo Zlatý pátek? To podle toho, jestli jste pro vakcíny, nebo proti nim. Otevřete si pozici?
-VK-
Šéfredaktor AE News
S námi čtete, s námi objevujete
Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce  zde , ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca.  34%  z cílové sumy a  do konce měsíce zbývá 8 dní . Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná.  Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden