Účinná prevence COVIDu a chřipky (lidsky, stručně, k tisku)
RSS

Účinná prevence COVIDu a chřipky (lidsky, stručně, k tisku)

Už takřka dva roky jako kdyby přestala existovat nejen naše ústava, zákony, zdravý rozum, svoboda pohybu, ekonomika a školy, ale také normální zdravotnictví a především preventivní medicína . Ale právě kvalitní prevence je z dlouhodobého hlediska nejúčinnější metodou boje proti naprosté většině nemocí a zdravotních problémů .
Následující tři obrázky se pokouší shrnout, co jsou největší rizikové faktory především pro onemocnění COVID-19, ale i pro celou řadu dalších onemocnění (často nesrovnatelně nebezpečnějších). Vychází ze stovek studií a odborných názorů, které jsem za poslední přibližně rok nashromáždila.
Cílem bylo dát dohromady:

Stručný přehled, který jde poměrně rychle proběhnout očima.
Praktický seznam k vytištění.
Obrázky, které se budou snadno samostatně sdílet přes internet.

Pokud vám následující přehledy dávají smysl, sdílejte je na sociálních sítích ve formě obrázků. Pošlete je přátelům. Vytiskněte druhý a třetí obrázek a dejte je rodičům, ať mají stručný přehled potravinových doplňků na zimní měsíce. Pokud nemáte v práci nějaké vysoce agresivní kolegy a kolegyně, dejte vytištěnou verzi na nástěnku. A tak dále.
Kdyby se tím povedlo předejít třeba i jednomu jedinému těžkému stavu či smrti, stálo to úsilí za to :-). A ono to opravdu může pomoct – například výrazný nedostatek vitamínu D je v naší zemi během zimních měsíců velice častý a přes 80% procent pacientů, kteří jsou v těžkém covidovém/chřipkovém stavu, mělo silnou hypovitaminózu vitamínu D. Málokdo o tom ale ví. Přitom vitamín D jde snadno doplňovat.
PDF ke stažení

Rizikové faktory (1/3)
Prevence pomocí životosprávy (2/3)
Prevence a léčba pomocí suplementů a léčiv (3/3)
Experimentálním vakcínám ani rouškám jsem záměrně žádný prostor nevěnovala – mnoha lidem se při jakékoli skutečně otevřené diskuzi o těchto prostředcích okamžitě udělá rudo před očima a přestanou vás vnímat. To je samozřejmě problém, pokud jim chcete upřímně pomoci. V přehledech také chybí celá řada potenciálně účinných suplementů i léčivých přípravků. Je to ze dvou důvodů – v první řadě je potřeba mít stručný seznam, protože příliš dlouhý by přečetlo méně lidí a při příliš velkém počtu možností by mohli dostat tzv. rozhodovací paralýzu . Druhým problémem je také (záměrný) chaos kolem účinných léčiv a preventivních metod, kdy se u mnoha z nich hůře prokazuje skutečná účinnost.
Pokud máte nějaké další zajímavé postupy prevence nemocí a zlepšování zdraví, informace o nových lécích nebo výzkumech atd., dávejte je prosím do komentářů :-).
Díky!The post Účinná prevence COVIDu a chřipky (lidsky, stručně, k tisku) appeared first on Bornova.pub .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden