Povinné očkování a lockdown! Lékařská komora vyzývá politiky, aby zpřísnili
RSS

Povinné očkování a lockdown! Lékařská komora vyzývá politiky, aby zpřísnili

Česká lékařská komora (ČLK) má vůči vládě hned několik požadavků. Kromě toho, že dosluhující kabinet vyzvala k zavedení lockdownu či povinného očkování, má jisté požadavky i ohledně platnosti covid pasů. Hovoří totiž o omezené platnosti. (Foto: Youtube)
„U osob, které absolvovaly pouze dvě dávky očkování, doporučujeme zkrátit platnost covid pasů na 6 měsíců,“ doporučila komora.
Hygienička Svrčinová se vyslovila pro povinné očkování a zvažuje se nouzový stav
Existovala by ale jedna výjimka, a to pro osoby, které covid-19 již prodělaly a mají za sebou dvě dávky, případně tři dávky vakcíny. U nich by se dle komory platnost potvrzení měnit neměla.Co se ještě očkování týče, ČLK je také pro „okamžité zavedení povinného očkování pro zdravotníky a pracovníky v sociálních službách“. Zároveň prosazuje i legislativní změny, které by v co nejkratší době umožnily zavedení povinného očkování pro všechny dospělé osoby. Zmiňme, že od dnešního dne již v ČR na nařízení vlády platí, že se přestaly uznávat testy jakožto doklad bezinfekčnosti umožňující vstup na kulturní či sportovní akce. Neočkovaným lidem se tak zkomplikoval život.
Svědectví českých lékařů a zdravotních sester na setkání proti covid opatřením
Jedno doporučení dané komory bylo adresováno i lékařům. Těm ČLK doporučuje, aby respektovali její doporučení a „neškodili pacientům šířením nepodložených pochybností o účinnosti a bezpečnosti očkování“.V neposlední řadě ale komora požaduje také lockdown.„Vyzýváme politiky, aby v nejkratší možné době zavedli celostátně platná opatření směřující ke snížení kontaktů mezi lidmi, která jsou všeobecně označovaná jako ‘lock down’,“ uvádí komora.Zdroj: snews .com
Článek Povinné očkování a lockdown! Lékařská komora vyzývá politiky, aby zpřísnili se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden