OPRAVDU BOJUJEME? – Monopol – Jak skutečně funguje svět?
RSS

OPRAVDU BOJUJEME? – Monopol – Jak skutečně funguje svět?
Toto video vzniklo na Západě, protože se čím dál více lidem otevírají oči. Je to video s dobrými a snadno ověřitelnými informacemi, kdy si každý může, dle vlastního úsudku domyslet, kam až to povede a proč se to stalo a děje. Tak jako si v konečném důsledku nekonkurují firmy (jejich šéfové to samozřejmé netuší), tak si nekonkorují ani idee. Pokud ovladáte obě strany mince, nemůžete prohrát. Pokud vám patří všechny (!!!) peníze v monetárním systému, tak vaší motivací již generace nejsou čísílka na účtu, ale MOC! Pak je pro vás velmi jednoduché, nechat "zázračně" zbohatnout kdejakého nýmanda a toho pak dle potřeby vystřelit do čela jakéhokoliv procesu, který odpovídá dotyčného naturelu a tím pak celý proces kontrolovat. A nebo ho zase všeho zbavit, třeba i života, když si letí zalyžovat.

Opravdu bojujeme? Pouze se honíme za vlastním ocasem, protože s naším odporem se počítá a v naší domovině už byl i vybrán "Mesiáš" z jejich řad - multimiliardář, který jeden den obral casíno a za pár dalších byl najednou multimiliardářem. To, z jaké rodiny pochází, již zaslepence co potřebují "vůdce", nezajímá. Je to nový "Mesiáš" a důkazem přeci je to, že po něm "jdou".
Toto video sdílejte mezi přátelé, jak to jen jde, protože může u lidí vyvolat velmi důležitý efekt. Třeba totiž někteří vytáhnou hlavu z písku a poprvé se skutečně zamyslí.
Chtějí nás stůj co stůj rozdělit, proto poprvé v historii média nejedou po jediné linii, ale začínají inFormovat (formovat náš světonázor) tak, aby dala "střelivo" oběma stranám pomyslného konfliktu, aby tím bylo vytvořeno podhoubí pro chaos, ve kterém budou všichni jen reagovat (což dělají opice) a nikoliv konat (což by měli dělat lidé).
Sdílejte prosím. Z naivních pitomců, co budou tvrdit, že tyto informace nejsou pravda a nebo, že jsou dána do špatného kontextu, si nic nedělejte.
Pokud neumí, nechtějí umět, s Googlem, tak jim není pomoci a oni si budou dál žít svůj zhypnotizovaný život biorobota v Matrixu. Dokud se jim ovšem nezhroutí.
SPOJUTE - NEROZDĚLUJTE a nepřilévejte olej do ohně, svým "bojem" docílíte jen toho, že prohrajeme všichni.
Text: Petr Novák


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden