Hygienička Svrčinová se vyslovila pro povinné očkování a zvažuje se nouzový stav
RSS

Hygienička Svrčinová se vyslovila pro povinné očkování a zvažuje se nouzový stav

Hlavní hygienička ČR Pavla Svrčinová je přesvědčená , že zavedení povinné vakcinace je tou jedinou cestou, prostřednictvím které Česko může účinně bojovat proti epidemii koronaviru. (Foto: Youtube)
Dotyčná také poznamenala, že hygienici provádějí pravidelné kontroly restaurací a dalších provozoven. Podle Svrčinové navíc vláda zvažuje zavedení nouzového stavu.
Hlavní hygienička uvedla na pravou míru, kdo tady vyhlašuje „pandemii“
Možnost zavedení povinného očkování je kontroverzním tématem, které může výrazně rozdělit společnost, ovšem podle některých úředních osob je to právě ta cesta, která může přispět k vyřešení covidové krize.Dnes svůj kladný postoj vůči povinné vakcinaci v rozhovoru pro česká média vyjádřila hlavní česká hygienička Pavla Svrčinová.„Bohužel jiná cesta není… Já osobně bych viděla i cestu povinného očkování,“ neváhala dotyčná vyslovit svůj názor Svrčinová.Tím pádem Svrčinová nevylučuje, že by Česko mohlo následovat příklad Rakouska, které se jako první země v Evropě rozhodlo zavést povinné očkování, a to od začátku února.Dalšími státy, jejichž vedení se uchýlilo k povinnému očkování celého obyvatelstva, jsou Turkmenistán, Indonésie a Federativní státy Mikronésie.
Článek Hygienička Svrčinová se vyslovila pro povinné očkování a zvažuje se nouzový stav se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden